بک لینک

موضوع بسته شده است 
تقاضای کمک فوری؛ چه طور می تونم کد رنگ زمینه وبلاگ رو بفهمم؟(خواهش میکنم کمک کنید)
سلام

کسی این جا می دونه چه طور  می تونیم کد رنگ زمینه ی وبلاگ رو بفهمیم ؟
مثلا می خوام یه متنی از یه سایت رو بدون این که ببرم توی نوت پد ، رنگ  زمینش رو عینا مثل زمینه وبلاگ خودم بکنم 
چون وقتی می برم توی نوت پد فاصله ی سطر ها کم میشه 
یا با استفاده از سورس قالب سا افزونه ی color zilla برای کروم.
ولی اینکه بغد از نوت پد فاصله ی سطر ها کم میشه، مشکل از قالب شماست و باید فاصله ی سطر ها را افزایش دهید.
همچنین در بیشتر ادیتور ها دکمه ای جهت حذف استایل ها وجود دارد.مثلا در اذیتور همین انجمن دکمه ای که آیکون A داره و گوشه اش علامت ورود ممنوع است
 سپاس شده توسط darabi73
(92-11-6، 04:22 عصر)miraziz نوشته است: یا با استفاده از سورس قالب سا افزونه ی color zilla برای کروم.
ولی اینکه بغد از نوت پد فاصله ی سطر ها کم میشه، مشکل از قالب شماست و باید فاصله ی سطر ها را افزایش دهید.
همچنین در بیشتر ادیتور ها دکمه ای جهت حذف استایل ها وجود دارد.مثلا در اذیتور همین انجمن دکمه ای که آیکون A داره و گوشه اش علامت ورود ممنوع است

سلام 

ببخشید من متوجه نشدم چه طور سورس وبلاگ رو بیارم؟
(92-11-6، 04:22 عصر)miraziz نوشته است: یا با استفاده از سورس قالب سا افزونه ی color zilla برای کروم.

داداش این وبلاگو گفته نه سایتو!
بیش تر وبلاگ ها براشون background url تعریف شده یعنی بک گراند عکسه و فهمیدن رنگ مشکل ولی یک سری ها براشون background color تعریف شده که جلو این کلمه کد رنگ وجود داره معمولا.
بابت غلط های املایی انگلیسی ببخشید!
اعتبار یادت نره

سپاس شده توسط darabi73
Sad 

نمی دونم color zilla کجاست ؟20

(92-11-6، 04:41 عصر)عرشیامنصوری نوشته است:

داداش این وبلاگو گفته نه سایتو!
بیش تر وبلاگ ها براشون background url تعریف شده یعنی بک گراند عکسه و فهمیدن رنگ مشکل ولی یک سری ها براشون background color تعریف شده که جلو این کلمه کد رنگ وجود داره معمولا.
بابت غلط های املایی انگلیسی ببخشید!
اعتبار یادت نره
قربان اگه ممکنه وبلاگ من رو ببینید
http://financial92.blogfa.com

یه دونه رنگ سبز پر رنگ داره یه دونه سبز روشن 
منظور من اون سبز روشنه که زیر متن قرار می گیره
F3FAEE
 سپاس شده توسط Miss Azad
شما کد قالبتو بده
من درستش میکنم
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن: