انجمن وبلاگنویسان
حذف شدن تمامی لینک ها درلوکس بلاگ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن وبلاگنویسان (http://onlineapotheker.life/forum)
+-- انجمن: انجمن های تخصصی بر اساس سرویس (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- انجمن: سایر سرویس ها (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+---- انجمن: لوکس بلاگ (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=15)
+---- موضوع: حذف شدن تمامی لینک ها درلوکس بلاگ (/showthread.php?tid=2353)

صفحه‌ها: 1 2 3

حذف شدن تمامی لینک ها درلوکس بلاگ - mohammadali0219 - 91-1-10

سلام دوستان لوکس بلاگ داره چرت ترین سیستم وبلاگ دهی میشه من که خسته شدم دیشب که یکی اومد تمامی وبلاگ ها رو دست کاری کرد البته وبلاگ هایی که رتبه ی خوبی داشتن و امروز که دیدم تمامی لینک های من حذف شده من که حذف نکردم مزخرفه حیف که برای وبلاگم زحمت کشیدم وگرنه میرفتم یه سیستم وبلاگ دهی دیگه

اینم آدرس وبلاگم Confusedms2sms.loxblog.com

RE: حذف شدن تمامی لینک ها درلوکس بلاگ - alaedin - 91-1-10

كسي لينك ها رو حذف نكرده لوكس بلاك مشكل داره . شما فك ميكنيد اخيرا لوكس بلاك مزخرف شده ولي همه ي وبلاكنويسان ميدونند كه از همون اول مزخرف بوده . من فك كنم تمام لوكس بلاكي ها اين سرويس رو دوست دارند . البته منظور شما رو از رتبه متوجه نشدم منظورتون pagerank ‎‏ هست يا .... به نظر من بيا ميهن بلاك .

RE: حذف شدن تمامی لینک ها درلوکس بلاگ - mohammadali0219 - 91-1-10

(91-1-10، 11:50 صبح)messi نوشته است: كسي لينك ها رو حذف نكرده لوكس بلاك مشكل داره . شما فك ميكنيد اخيرا لوكس بلاك مزخرف شده ولي همه ي وبلاكنويسان ميدونند كه از همون اول مزخرف بوده . من فك كنم تمام لوكس بلاكي ها اين سرويس رو دوست دارند . البته منظور شما رو از رتبه متوجه نشدم منظورتون pagerank ‎‏ هست يا .... به نظر من بيا ميهن بلاك .

من pagerankیک دارم ونمیدونم نمیشه مطالبم رو هم انتقال بدم چون زیادن به نظرتون لینک ها برمیگردن

احتمالش خيلي كمه . در ضمن انتقال مطالب خيلي خوب نيست و google ‎‏ ‏ فك ميكنه همه ي مطالب شما copy ‎‏ ‏ هست . به نظر من از اول شروع كنيد . راستي وبلاك شما موضوعش ورزشي هست يا sms

(91-1-10، 12:09 عصر)messi نوشته است: احتمالش خيلي كمه . در ضمن انتقال مطالب خيلي خوب نيست و google ‎‏ ‏ فك ميكنه همه ي مطالب شما copy ‎‏ ‏ هست . به نظر من از اول شروع كنيد . راستي وبلاك شما موضوعش ورزشي هست يا sms

قبلا اسمسی بود بعد شد تفریحی الان ورزشیش کردمBig Grin

خوب بازديدكنندكان وبلاك شما اينجوري فراري ميشن .

RE: حذف شدن تمامی لینک ها درلوکس بلاگ - zor - 91-1-10

با عرض سلام

قصد نقده سیستم لوکس بلاگ رو ندارم بارها مجبور شدم وبلاگم رو منتقل کنم که نتیجه ی بدی داره اما میتونیم کاری کنیم که بازدید کنندگان وبلاگ قدیم شما به صورت خودکار منتقل بشن به وبلاگ جدیدتون ولی به هر حال باید زحمت بکشید .

در مورد اینکه لینک ها میشه منظورتون رو دقیق تر بیان کنید ؟ (کدام لینکها)

یا علی ___

لوكس بلاك ارزش نقد كردن رو نداره . كدام لينك ها . خوب حذف شده

(91-1-10، 01:58 عصر)zor نوشته است: با عرض سلام

قصد نقده سیستم لوکس بلاگ رو ندارم بارها مجبور شدم وبلاگم رو منتقل کنم که نتیجه ی بدی داره اما میتونیم کاری کنیم که بازدید کنندگان وبلاگ قدیم شما به صورت خودکار منتقل بشن به وبلاگ جدیدتون ولی به هر حال باید زحمت بکشید .

در مورد اینکه لینک ها میشه منظورتون رو دقیق تر بیان کنید ؟ (کدام لینکها)

یا علی ___

منظورم لینک های وبلاگمه که یک ساعت رفته بودم بیرون اومدم آن شدم دیدم همه ی لینک هام نیست (حذف شدن)
(91-1-10، 01:53 عصر)messi نوشته است: خوب بازديدكنندكان وبلاك شما اينجوري فراري ميشن .

کم نشدن هیچ بیشترشدن
یعنی به نظرتون که مدیرلوکس بلاگ وبسایتش رو ول کرده لوکس بلاگ سیستمش خیلی خوب بود یهو افتضاح شد من که فکرکنم دوباره برمیگرده

دوست عزیز شما وبگذر هم تو وبت داری یا نه . من الان رفتم وبت و آمار گیر لوکس بلاگت رو دیدم . این آمار گیر خرابه . رتبه ی الکسای شما 26 میلیون هست که نشون میده کمتر از 100 بازدید وبگذر دارید . بنابراین از کجا میدونید فرار نکردند . وبت جالبه . پرسپولیس با لوگوی بارسلونا . البته با ادرس sms . من فک کنم یه جایزه باید به وبت داد . امیدوارم از حرفام ناراحت نشی . شوخی کردم