انجمن وبلاگنویسان
راه اندازی بخش برای اخبار و تازه های جالب دنیای وبلاگ و حوزه های مرتبط - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن وبلاگنویسان (http://onlineapotheker.life/forum)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: انجمن سایت وبلاگ نویسان (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=59)
+--- موضوع: راه اندازی بخش برای اخبار و تازه های جالب دنیای وبلاگ و حوزه های مرتبط (/showthread.php?tid=21799)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: راه اندازی بخش برای اخبار و تازه های جالب دنیای وبلاگ و حوزه های مرتبط - moeinansari - 93-8-29

بهترین پیشنهاد است
این کار باعث میشه  کاربران انجمن  بیشتر شود و کاربران هروز برای خواندن مطالب های داغ به انجمن آیند و انجمن هم شلوغ شود

RE: راه اندازی بخش برای اخبار و تازه های جالب دنیای وبلاگ و حوزه های مرتبط - admin - 93-8-29

با تشکر از همه ی نظرات و پیشنهادات به نظر بنده بهترین پیشنهاد و نظر را تا کنون خانم آزاد داده اند.
من فکر می کنم یکی از مهمترین مهارتهایی که کاربران عزیز این انجمن باید به دست آورند این است که وقتی تاپیکی مطرح می شود فقط در رابطه با آن موضوع بحث کنند و جوابها، پیشنهادها، نظرات و یا انتقادارات احتمالی خود را دقیقا برای همان موضوع ارسال کنند. به عنوان مثال در همین تاپیک به عقیده ی من نباید بحث بازارچه مطرح میشد زیرا این مساله ما را از موضوع اصلی دور خواهد کرد.

RE: راه اندازی بخش برای اخبار و تازه های جالب دنیای وبلاگ و حوزه های مرتبط - beckham - 93-9-19

شما اگه این بخش رو اضافه کنید برخی از دوستان میان عضو میشن فقط بخاطر یه بک لینک یه نرم افزار معرفی می کنند بعدش خارج میشند .. تو همه انجمن ها دیدم ..
بعدش اعضا تو این ماه ها و فصل ها کم شدن اصلا پیشنهاد خوبی نیست ..

RE: راه اندازی بخش برای اخبار و تازه های جالب دنیای وبلاگ و حوزه های مرتبط - sh.karimi - 93-9-22

سلام
با برداشته شدن رنک ناظمان از سوی شما و برکنار کردند بعضی از مدیران انجمن چقدر سرد بود ! سرد تر شد !

لطفا بررسی کنید ، و هرچه زود تر رنک را برگشت بدید تا حد اقلش با رنک ها بتونیم انگیزه ایی داشته باشیم

میدونید اقای مافی قبلا تو زندگی می گفتیم کاش 10 سال به عقب بر میگشتم و تو دوران کودکی زندگی می کردم اما الان تو دنیای مجازی آرزو دارم 2 سال به عقب برگردیم و همون انجمن گرم . شاد را داشته باشیم ، عجب روز هایی بود واقعا !

RE: راه اندازی بخش برای اخبار و تازه های جالب دنیای وبلاگ و حوزه های مرتبط - ebrahim.sh - 93-9-22

(93-8-29، 09:09 عصر)admin نوشته است: با تشکر از همه ی نظرات و پیشنهادات به نظر بنده بهترین پیشنهاد و نظر را تا کنون خانم آزاد داده اند.
من فکر می کنم یکی از مهمترین مهارتهایی که کاربران عزیز این انجمن باید به دست آورند این است که وقتی تاپیکی مطرح می شود فقط در رابطه با آن موضوع بحث کنند و جوابها، پیشنهادها، نظرات و یا انتقادارات احتمالی خود را دقیقا برای همان موضوع ارسال کنند. به عنوان مثال در همین تاپیک به عقیده ی من نباید بحث بازارچه مطرح میشد زیرا این مساله ما را از موضوع اصلی دور خواهد کرد.

شما واقعا با پیشنهاد خانم آزاد موافغ هستید؟؟؟؟؟

همین الان با برکنار کردن بعضی از مدیران و ناظمان انجمن سرد شده و تا حدودی هرج و مرج هست . وای به حال ان روز که بخواهید تایپیک ها رو طوری کنید که بعد از تایید شما نمایش داده بشن ....

مطمان باشید اگر با همین روند ادامه بدید انجمن از این که هست هم سرد تر خواهد شد .

من سابقه ی انچنان تو انجمن بلاگر ندارم ولی شنیده بودم که دو سال پیش انجمن حتی ساعت 3 نصف شب هم سه چهار تا کاربر انلاین داشت!

در صورتی که الان در طول روز این چنین هست .

در کل باید یه فکری به حال انجمن بکنید ...

پیروز باشید ...

RE: راه اندازی بخش برای اخبار و تازه های جالب دنیای وبلاگ و حوزه های مرتبط - moeinansari - 93-9-22

انجمن خیلی خلوت شده بعد از تابستان بدلیل اینکه بیشتر کاربران دانش اموز یا دانشجو بودند
به نظر تو این انجمن بخش تفریحی هم درست کنید تا انجمن خوب بشه
انجمن باید همه بخشی داشته نه فقط سوالات برای گرافیک و ....
من بجز این عضو بودن دراین انجمن در چندین انجمن دیگر هم عضو هستم همه بخشی داره از علمی تا تفریحی و شلوغ است وبیشتر به ان انجمن ها رجوع میکنن

RE: راه اندازی بخش برای اخبار و تازه های جالب دنیای وبلاگ و حوزه های مرتبط - Miss Azad - 93-9-22

(93-9-22، 05:03 عصر)ebrahim.sh نوشته است:
(93-8-29، 09:09 عصر)admin نوشته است: با تشکر از همه ی نظرات و پیشنهادات به نظر بنده بهترین پیشنهاد و نظر را تا کنون خانم آزاد داده اند.

شما واقعا با پیشنهاد خانم آزاد موافغ هستید؟؟؟؟؟

همین الان با برکنار کردن بعضی از مدیران و ناظمان انجمن سرد شده و تا حدودی هرج و مرج هست . وای به حال ان روز که بخواهید تایپیک ها رو طوری کنید که بعد از تایید شما نمایش داده بشن ....

مطمان باشید اگر با همین روند ادامه بدید انجمن از این که هست هم سرد تر خواهد شد .

من سابقه ی انچنان تو انجمن بلاگر ندارم ولی شنیده بودم که دو سال پیش انجمن حتی ساعت 3 نصف شب هم سه چهار تا کاربر انلاین داشت!

در صورتی که الان در طول روز این چنین هست .

در کل باید یه فکری به حال انجمن بکنید ...

پیروز باشید ...
ببخشید این که ناظمان کم شده اند چیزی مقطعی و گذرا هست .... ولی اینکه اسپمر ها همیشه هستند ... و متاستفانه خیلی از اسپمر ها متاستفانه قوانین را رعایت نمی کنند اینکه نیازمند تایید باشد تنها جلوی اسپمر ها را می گیرد .... بنظر من مخالفین اسپمر ها باید باشند و نه کاربرانی که به قوانین احترام می گذارند خیالتون راحت اگر ناظم ها دیر تر از ایجاد این انجمن انتخاب شوند بی شک اسپمر ها که متاستفانه حد و حدود خودشون را نمی دانند انجمن را پر از اسپم خواهند کرد پس خیلی بهتر است که تاپیک ها دیر به دیر تایید شوند تا اینکه بدون تایید میدانی باشد برای اسپمر ها!
امیدوارم منظورم را رسانده باشم!

RE: راه اندازی بخش برای اخبار و تازه های جالب دنیای وبلاگ و حوزه های مرتبط - ebrahim.sh - 93-9-22

خانم آزاد این حرف شما صحیح ...

ولی این کاز شاید جلوی اسپمر ها رابگیرد ولی از طرفی انجمن به صورت خیلی شدید خلوت میشود و واقعا دیگر جایی برای فعالیت کاربران باقی نمیماند .

موفق باشید ....

RE: راه اندازی بخش برای اخبار و تازه های جالب دنیای وبلاگ و حوزه های مرتبط - sh.karimi - 93-9-22

(93-9-22، 09:18 عصر)ebrahim.sh نوشته است: خانم آزاد این حرف شما صحیح ...

ولی این کاز شاید جلوی اسپمر ها رابگیرد ولی از طرفی انجمن به صورت خیلی شدید خلوت میشود و واقعا دیگر جایی برای فعالیت کاربران باقی نمیماند .

موفق باشید ....

کاربر گرامی

بنده نه ناظمم نه مدیریت اینجا را دارم اما وقتی ناظم بودم قوانین را خوب حفظ کرده بودم !

به جای این که بنشینید فاز منفی بدید و بگید انجمن خلوت شده ، حداقل با سوالاتی که ایجاد میکنید شما انجمن را گرم کنید ! بنده هم گفتم انجمن سرد شده اما اینقدر شما تکرار کردید که اصلا معنی مفهومش را از دست داد .
میخواید گرم شود !
http://blogers.ir/forum/showthread.php?tid=22033
این تابیک شما خلاف قوانین هست و اینجوری انجمن را داغون میکنه اخه ! :|

جناب مافی ما منتظر شما می مانیم .

و یک مسئله برکنار کردن browing از مدریت کل بسیاری از کاربران را نارحت کرد ! جناب واحدیان همیشه تا ساعت 5 . 6 صبح در انجمن انلاین بود .

RE: راه اندازی بخش برای اخبار و تازه های جالب دنیای وبلاگ و حوزه های مرتبط - ebrahim.sh - 93-9-23

سلام شاهو جان ...

قبل از هر چیزی باید بگم که من تو اون تایپیک به خدا قصد تبلیغ نداشتم و با قوانین هم خوب اشنا هستم .

قصد من از ایجاد اون تایپیک فقط تبادل بنر با چند وبلاگ یا وبسایت بود نه چیز دیگه . درضمن با این تایپیک ها هم بازدید وب ما سیر صعودی پیدا نمیکنه که کسی بخواد تایپیک بزنه .

درضمن من فاز منفی نمیدم و نخواهم داد ...

این چیزی که گفتم عین واقعیت هست ...

راستی واقعا کاربر browing از مدیر کل برکنار شدن؟؟؟

واقعا از شنیدن این خبر من هم خیلی ناراحت شدم ...

به هر حال بنده به شخصه تنها آرزوم برای این انجمن پیشرفت هست . این رو از صمیم قلب میگم ...

موفق باشید