انجمن وبلاگنویسان
کسی چنین چیزی داره ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن وبلاگنویسان (http://onlineapotheker.life/forum)
+-- انجمن: انجمن های تخصصی بر اساس سرویس (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- انجمن: سایر سرویس ها (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+---- انجمن: رز بلاگ (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- موضوع: کسی چنین چیزی داره ؟ (/showthread.php?tid=25523)

صفحه‌ها: 1 2

کسی چنین چیزی داره ؟ - vatsap - 94-8-3

سلام
برنامه ای هست که مثلا یه لینک بهش بدی خودش روش کلیک کنه با چند ای پی

RE: کسی چنین چیزی داره ؟ - Mr.AliReza - 94-8-3

بله ؛ اما رایگان هاش اصلا خوب نیستند !!

RE: کسی چنین چیزی داره ؟ - vatsap - 94-8-3

یعنی چی خوب نیست ؟ میشه توضیح بدید چرا بده ؟

RE: کسی چنین چیزی داره ؟ - TYphon - 94-8-3

دوستان این کار واقعا تاثیری داره؟
آخه من از زبان یه متخصص سئو شنیدم که هیچ تاثیری نداره و فقط وقت هدر دادنه

سایت های هست که بند میدن روش کلیک کنی پول میدن میزاری داخل وبلاگ وقتی این با چند ای پی کلیک کنه رو بنر درست میشه
مثلا کلیکی 20 ریال باشه 1000 کلیک بخوره با 1000 ای پی میشه روزی 2 هزار تومان ماهی 60 هزار تومن 

کسی داره بگه لطفا

RE: کسی چنین چیزی داره ؟ - Mr.AliReza - 94-8-3

(94-8-3، 03:53 عصر)vatsap نوشته است: یعنی چی خوب نیست ؟ میشه توضیح بدید چرا بده ؟

ببینید ، نرم افزار های رایگان برای این کار از الگوریتم های ساده و عمومی استفاده میکنند که همون ارسال ساده چند تا IP محدود (معمولا بیشتر از 10 تا نمیشه) هست ؛ اما نرم افزار های اختصاصی و خوب این کار ، از یکسری الگوریتم های خاص و هوشمندانه استفاده میکنند که از گفتن اون ها در اینجا معذورم (التبه همه ی نرم افزار های پولی اینکار به خاطر اینکه پولی هستند به این معنا نیست که خوب هستند).

(94-8-3، 04:59 عصر)Lumes نوشته است: دوستان این کار واقعا تاثیری داره؟

در بعضی موارد ، بله تاثیر داره ؛ اما نه در درازمدت !!!

(94-8-3، 05:26 عصر)vatsap نوشته است: سایت های هست که بند میدن روش کلیک کنی پول میدن میزاری داخل وبلاگ وقتی این با چند ای پی کلیک کنه رو بنر درست میشه
مثلا کلیکی 20 ریال باشه 1000 کلیک بخوره با 1000 ای پی میشه روزی 2 هزار تومان ماهی 60 هزار تومن 

کسی داره بگه لطفا

در تئوری بله ، شما درست میگید ؛ اما در عمل اتفاق دیگری می افتد.
اکثر اینگونه سایت ها سیستم مقابله با بازدید تقلبی (Fake visitor) دارند که بعد از مدتی متوجه میشوند که شما دارید بازدید تقلبی به سایت ارسال میکنید.

جدا از همه اینها ؛ این عمل اصلا پسندیده نیست و از نظر شرعی هم حرام هست. لطفا دنبال اینگونه مسائل نباشید.

موفق باشید.
...::: یاعلی :::...

(94-8-3، 05:47 عصر)Mr.AliReza نوشته است:
(94-8-3، 03:53 عصر)vatsap نوشته است: یعنی چی خوب نیست ؟ میشه توضیح بدید چرا بده ؟

ببینید ، نرم افزار های رایگان برای این کار از الگوریتم های ساده و عمومی استفاده میکنند که همون ارسال ساده چند تا IP محدود (معمولا بیشتر از 10 تا نمیشه) هست ؛ اما نرم افزار های اختصاصی و خوب این کار ، از یکسری الگوریتم های خاص و هوشمندانه استفاده میکنند که از گفتن اون ها در اینجا معذورم (التبه همه ی نرم افزار های پولی اینکار به خاطر اینکه پولی هستند به این معنا نیست که خوب هستند).

(94-8-3، 04:59 عصر)Lumes نوشته است: دوستان این کار واقعا تاثیری داره؟

در بعضی موارد ، بله تاثیر داره ؛ اما نه در درازمدت !!!

(94-8-3، 05:26 عصر)vatsap نوشته است: سایت های هست که بند میدن روش کلیک کنی پول میدن میزاری داخل وبلاگ وقتی این با چند ای پی کلیک کنه رو بنر درست میشه

کسی داره بگه لطفا

در تئوری بله ، شما درست میگید ؛ اما در عمل اتفاق دیگری می افتد.
اکثر اینگونه سایت ها سیستم مقابله با بازدید تقلبی (Fake visitor) دارند که بعد از مدتی متوجه میشوند که شما دارید بازدید تقلبی به سایت ارسال میکنید.

جدا از همه اینها ؛ این عمل اصلا پسندیده نیست و از نظر شرعی هم حرام هست. لطفا دنبال اینگونه مسائل نباشید.

موفق باشید.
...::: یاعلی :::...

چشم توبه کردم

RE: کسی چنین چیزی داره ؟ - E-Beshkani - 94-8-3

من کاری به خیر و شرش ندارم ولی برای الکسا لینک ارجاع مهمه که اینجور نرم افزار ها ندارن

اگه کسی داره بده لینک دانلودم بدید حله

RE: کسی چنین چیزی داره ؟ - E-Beshkani - 94-8-3

(94-8-3، 10:55 عصر)vatsap نوشته است: اگه کسی داره بده لینک دانلودم بدید حله

رایگان که نیست یعنی باشه هم خوب نیست

همین تبلیغ شناوری که کنار انجمن هست یه نرم افزاره

منم دارمش ولی ازش یه بار استفاده کردم یهو حجم رو بالا کشید رفت!