انجمن وبلاگنویسان
چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن وبلاگنویسان (http://onlineapotheker.life/forum)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: انجمن سایت وبلاگ نویسان (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=59)
+--- موضوع: چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما (/showthread.php?tid=26912)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما - Heydarbaba - 95-3-10

من دنبال اسلایدر میگشتم و با اینجا اشنا شدم
والا خاطرات زیاد دارم ولی حوصله نوشتنشون ندارم
ام از سال ۹۱ تا الان یلی انجمن تغییر کرده

من بخاطر مشکلات شغلیم زیاد انلاین نبودم ولی خدایش تمام اوقات بیکاریم رو اینجا میگذروندم هم برای یادگیری و هم برای کمک به بقیه.

ددر هر حال من یه بلاگرسی هستم و بلاگرس رو هم دوست دارم

RE: چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما - amirrezahosseini - 95-3-13

من اون موقع خیلی مبتدی بودم در حدی که فقط بلد بودم یه وبلاگ بزنم
و اولین وبلاگم رو در بلاگفا ایجاد کردم و توی سایت های خارجی می رفتم
و کلمه کلمه ترجمه می کردم و تو وبلاگ ام میذاشتم!
یادم میاد اولین وبلاگی که زدم درباره تیم محبوبم ارسنال بود!
خلاصه میخاستم تو وبلاگنویسی ماهر بشم و ترفندهاش رو یاد بگیرم که خیلی هم تو نت گشتم تا بلاخره با سایت بلاگرز در سال 91 آشنا شدم و از همون سایت انجمن اش رو هم پیدا کردم!
الان هم خیلی خوشحالم که با کاربرای بلاگرز آشنا شدم چون واقعا حرفه ای هستند!
مخصوصا اقای HSG که خیلی توانمند هستند.چون بیشتر سوال های سایت و اینجور چیزها رو از ایشون با پ.خ می پرسم!
الان هم که با وردپرس و mybb آشنایی نسبی دارم در حدی که بتونم مدیریت اشون کنم!

RE: چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما - PC1 - 95-3-14

بعداز امتحان کردن سیستم های وبلاگ دهی تصمیم گرفتم خودمم یک سیستم وبلاگدهی ایجاد کنم 
اون زمان یک آماتور به تمام معنا بودم و تنها چیزی که دست و پا شکسته بلد بودم html بود 
اولین تاپیکمم بر میگرده به این 
چگونه یک سیستم وبلاگدهی ایجاد کنم 
----
من اون زمان حتی بلدم نبودم یک اسکریپت ساده نصب کنم 
[/url]
[url=http://blogers.ir/forum/showthread.php?tid=21984]چطوری اسکریپت نصب کنم

در اینجا تاحدودی با مشاهده تاپیک اعضای انجمن با سایر زبان ها آشنا شدم و در سایت های آموزشی به دنبالش رفتم 
و بعد هم بنده بین ایجاد سرویس هاستینگ و وبلاگدهی موندم 
و نظرم بیش تر به سمت سرویس وبلاگدهی جمع شد
اسم برای سرویس وبلاگدهی 
بعد از اون مورد تصمیم خودمو قطعی کردم و یک سرور  خریدم و... ، چند ماه بعدم به دلیل ضرر بیش از حد بستم 
---
در کل بیشتر آشنایی من با این مباحث  اعضای همین انجمن بود.

RE: چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما - omidg - 95-3-14

سلام
من سال پیش توی اردیبهشت ماه عضو شدم که میشه الان تقریبا یکسال و یک ماه
اونموقع من خودم در حد نصب وردپرس و اینا بلد بودم و یک سایت درسی داشتم (یادش بخیر)
هر از چند مدتی مشکلاتی پیش میومد که با اولین سرچ میرسیدم به بلاگرز 
گفتیم عضو بشیم بدردمون میخوره عضو شدم و دوستان واقعا کمک کردند خیلی تجربیات خوبی توی بلاگرز داشتیم منهای چندتا مشکل که همه جا پیش میاد
بچه های با مرامی اینجا هستند و واقعا جز معدود انجمن هایی بود که مسائل غیراخلاقی و چیزایی که با بلاگرز همخوانی ندارند توش نبود مثل مسائل جنسی و... 
جا داره همینجا از دوستانی که همیشه ما رو مورد لطف و محبت خودشون قرار میدادند تشکر کنم مثل حسین جان - الیاس جان و آقای فکوری و...

با تشکر

RE: چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما - DV7 - 95-3-17

.
 سلام
من الان دیگه 4 ساله تو بلاگرزم و یجورایی پیشکسوت محسوب میشم
آشنایی من با بلاگرز با یه اشتباه تایپی احمقانه بود که به جای persianblog.ir می نوشتم persainblog.ir و وقتی آدرس دومی رو میزدم یه صفحه عربی میومد منم با کلی ناراحتی و نگرانی اومدم اینجا تایپک زدم که یا ایهاالناس پرشین بلاگ هک شده
دوستانم پس از بررسی هایی که انجام دادن(به طور ویژه آقا رسول)گفتن آقاجان یخورده چشتو وا کُن.

روزای خوبی رو تو این انجمن داشتم
کنار بچه هاش برنامه نویسی یادگرفتم
سایت زدم ، پول به جیب زدم و...

سرسخت ترین هوادار پرشین بلاگ اینجا بودم
 و مخالف ترین فرد سامن بلاگ

امروز متاسفانه اینترنت ما محدود شده به نرم افزارهای پیام رسان علل خصوص تلگرام
نسل ما یه نسل پویای وبلاگنویسی بود ولی گذشت و گذشت تا خیلی از ماها مثه خودم
خودکشی اینترنتی کردیم   و  حتی اینترنت و فعالیت هاش خداحافظی کردم

دوستای خوبی اینجا داشتم مثه
پویابهروش،پوریاصادقی،علاءالدین و خیلی از دوستای دیگه که واقعا جا نمیشه اینجا بگم

من همیشه مدیون بلاگرز و روزای خوب و حال و هوای لذت بخشی که بهم داد هستم و خواهم بود.

(راستی گزینه تشکر برای من فعال نیست،نگید چرا زیر پستا تشکر نمیزنه)

RE: چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما - محمدرضاسلیمی - 95-5-30

سلام من حدودا وقتی 12 سالم بود با اسکینک اشنا شدم الان 15 هستم

اقای رهنما بود فکر کنم و پوریا بهروش از سقز فکر کنم و میلاد هکینگ ام بوی و خانم آزاده فکر کنم درست یادم نیست که طراح خیلی خوبی بودن رو یادمه

و از صبح تا شب اینجا بودم و بعضی وقتا انجمن که خراب میشد دیگه اعصابم خورد بود

دیگه کم کم به انجمن نمیرسیدن و بلاگرز اون بلاگرز قدیم نشد دیگه

ما هم رفتیم به سوی کلش اف کلنز و بازی و این چیزا تا الان که دوباره اومدم سمت وب و این چیزا

الان هم دارم یه کارایی میکنم عجیب که وقتی انجام شد میگم ان شاالله و توی انجمن اسکینک فعالیت دارم

RE: چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما - محمدرضاسلیمی - 95-5-30

و این اکانت اکانت اصلی من نیست اون نمیدونم جیمیلش چی شد اصلا Smile

RE: چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما - ArashDma - 95-10-29

اینجا رو که خاک گرفته شده یه مزرعه لینک اما من از اینجا بزرگ شدم وظیفمه که بگم !
من داشتم دنبال آموزش طراحی بنر می گشتم و با اینجا آشنا شدم و تنها کسی که کمکم کرد امیر رضائی بود. منم از اون به بعد به اینجا رو ول نکردم هر روز سر میزدهم، کم کم بزرگ تر شدم و همچنین توی انجمن تبدیل به کاربر ویژه شدم و انگیزه ای شد که برم دنبال مسائل خاص که رفتیم و مدنی در زمینه سئو برای بچه ها پاسخگو بودم. انجمن که اسپم شد منم رفتم و دنبال وبلاگ نویسی حرفه ای که نتیایج خوبی هم بدست آوردم. بعد از اون به مدت 1 سالی توی کار طراحی اپلیکیشن بودم (هستم) و الان هم دارم روی پروژه های شخصی ام کار میکنم.

اما استارت من همون بنر ها بود که اگر نبود، آرش طراحی هم نبود یه جورایی مدیون امیر رضایی هستم. کسی که هنوز با اینکه نمیدونه دنبالش می کنم و هر روز به سایتش سر میزنم. Smile امیدوارم هر جا باشه خوب و خوش سلامت باشه. ممنون محمد عزیز که منو دعوت کردی، ایشالا کارای بزرگتر Smile

RE: چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما - mozakhraf_ir - 95-11-3

(95-10-29، 07:23 عصر)ArashDma نوشته است: اینجا رو که خاک گرفته شده یه مزرعه لینک اما من از اینجا بزرگ شدم وظیفمه که بگم !
من داشتم دنبال آموزش طراحی بنر می گشتم و با اینجا آشنا شدم و تنها کسی که کمکم کرد امیر رضائی بود. منم از اون به بعد به اینجا رو ول نکردم هر روز سر میزدهم، کم کم بزرگ تر شدم و همچنین توی انجمن تبدیل به کاربر ویژه شدم و انگیزه ای شد که برم دنبال مسائل خاص که رفتیم و مدنی در زمینه سئو برای بچه ها پاسخگو بودم. انجمن که اسپم شد منم رفتم و دنبال وبلاگ نویسی حرفه ای که نتیایج خوبی هم بدست آوردم. بعد از اون به مدت 1 سالی توی کار طراحی اپلیکیشن بودم (هستم) و الان هم دارم روی پروژه های شخصی ام کار میکنم.

اما استارت من همون بنر ها بود که اگر نبود، آرش طراحی هم نبود یه جورایی مدیون امیر رضایی هستم. کسی که هنوز با اینکه نمیدونه دنبالش می کنم و هر روز به سایتش سر میزنم. Smile امیدوارم هر جا باشه خوب و خوش سلامت باشه. ممنون محمد عزیز که منو دعوت کردی، ایشالا کارای بزرگتر Smile

از وقتی تلگرام اومده تقریباً 90 درصد فروم‌ها رو خاک گرفته. البته انجمن های تخصصی هنوز فعالیت دارن؛ ولی عمومی‌ها به جز یکی دوتا دیگه قو پر نمی زنه...
من از طریق گوگل با اینجا آشنا شدم.

RE: چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما - only - 95-11-4

(95-11-3، 03:07 صبح)mozakhraf_ir نوشته است:
(95-10-29، 07:23 عصر)ArashDma نوشته است: اینجا رو که خاک گرفته شده یه مزرعه لینک اما من از اینجا بزرگ شدم وظیفمه که بگم !

از وقتی تلگرام اومده تقریباً 90 درصد فروم‌ها رو خاک گرفته. البته انجمن های تخصصی هنوز فعالیت دارن؛ ولی عمومی‌ها به جز یکی دوتا دیگه قو پر نمی زنه...
من از طریق گوگل با اینجا آشنا شدم.
سلام

دوست عزیز شاید بگن بعضی فروم ها با تلگرام کم بازدید شدن که اکثرا تفریحی ها به این شکله ولی اینجا مشکلاتش یه چیز دیگه ست که اکثر کاربرا میدونن و تو بیشتر تایپک ها هم بهش اشاره شده.......