انجمن وبلاگنویسان
فروش سایت موزیک - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن وبلاگنویسان (http://onlineapotheker.life/forum)
+-- انجمن: بازارچه محصولات اینترنتی (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=69)
+--- انجمن: خرید و فروش دومین و وب سایت (http://onlineapotheker.life/forum/forumdisplay.php?fid=72)
+--- موضوع: فروش سایت موزیک (/showthread.php?tid=27735)

صفحه‌ها: 1 2

فروش سایت موزیک - soheil-pc - 95-7-7

با سلام سایت دانلود آهنگ جدید به ادرس mybehmelody.com
قیمت پایه 9 میلیون تومن.

RE: فروش سایت موزیک - ebrahim.sh - 95-7-7

سلام سهیل جان . شما مدیر سایت دوستیها نیستی؟

RE: فروش سایت موزیک - tehranscript.ir - 95-7-7

با سلام خدمت شما ، میزان بازدید؟ در امد؟

RE: فروش سایت موزیک - barati - 95-7-7

قیمت پایه 9 میلیون تومن.
باش تا بفروشی :|

براتی جان راستش منم خواستم همین رو بگم ولی گفتم حالا پیش خودشون میگن باز این اومد اظهار نظر کرد .

شما یه نگاه به الکسای این سایت بنداز دیگه همه چیز واضحه . رتبه 6000 هزار کشوری . با این حساب الان وبسایت بنده باید حدود سه چهار تومنی ارزش داشته باشه !!!

بنده تو کار خرید و فروش سایت و وبلاگ نیستم اما خب نمیدونم ایشون معیارهاشون برای قیمت گذاری چی بوده . به هر حال نه ملیون کم پولی نیس . والا با نه ملیون میشه روی خرید سایت سافت 98 و پاپ موزیک و ....   فکر کرد. !!!

موفق باشید . . .

RE: فروش سایت موزیک - tehranscript.ir - 95-7-7

(95-7-7، 06:56 عصر)ebrahim.sh نوشته است: براتی جان راستش منم خواستم همین رو بگم ولی گفتم حالا پیش خودشون میگن باز این اومد اظهار نظر کرد .

شما یه نگاه به الکسای این سایت بنداز دیگه همه چیز واضحه . رتبه 6000 هزار کشوری . با این حساب الان وبسایت بنده باید حدود سه چهار تومنی ارزش داشته باشه !!!

بنده تو کار خرید و فروش سایت و وبلاگ نیستم اما خب نمیدونم ایشون معیارهاشون برای قیمت گذاری چی بوده . به هر حال نه ملیون کم پولی نیس . والا با نه ملیون میشه روی خرید سایت سافت 98 و پاپ موزیک و ....   فکر کرد. !!!

موفق باشید . . .

بنده به شما 10 میلیون میدم ، سایت سافت 98 رو برای بنده خریداری کنید

دوست خوبم بنده بعنوان مثال عرض کردم . منظورم این نبود که سایت سافت 98 با اون عظمت 10 تومن ارزش مادی داره !!! 

درکل منظورم اینه که قیمت گذاری ایشون واقعا نادرست هست و کلا سیستم و معیار های قیمت گذاری در عرصه اینترنت رو زیر سوال بردن .

امیدوارم از دست بنده ناراحت نشن اما خب بهتر بود قبل از قیمت گذاری کمی مشورت میکردن .

پاینده باشید ...

RE: فروش سایت موزیک - tehranscript.ir - 95-7-8

(95-7-7، 07:38 عصر)ebrahim.sh نوشته است: دوست خوبم بنده بعنوان مثال عرض کردم . منظورم این نبود که سایت سافت 98 با اون عظمت 10 تومن ارزش مادی داره !!! 

درکل منظورم اینه که قیمت گذاری ایشون واقعا نادرست هست و کلا سیستم و معیار های قیمت گذاری در عرصه اینترنت رو زیر سوال بردن .

امیدوارم از دست بنده ناراحت نشن اما خب بهتر بود قبل از قیمت گذاری کمی مشورت میکردن .

پاینده باشید ...

خوب شما اعلام کنید معیار های قیمت گذاری برای هر سایت رو تا ما و هم ایشون یاد بگیریم

RE: فروش سایت موزیک - ebrahim.sh - 95-7-8

باشه اما قبلش یه سوال داشتم .

شما یعنی واقعا میخواستی این سایت رو به قیمت 9 ملیون تومن بخری؟

RE: فروش سایت موزیک - mostafa-ariya - 95-7-8

منم یه وبلاگ دارم   12 میلیون میفروشم کسی خریدار نبود؟  

Big Grin