انجمن وبلاگنویسان
ساخت نرم افزار شما - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن وبلاگنویسان (http://onlineapotheker.life/forum)
+-- انجمن: بازارچه محصولات اینترنتی (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=69)
+--- انجمن: سفارش برنامه نویسی (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=71)
+--- موضوع: ساخت نرم افزار شما (/showthread.php?tid=25893)

صفحه‌ها: 1 2

ساخت نرم افزار شما - Mr.AliReza - 94-10-1

سلام دوستان.
بنده سفارشات ساخت نرم افزار برای شما رو قبول میکنم.
با زبان های زیادی (وب ، سیستم عامل های همراه ، Desktop ، ...) کار کردم که میتونید در پروفایلم ببینید.

ممنونم.
موفق باشید.

RE: ساخت نرم افزار شما - mostafa-ariya - 94-10-1

میتونید یک نرم افزار اندروید مثل دیوار طراحی کنید ؟

RE: ساخت نرم افزار شما - Mr.AliReza - 94-10-2

(94-10-1، 11:51 عصر)mostafa-ariya نوشته است: میتونید یک نرم افزار اندروید مثل دیوار طراحی کنید ؟

بله ، شما سقف هزینه ای که میتونید پرداخت کنید رو به بنده پ.خ کنید.

موفق باشید.

RE: ساخت نرم افزار شما - HSG - 94-10-2

سلام
یه ایده خوب برای ساختن یه نرم افزار Open-Source دارم که حتی اسمش هم که برند میشه هم انتخاب کردم.
دوست داشتم این نرم افزار رو خودم به دو زبان انگلیسی و فارسی بسازم و در سطح جهان به صورت Open-Source قرارش بدم.
خیلی دوست داشتم بتونم مولتی پلتفرم بسازمش اما من فقط #C بلدم و با #C نمیشه مولتی پلتفرم ساخت.
می خوام بدونم شما علاقه داری با Qt و ++C به صورت مولتی پلتفرم و در دو زبان فارسی و انگلیسی بسازیش؟ فقط دقت کن این نرم افزار حتماً باید Open-Source باشه وگرنه به دلیل ماهیت شخصی که داره هیچ کس بهش اعتماد نمیکنه.تمام نرم افزار های مشابه اش هم Open-Source هستن.
واقعاً خیلی سخته که از ایده خودم بگذرم به همین دلیل اگه میشد یه جورایی همکاری کنیم خیلی بهتر میشد.
من مطمئنم 100 درصد این ایده میگیره و سایت این ایده روزانه بیشتر از هزاران بازدید میگیره.

RE: ساخت نرم افزار شما - Mr.AliReza - 94-10-2

(94-10-2، 12:42 عصر)HSG نوشته است: سلام
یه ایده خوب برای ساختن یه نرم افزار Open-Source دارم که حتی اسمش هم که برند میشه هم انتخاب کردم.
دوست داشتم این نرم افزار رو خودم به دو زبان انگلیسی و فارسی بسازم و در سطح جهان به صورت Open-Source قرارش بدم.
خیلی دوست داشتم بتونم مولتی پلتفرم بسازمش اما من فقط #C بلدم و با #C نمیشه مولتی پلتفرم ساخت.
می خوام بدونم شما علاقه داری با Qt و ++C به صورت مولتی پلتفرم و در دو زبان فارسی و انگلیسی بسازیش؟ فقط دقت کن این نرم افزار حتماً باید Open-Source باشه وگرنه به دلیل ماهیت شخصی که داره هیچ کس بهش اعتماد نمیکنه.تمام نرم افزار های مشابه اش هم Open-Source هستن.
واقعاً خیلی سخته که از ایده خودم بگذرم به همین دلیل اگه میشد یه جورایی همکاری کنیم خیلی بهتر میشد.
من مطمئنم 100 درصد این ایده میگیره و سایت این ایده روزانه بیشتر از هزاران بازدید میگیره.

من اتفاقا میخوام با Qt برنامه ها رو بنویسم (البته اگر فرد سفارش دهنده با زبان دیگه ای هم بخواد مشکلی نیست) ؛ اما این موضوع Open Source که میگید ، کاملا متضاد با جنبه مالی ساخت نرم افزار هست. منظورم اینه که بنده نرم افزار رو میسازم به خاظر هزینه ای که فرد سفارش دهنده به خاطرش پرداخت میکنه. اگر Open Source باشه که دیگه خیلی راحت نسخه های مختلفش میاد و کلا همه چیز به هم میخوره !!!

شما با پ.خ با بنده در تماس باشید. لطفا ایدتون رو هم پ.خ کنید !! Big Grin

RE: ساخت نرم افزار شما - Mr.AliReza - 94-10-7

به دلیل اینکه بعضی ها نمیدونند که مثلا چه برنامه هایی بنده میتونم براشون درست کنم ، تصمیم گرفتم تا چندتا از ایده هایی که میتونه برای سایت یا وبلاگ شما جالب باشه رو اینجا بیان کنم :

1. اپ اندرویدی برای سایت یا وبلاگ شما - همچنین نرم افزار دسکتابی برای سایت یا وبلاگ شما
2. انواع نرم افزار های مدیریتی برای تبلیغ کننده ها (مدیریت گروهی بکلینک ها و ...)
3. نرم افزار های اسپمر
4. ابزار های وب و موبایلی (یا حتی دسکتاپی)

این ها فقط چند نمونه بود تا اون کسانی که زیاد آشنا نیستند ، بتوننید ایده خودشون رو به بنده بگن.

RE: ساخت نرم افزار شما - E-Beshkani - 94-10-7

آقا من علیرضا رو تایید میکنم
هر نرم افزار یا ابزاری میخواید تحت وب ،شبکه ، اندروید و... میتونه بسازه
پیشنهاد میشه
موفق باشید

RE: ساخت نرم افزار شما - novinmarketing - 94-10-29

نه نمی تونیم

RE: ساخت نرم افزار شما - E-Beshkani - 94-10-29

(94-10-29، 06:10 عصر)novinmarketing نوشته است: نه نمی تونیم

چی رو نمیتونی؟؟Big Grin
حال خوبه برادر؟

RE: ساخت نرم افزار شما - سپهر صفائیان - 94-10-29