انجمن وبلاگنویسان
تقدیر و تشکر از مدیران و ناظمین بازنشته انجمن وبلاگ نویسان بلاگرز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن وبلاگنویسان (http://onlineapotheker.life/forum)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: انجمن سایت وبلاگ نویسان (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=59)
+--- موضوع: تقدیر و تشکر از مدیران و ناظمین بازنشته انجمن وبلاگ نویسان بلاگرز (/showthread.php?tid=22267)

صفحه‌ها: 1 2

تقدیر و تشکر از مدیران و ناظمین بازنشته انجمن وبلاگ نویسان بلاگرز - miladgraph - 93-10-13

[تصویر:  KYdd.jpg]

با عرض سلام و ارادت خدمت کاربران محترم انجمن وبلاگ نویسان بلاگرز امیدوارم که حالتون خوب باشه مدت ها بود تو این فکر بودم که بتونم تا حدی زحمات مدیرات و ناظمین بازنشسته رو که خیلی خیلی برا این انجمن زحمت کشیدن و تو رونق این انجمن خیلی خیلی مفید بودن رو به نوعی جبران کنم و چون شرایط خاصی رو نمیتونستم برا این کار فراهم کنم تصمیم گرفتم تا با ایجاد یه تایپیک به زبون ساده از همشون تقدیر و تشکر کنم تا حداقل خستگی کار از تو تنشون در بره و به نوعی زحماتشون جبران بشه 

از همینجا ابتدا از ناظمین و سپس مدیران محترم تشکر میکنیم :
اسامی ناظمین :
آرش ابراهیمی عزیز ( ArashEbrahimi ) که واقعا زحمات زیادی رو برا این انجمن کشیدن و آموزش های Html خیلی خوبی رو برا این انجمن تدارک دیدن 
دوست خوبم امیرحسین رهنما فرد ( رهنما فرد ) که واقعا گل سرسبد و سرپرست ناظمان اینجا بود و وقت زیادی رو برا این انجمن صرف میکرد
جناب آقای سجاد محمدی نیا ( Mohammadinia ) که با رهنما فرد گرامی زوج موفق سرپرست ناظمین رو تشکیل میدادم و خیلی موفق عمل میکردن در ضمن خیلی هم منطقی هستن 
ایمان علادین عزیز ( alaedin ) که باهاشون زیاد تو این انجمن برخورد نداشتم ولی مطئنا زحمات زیادی رو برا اینجا کشیدن و امیدوارم در حال حاضز هر جا که هستن موفق باشن
 از محسن عزیز ( mboy2050 ) که واقعا دلسوزه و با سوز دل برا این انجمن کار میکرد آموزش های گرافیکی که برا این انجمن تهیه کردن گویا همین قضیه هست
احمد گرامی ( ahmad-ahmad ) یکی از با سابقه های اینجا محسوب میشه خیلی براشون احترام قائلم و با تمام وجود ازشون تشکر میکنم بابت همه زحماتشون
آرمان گرامی ( Mr.Arman ) حضور خیلی پررنگی داشت و به تمامی کارها به سرعت و دفت بالا رسیدگی میکرد خلاصه خیلی زحمت کشید برا اینجا
پوریا صادقی ( pouriya.sadeghi ) در یک کلام میتونم بهشون بگم یک حرفه ای - صبور بودن و دارای اعصاب بسیار فولادی ازشون متشکرم
محمد رضا عزیز ( mmsh ) یکی از خوب های انجمن با این که خیلی دوستش دارم ولی خیلی اذیتش کردم امیدوارم که من رو ببخشه و ازمون راضی باشه خسته نباشی دلاور
پویا عزیز ( پویا بهروش ) فک میکنم یکی از ناظمین قدیمی تر بوده که بار علمی خیلی خیلی بالایی داره و تونسته یار مفید خیلی از دوستان باشه
مهدی عزیز ( Mahdi.R ) دوست و ناظم خیلی خوب علاوه بر سخت گیری با ملایمت رفتار میکرد و رضایت کاربران رو جلب کرده بود در ضمن خیلی منطقی هستن
شاهو کریمی ( sh.karmi ) یکی از کاربریی که خیلی دوستش دارم در زمینه گرافیک خیلی حالیشه به خاطر یه قضیه ای یه کدورتی بینمون پیش اومد که خدا رو شکر حل شده و ازش میخوام من رو حلال کنه
در آخر اسم خانم آزاد رو میارم ( Miss Azad ) میشه گفت ایشون خیلی انسان صبوری هستن و تو بد ترین شرایط با ملایمت رفتار میکردن که ازشون تشکر میکنم در ضمن زحمت کاور رو هم کشیدن که باز هم ازشون تشکر و قدردانی میکنم

اسامی مدیران :
فربد واحدیان گرامی ( Browning ) که حضور پرشون باعث رقبت ما هم میشد یکی از حرفه ای های انجمن هستن که در زمینه فناوری اطلاعات واقعا دارای اطلاعات بالایی هستن
مصطفی جانقربان ( Janghorban ) بیشتر ایشون پشتیبانی فنی انجمن رو زیر نظر داشتن و از این نظر خیلی خوب عمل میکردن

در آخر اسم جناب آقای مافی که زحمات زیادی رو برا انجمن کشیدن و بنیان گذار این انجمن دوستانه هستن میارم خیلی ازشون ممنون و سپاس گذار هستم امیدوارم که با سیاست های بهترشون بتتونن انجمن رو بهبود ببخشن

در پایان میگم همتون خسته نباشید نزارید بازنشسته شدنتون جوری بشه که از انجمن دور بشید بزارید جو مثله سابق بشه مطئنا با فعالیت مجدد شما جو انجمن مثل سابق میشه و به حالت دوستانه بر میگرده

پ ن 1 : با توجه به این که اسامی دوستان خیلی زیاد بود ممکنه دوست گرامی از قلم افتاده باشه لطفا اگر کسی از قلم افتاده حتما اعلام کنید تا تو لیست قرارش بدم
پ ن 2 : شما هم میتونید از تک تک این عزیزان تو یه پست مجزا تشکر کنید تا خستگی از تنشون در بیاد
پ ن 3 : از تمام ناظمین , مدیران و کاربرانی که اذیتشون کردیم یا با ناملایمت باهاشون رفتار کردیم و یا چیزی از ما دیدن خواهش مندم ما رو حلال کنن و ازشون تقاضای بخشش میکنیم
پ ن 4 : از خانم آزاد بابت طراحی زیبای هدرشون کمال تشکر رو دارم
پ ن 5 : اگه نکته ای جا افتاده حتما بگید تا اعمال کنم و قرار بدم

RE: تقدیر و تشکر از مدیران و ناظمین بازنشته انجمن وبلاگ نویسان بلاگرز - sh.karimi - 93-10-13

سلام واقعا یاد اور خاطر شد برامون : (

یاد اون دوران به خیر خدایی تکرار نشدنی هست !

RE: تقدیر و تشکر از مدیران و ناظمین بازنشته انجمن وبلاگ نویسان بلاگرز - Aria.021 - 93-10-13

واقعا کار نمادین و پر اقتداری برای انجمن بود.

RE: تقدیر و تشکر از مدیران و ناظمین بازنشته انجمن وبلاگ نویسان بلاگرز - Hack!ng - 93-10-13

سلام ممنون از تاپیکی که زدید !

گذشته گذشت فقط افسوسش موند !

RE: تقدیر و تشکر از مدیران و ناظمین بازنشته انجمن وبلاگ نویسان بلاگرز - mahdizz - 93-10-13

اگر با هم گروهی تشکیل میدادند تیم تمام متخصصی هستن این افرادی که نام بردین.همه هم حرفه ای
واقعا حیف
ممنون بابت تاپیک زیبا و خسته نباشید به تاتم آقایون و خانم های نام برده انشالله به امید فردایی بهتر

RE: تقدیر و تشکر از مدیران و ناظمین بازنشته انجمن وبلاگ نویسان بلاگرز - Farshad0732 - 93-10-13

با همشون خاطره ی ماندگار دارم اخی .....
امید هست که به قول آقا میلاد حضورشون همون جور پر رنگ بمونه

RE: تقدیر و تشکر از مدیران و ناظمین بازنشته انجمن وبلاگ نویسان بلاگرز - A.salehpour - 93-10-14

سلام.
تاپیک خوبی بود و تحدید خاطره شد و زحمات این دوستانو نمیشه با یه تاپیک جبران کرد اما ایراد ما ایرانیا اینه همیشه تو گذشته زندگی میکنیم بیاید به اینده ای زوشن برای انجمن فکر کنیم تا شاهد پیشرفت انجمن باشیم.

RE: تقدیر و تشکر از مدیران و ناظمین بازنشته انجمن وبلاگ نویسان بلاگرز - admin - 93-10-14

بنده برای این موضوع و تشکر از همه ی عزیزانی که در گذشته خالصانه در خدمت انجمن بودند مطلبی نوشته بودم و تصمیم داشتم آنرا همزمان با معرفی ناظمین و تیم جدید معرفی کنم که جناب miladgraph عزیز زحمت بنده را کشیدند و این تاپیک را ارسال نمودند.
ضمن تشکر مجدد از تمامی دوستانی که نامشان توسط کاربر محترم miladgraph اعلام گردید باید عرض کنم که بزودی 4 نفر اعضای تیم ناظمان انجمن معرفی خواهند گردید.

RE: تقدیر و تشکر از مدیران و ناظمین بازنشته انجمن وبلاگ نویسان بلاگرز - sh.karimi - 93-10-15

سلام
میلاد عزیز ؛

جناب مافی فرمودند :
مطلبی نوشته بودم و تصمیم داشتم آنرا همزمان با معرفی ناظمین و تیم جدید معرفی کنم که جناب miladgraph عزیز زحمت بنده را کشیدند و این تاپیک را ارسال نمودند.

--

و در بخش اخطاری شما هم گفتند " یک دلیل خاص داشت " دلیلش همین بود که داشتن مطلب مثل شما می نوشند که شما نوشتید !

مهم نگیرید اخطارتون رو پاک میکنند .

RE: تقدیر و تشکر از مدیران و ناظمین بازنشته انجمن وبلاگ نویسان بلاگرز - Black_Sky - 93-10-16

اخطار ها چیز خاصی نیستند و مهم نیست زیاد توجه نکنید 
نکته ای که باید یادمون باشه اصلا چرا اینجا هستیم ؟ هدفمون چیست ؟چرا انجمن ساخته شده؟
خیلی از ما سعی میکنیم کمک کنیم اما خب مدیریت هنوز به درجه ای نرسیده که بشه بهش گفت مدیریت 
انجمن در حالت فعلی حکم رها شده داره و فقط پابرجا مونده اون (منکر نمیشم همین هم زحمت بسیاری داره) اما خب زمان در حال گذره
مدت ها پیش قرار بود انجمن تهران هاست بالا بیارند که خب میشد همه وبلاگ نویسان به وب مستر تبدیل کرد که نکردند
مدیران ناظمان زیادی بودند که زحمت کشیدند و چی شد ؟ تشکری شد ؟ تاپیکی هست که فقط یک تشکر قبل تنزل درجه زده شده باشد ؟ به هر حال
خیلی از مواقع باید چشمانمون باز کنیم که خب نمیکنیم ---___---__---     درسته شغل اصلی زمان آدم میگیره اما احترام گذاشتن به کاربرانی که به ما اعتماد کردند و... باید کاری کنه که ما زمان بگیریم از زندگی و وقت بزاریم - چون همین کاربران شروع کننده کار اصلی ما هستند   __---__--
اگه محروم شدم و یا بن حلال کنید 
موفق باشید