انجمن وبلاگنویسان
چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن وبلاگنویسان (http://onlineapotheker.life/forum)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: انجمن سایت وبلاگ نویسان (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=59)
+--- موضوع: چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما (/showthread.php?tid=26912)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما - mozakhraf_ir - 95-11-5

(95-11-4، 08:35 عصر)only نوشته است:
(95-11-3، 03:07 صبح)mozakhraf_ir نوشته است:
(95-10-29، 07:23 عصر)ArashDma نوشته است: اینجا رو که خاک گرفته شده یه مزرعه لینک اما من از اینجا بزرگ شدم وظیفمه که بگم !
من داشتم دنبال آموزش طراحی بنر می گشتم و با اینجا آشنا شدم و تنها کسی که کمکم کرد امیر رضائی بود. منم از اون به بعد به اینجا رو ول نکردم هر روز سر میزدهم، کم کم بزرگ تر شدم و همچنین توی انجمن تبدیل به کاربر ویژه شدم و انگیزه ای شد که برم دنبال مسائل خاص که رفتیم و مدنی در زمینه سئو برای بچه ها پاسخگو بودم. انجمن که اسپم شد منم رفتم و دنبال وبلاگ نویسی حرفه ای که نتیایج خوبی هم بدست آوردم. بعد از اون به مدت 1 سالی توی کار طراحی اپلیکیشن بودم (هستم) و الان هم دارم روی پروژه های شخصی ام کار میکنم.

اما استارت من همون بنر ها بود که اگر نبود، آرش طراحی هم نبود یه جورایی مدیون امیر رضایی هستم. کسی که هنوز با اینکه نمیدونه دنبالش می کنم و هر روز به سایتش سر میزنم. Smile امیدوارم هر جا باشه خوب و خوش سلامت باشه. ممنون محمد عزیز که منو دعوت کردی، ایشالا کارای بزرگتر Smile

از وقتی تلگرام اومده تقریباً 90 درصد فروم‌ها رو خاک گرفته. البته انجمن های تخصصی هنوز فعالیت دارن؛ ولی عمومی‌ها به جز یکی دوتا دیگه قو پر نمی زنه...
من از طریق گوگل با اینجا آشنا شدم.
سلام

دوست عزیز شاید بگن بعضی فروم ها با تلگرام کم بازدید شدن که اکثرا تفریحی ها به این شکله ولی اینجا مشکلاتش یه چیز دیگه ست که اکثر کاربرا میدونن و تو بیشتر تایپک ها هم بهش اشاره شده.......

چیه مشکل؟ من نمی دونم

RE: چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما - HhosseinN - 95-11-5

انجمن حیف داره میشه
کاش مدیریت بهتر ازینجا استفاده کنه.قطعا نه تلگرام نه مسنجرای دیگه نمیتونن مرجع تخصصی برای وبلاگنویسان بشن چون ابزارشو ندارن
میشد اینجا رو بیشتر گسترش داد یا حتی به مرور زمان به آدرس دیگه ای انتقال داد و گستره ی موضوع فعالیتش رو بیشتر کرد.

کاره مدیریت منو یاده یکی از اعضای قدیمی اپل میندازه که اون زمان حدود 10 درصد از شرکتو داشت اما با مبلغ 800 دلار سهمشو فروخت و بعد پشیمون شد

متاسفانه ازین داشته خوب استفاده نمیشه

منم که قبل اینکه با این اسم بیامو یکی دو سالیم کلا از نت عقب بمونم اولین ثبتنامم حدود 6 سال پیش بود که از طریق گوگل اشنا شدم دنبال رفع یه ایرادی از وبلاگم بودم که البته الان یادم نیست
اسم کاربریمم درست یادم نمیاد ولی یادش بخیر چندین برابر الان کاربر آنلاین داشت خیلی فعالترو منظم تر از الان بود حیف .

RE: چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما - MR-AMIR - 95-11-6

سلام  و خسته نباشید
داستان از اونجایی شروع شد که من اولین وبلاگمو در بلاگفا ساختم و دنبال این بودم که برای وبلاگ یه بنر بسازم اما اصلا راه و روش ساخت بنر بلد نبودم
بعد از این ماجرا از آقای ایمان علاءالدین(مدیرسایت بارسانیوز) پرسیدم که کجا باید بنر بسازم ایشون هم به من بلاگرز پیش نهاد کرد
و گرافیست های اینجا برای من بنر دست کردن
ابتدای عضو شدنم خیلی علاقه و هیجان داشتم و خیلی دوست داشتم سوال هارو من جواب بدم...
اما الان متاسفانه خیلی ها (آرقای رهنما- عرشیا منصوری-خانم شهرزاد آزاد-(Hacking)- آرش دامن افشان- شاهو کریمی و...) نیستن و چقدر بده اینجا رها شده ای کاش مدیرا ی کاری کنن دوباره اینجا جون بگیره.
موفق باشیدSmile