انجمن وبلاگنویسان
افزایش سرعت لود وبلاگ های رزبلاگ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن وبلاگنویسان (http://onlineapotheker.life/forum)
+-- انجمن: انجمن های تخصصی بر اساس سرویس (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- انجمن: سایر سرویس ها (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+---- انجمن: رز بلاگ (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- موضوع: افزایش سرعت لود وبلاگ های رزبلاگ (/showthread.php?tid=8963)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: افزایش سرعت لود سایت های رزبلاگ - alaedin - 92-6-7

(92-6-7، 12:05 صبح)mboy2050 نوشته است:
(92-6-6، 11:55 عصر)alaedin نوشته است: خیلی فرقی نکرده . البته نمیگم بهتر نشده . بهتر شده ولی نه زیاد
داداش ایمان خیلی فرق کرده ، یعنی به نهایت سرعت رسیده ، سرور به یک سرور خیلی بهتر و مهم از تر از همه به خود ایران منتقل شده !!!!!
(92-6-6، 11:58 عصر)ipry نوشته است: اره خیلی بالا رفته
اون روز یه قالب میخاستم سیو کنم یه ربع دایرش میچرخید-ضایع تر از بلاگفا-24
حالا همین ک کلیک میکنم سیو میشه
نه اون قالب سیو کردن بعضی مواقع اتفاق میفته که یکسره میمونه و سیو نمی کنه ! یعنی بعضی مواقع سرور انجام نمیداد که به ندرت اتفاق میفتاد ، ولی الان به طور کامل حل شده و هیچ مشکلی نیست ، سرعت لود بسیار بالا
به ندرد یعنی کم اتفاق بی افتد ؟ من که قالب طراحی میکنم حتی ترجمه ی قالب را هم در خود رز بلاگ انجام نمیدهم . چون ثبت شدن قالب و مشاهده وبلاگهاش چند ساعتی وقت آدمو میگیره . الانم میخواستم وارد چت روم بشم . خدا شاهده حداقل 20 دقیقه داشت اطلاعات رو بررسی میکرد و همش اون تصویر در حال چرخیدن بود . آخرشم مجبور شدم ببندم . سرعت اینترنتم 512 است .

RE: افزایش سرعت لود سایت های رزبلاگ - mboy2050 - 92-6-7

(92-6-7، 12:31 صبح)alaedin نوشته است:
(92-6-7، 12:05 صبح)mboy2050 نوشته است:
(92-6-6، 11:55 عصر)alaedin نوشته است: خیلی فرقی نکرده . البته نمیگم بهتر نشده . بهتر شده ولی نه زیاد
داداش ایمان خیلی فرق کرده ، یعنی به نهایت سرعت رسیده ، سرور به یک سرور خیلی بهتر و مهم از تر از همه به خود ایران منتقل شده !!!!!
(92-6-6، 11:58 عصر)ipry نوشته است: اره خیلی بالا رفته
اون روز یه قالب میخاستم سیو کنم یه ربع دایرش میچرخید-ضایع تر از بلاگفا-24
حالا همین ک کلیک میکنم سیو میشه
نه اون قالب سیو کردن بعضی مواقع اتفاق میفته که یکسره میمونه و سیو نمی کنه ! یعنی بعضی مواقع سرور انجام نمیداد که به ندرت اتفاق میفتاد ، ولی الان به طور کامل حل شده و هیچ مشکلی نیست ، سرعت لود بسیار بالا
به ندرد یعنی کم اتفاق بی افتد ؟ من که قالب طراحی میکنم حتی ترجمه ی قالب را هم در خود رز بلاگ انجام نمیدهم . چون ثبت شدن قالب و مشاهده وبلاگهاش چند ساعتی وقت آدمو میگیره . الانم میخواستم وارد چت روم بشم . خدا شاهده حداقل 20 دقیقه داشت اطلاعات رو بررسی میکرد و همش اون تصویر در حال چرخیدن بود . آخرشم مجبور شدم ببندم . سرعت اینترنتم 512 است .
این برای قدیم بود ، دیگه حل شده ! من این تاپیک رو زدم که همین ها رو بگم ! در ضمن ایمان جان انقدر هم نبود بابا ! خیلی بزرگش می کنی Big Grin من خودم کار می کردم ، همیشه بعد از زدن کلید ثبت 1 ثانیه ثبت میشه اونم با نت 512 ، فقط گاهی اوقات گیر می کرد و اون دکمه لود همینطوری می چرخید !! چت رومش هم برای ماهیانه 2 هزار تومن بی نظیره ! 2 تومن ماهی میدید انتظار دارید مثل یه چت روم اختصاصی رو یه هاست اختصاصی باشه ؟ 2 تومن دیگه الان پول 1 ساعت خرج یه بچست !

RE: افزایش سرعت لود وبلاگ های رزبلاگ - alaedin - 92-6-7

چت رومش به اندازه ی 2 تومن هم نمی ارزه . یک ماهه که خودم نتونستم توش چت کنم . همش خرابه 100

RE: افزایش سرعت لود وبلاگ های رزبلاگ - ipry - 92-6-7

(92-6-7، 02:40 صبح)alaedin نوشته است: چت رومش به اندازه ی 2 تومن هم نمی ارزه . یک ماهه که خودم نتونستم توش چت کنم . همش خرابه 100
خب اگه خوب بود که کسی دیگه هاست نمیخرید!!!!!!
فقط برای کسب درامد هست-البته کاربردی هم هستا!

RE: افزایش سرعت لود وبلاگ های رزبلاگ - farshad - 92-6-7

دوستان یک سرویس دیگه مشابه رزبلاگ هست با فروشگاه ساز رایگان که سرعتش بهتر از اونم هست البته نمیگم رزبلاگ بده 
شما یک وبلاگ بسازین بعد وارد پنل بشین تا بفهمین من چی میگم
noorblog.com

RE: افزایش سرعت لود وبلاگ های رزبلاگ - mojtaba.kh.18 - 92-6-7

(92-6-7، 05:24 صبح)farshad نوشته است: دوستان یک سرویس دیگه مشابه رزبلاگ هست با فروشگاه ساز رایگان که سرعتش بهتر از اونم هست البته نمیگم رزبلاگ بده 
noorblog.com

معرفی سایت در تاپیک خودش.... (اگه اون تاپیک حذف نشده باشه)

RE: افزایش سرعت لود وبلاگ های رزبلاگ - farshad - 92-6-7

من قصدم تبلیغات نبود فقط میخواستم بگم از روی رزبلاگ زیاد داره کپی میشه تازه یکی دیگه هم جدیدا داره میاد دقیقا عین امکانات رزبلاگ (امکانات پولی رزبلاگ رو هم رایگان گذاشتهBlush)

RE: افزایش سرعت لود وبلاگ های رزبلاگ - mojtaba.kh.18 - 92-6-7

سرعت بسیار افزایش یافته
ولی آقای وزیر قول پهنای باند رایگان رو به سایتایی که سرور هاشون رو بیارن رو ایران داده بودن. مبارک رزبلاگ باشه پهنای باند رایگان :d

RE: افزایش سرعت لود وبلاگ های رزبلاگ - Morteza Tavassoli - 92-6-7

خوب محسن جان گریه نداره دیگه.خوب بهتر شده دیگه.27

RE: افزایش سرعت لود وبلاگ های رزبلاگ - mboy2050 - 92-6-7

(92-6-7، 02:40 صبح)alaedin نوشته است: چت رومش به اندازه ی 2 تومن هم نمی ارزه . یک ماهه که خودم نتونستم توش چت کنم . همش خرابه 100
ایمان جان نمیدونم شما نتت چه مدلیه ! من 512 دارم و همون موقع که می زنم تو 1 صدم ثانیه مطلبم میرم تو چت روم و مطلب بقیه رو هم همینطوری دریافت می کنم ! با 3 نفر چت می کنم و یه فیلم چند مگی میگیرم و میزارم همینجا تا همتون ببینید !
(92-6-7، 05:24 صبح)farshad نوشته است: دوستان یک سرویس دیگه مشابه رزبلاگ هست با فروشگاه ساز رایگان که سرعتش بهتر از اونم هست البته نمیگم رزبلاگ بده 
noorblog.com
این سرویس امکاناتش خیلی کمتر از رزبلاگه و تازه راه افتاده و مطمئئن باشید بعد یه مدت با هزینه های سرور و این ها امکانات پولی رو هم اضافه می کنه ! البته گفتم که امکاناتش خیلی کمتره ! در ضمن پستی که دادید هیچ ربطی به این تاپیک نداشت ! مگه این تاپیک  معرفی سرویس های وبلاگ دهیه ؟ دفعه بعد برخورد میشه !