بک لینک

موضوع بسته شده است 
انتقال مطالب بلاگفا به رزبلاگ و لوکس بلاگ
سلام ببخشید من می خوام تمام مطالب و عکس های وبلاگم رو  از بلاگفا به رزبلاگ و لوکس بلاگ انتقال بدم می خواستم بدونم امکانش هست؟ اگه هست لطفا راهنمایی کنید. 

صفحه ی هواداران احسان خواجه امیری و مازیار فلاحی
فک نکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 سپاس شده توسط zirehbaron
پست های وبلاگ من خیلی زیاد است برای همین تنها راه انتقال پست ها است که اگر امکانش باشه خیلی راه خوبیه. 

در رزبلاگ قبلا این امکان بود
چند مدت پیش مدیرش به گفته خودش به علت سو استفاده این امکان رو غیرفعال بود(البته منظورشون رو از سواستفاده نمیدونم چی میتونه باشه)
لوکس بلاگ رو اطلاعی ندارم
ارزان ترین فروشگاه اینترنتی ایرانی...بزودی
 سپاس شده توسط damaskrose ، zirehbaron ، 3iran ، Miss Azad
شاید منظورشون این بوده که بعضی وبلاگ ها لینک وب های دیگر را داده اند و تمام پست هایشان را کپی کرده اند. به هر حال ممنون

تنها راهش اینه که تمام مطالب رو به صورت دستی ارسال کنید
که زمان بر هستش
به مدیر رزبلاگ بگید

اینا بیشتر از من و شما می دونن
(92-7-1، 09:41 عصر)DV7 نوشته است: در رزبلاگ قبلا این امکان بود
چند مدت پیش مدیرش به گفته خودش به علت سو استفاده این امکان رو غیرفعال بود(البته منظورشون رو از سواستفاده نمیدونم چی میتونه باشه)
لوکس بلاگ رو اطلاعی ندارم

امکان بک آپ و همچنین این امکان به این دلیل برداشته شد که وبلاگ های غیرمجاز و یا وبلاگ هایی که مسدود میشدن میومدن بک اپ میگرفتن و در کم تر از یک دقیقه با ایمپورت در یک وبلاگ جدید با محتوای قبلی...
البته دلایل دیگه ای هم داشت اما دلیل اصلیش همین بود که عرض کردم و این موضوع برای رزبلاگ دردسر ساز شده بود...

در پناه حق
سرور مجازی هتزنر
کیفیتی و قیمتی بینظیر
همراه با انواع کانفیگ ها
 سپاس شده توسط mahdi-yas
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان