بک لینک

موضوع بسته شده است 
نظرتون درباره طراحی جدیدم
(92-10-5، 03:04 صبح)sh.azad نوشته است: به نظر من اون کار اول فونت بهتری داشت ولی ترکیب بندی اخریه بهتر بود!
لوگو سمت چپ وبلاگ هم یکمی ایراد داشت شما نوشتید م بلاگ زو البته اگر میمش سمت چپ می رفت می شد گفت این روش و ترکیبی که شما دادید ولی جدا کردن یک کلمه به عقیده من خیلی جالب نبود!
نظر خوبی بود Big Grin اعمال شد ببینید چه طوره Big Grin

کار بگ راند قوی ای داشت و خیلی جالب بود و واقعا مشتاقم بدونم چطور به ذهنتون رسیده که با فیلتر ها حالت ابر درست کنید . از فیلتر > رندر < کلودز استفاده کردید و بعد بلورش کردید درسته!

وقتی رنک آبی بکگراندم و چیز هایی که بهش اضافه کردم به نوعی شبیه آسمون شد ابر به فکرم اومد ، با براش معمولی ، بلور های خرد کن ، ترکیب رنگ و ... یه عالمه ور رفتن تو یه لایه تونستم ابر درست کنم ، از طریق رندر چیز جالبی نیست !

ضمیمه شد

ضمنا لطفا به بحث ادامه ندید !
از کاربران خواهشمندم که قبل اظهار نظر دقت نمایند که اظهار نظرشان تخریب نباشد!

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

سپاس شده توسط Miss Azad
سلام محسن جان فایل پی اس دیش رو قرار میدید؟
(92-10-5، 02:04 عصر)هکر نوشته است: سلام محسن جان فایل پی اس دیش رو قرار میدید؟
سلام داداش شاهو ، منم خیلی دوست داشتم قرار بدم ولی من این طرح رو برای محمد حسین جان و برای زوم بلاگ طراحی کردم و خودتون میدونید دیگه ایشون هم انتظار دارن کار اختصاصی بمونه نه این که هدر همه سایت ها و وبلاگ های دور و برش این این بشه Big Grin .
 سپاس شده توسط sh.karimi ، Miss Azad ، Farshad0732 ، mmsh
بهتر شد خیلی ولی .....!
شاید این عقیده شخصیم باشه نمی دونم ولی شما نوشتید م ز و!
براش استفاده کردید! خیلی عالی من هم آرشیو براش دارم و یه سایت عضو هستم واقعا براش چیز کار آمدی است!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط mboy2050
شما واقعا کاراتون عالیه خدا کنه یه روزی بیاد منم بتونم همچین طرح هایی بزنم[تصویر:  105.gif]
....
 سپاس شده توسط mboy2050
من در برابر طرح های آقا محسن ک هیچ حرفی ندارم41
جون اولین و تنها کسی ک تو کار طراحی بنر کمکم کرد آقا محسن بود (برعکس طراحای دیگه ک حتی جواب پ.خ هم نمیدن)
موفق باشی استاد8
بازگشت دوباره 13دیزاین! (ب زودی)

سپاس شده توسط 4mirali ، mboy2050
محسن جان میشه یه انتقاد هم بکنیم؟الان چندباره میام این طرحتو میبینم میخوام بگم گفتم شاید ناراحت شی اما بزار بگم8
بنظرم این کارتون یه مقدار بی روح و بی احساسه
طرحش قشنگه اما یه اشکالی داره!مخصوصا اون کادر سرمه ای که دورش گرفتی باعث شده حس جالبی نده
رزولوشنش هم یه مقدار پایینه
ســــلام محسن جـــــان53
طــــراحیت عــــــالیه
خیلی قشنگ طراحی میکنی
امیدوارم موفق باشی3
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان