بک لینک

موضوع بسته شده است 
پاک شدن تاپیک نمونه کار های گرافیک
(93-2-16، 02:00 عصر)danialz نوشته است:
(93-2-16، 01:52 عصر)Black_Heart نوشته است: دوستان از بحث اصلی منحرف نشید آقا آرش که گفتند

نقل قول: دوست عزیز جای عکس ش.ن کافر در ای انجمن نیست و کار بسیار زشتی کردید که برای البوم ایشون کاور درست کردید!
شما با گذاشتن همچین نمونه کاری حمایت کردید از کار های ش.ن .
حالا خلاف هست و نیست دیگه بیخیال ولی از دین و بزرگان دین بگیر بیا تا همین آقای واحدیان مخالفن و دارن پوستر حمایتی می سازند که آقا میلاد توی همین انجمن گذاشته و تقاضای اشتراک دارند.
از بحث الفبا و ترانه های شاهین هم نباید چیزی گفته میشد حداقل پ.خ حتی شما اومدی اشرارش هم گذاشتی !
من نمی گم حمایت نکن من میگم قانون و دین می گه حمایت نکن دیگه خودتی و خودت، اینجا مکان عمومیه روزانه ده ها کاربر میان و می روند ، باید درباره وبلاگ نویسی و طراحی حرف باشه ، ولی اونم قانونی مثلا یکی بیاد یه قالب زشت بسازه بیاد اینجا به اشتراک بزاره عاقبتش تاپیک نمونه کارای شما میشه .
توی بخش قوانین آقا معافی ، گفته حتی bold هم کرده ، پس نباید برخی نباید ها بزاری.
من هم همون اول گفتم هر چی میخواین پ.خ بدین نه این که اینجا رو خراب کنین.
+شاید اگه اسم این یارو رو هم نمیگفتم کسی چیزی نمیگفت اخه کسی اونو که نمیشناسه الکی نظر میده.
بازم تاکید میکنم بحث رو ادامه ندید و برای فوحشش دادن پ.خ بدید :دی
اصلا من اشتباه کردم حالا چرا شما ول نمیکنید خخخخ

جاهلیت که شاخ و دم ندارد ... شما همچنان بساو کشک شاهین را ... زمانی که دوستان در آب و تاب پاک کردن عکس های نادرست از نتایج گوگل با برچسب "نقی و ..." هستند ، شما پوستر حمایتی آن خواننده را هم طراحی می کنید؟
حداقل اینجا به اشتراک نگذارید ، همچنان که یک خارجی در کشور ما باید قوانین ما را رعایت کند.
والسلام.
 سپاس شده توسط Hack!ng ، -Saeed- ، mahdizz ، HMD ، AmirRezaei ، Miss Azad ، Browning ، Bahamin ، Farshad0732 ، وبلاگ نویس ارزشی ، mj3a
من نمیدونستم برای اون پوستر طراحی کردی...
باید بدونی با این کار به همه ی مسلمونا توهین کردی...
اون ارزش نداره اسمشو بیاری رو زبون چه برسه براش طراحی کنی و .....
 سپاس شده توسط Browning ، Hack!ng ، Bahamin ، Farshad0732
ای بابا.
من اصلا این عکسو اینجا گزاشتم؟؟؟؟؟
حالا هرکی میاد میگه کار بدی کردی!
اره اصلا من خر...چرا ول نمیکنید....>
من مگه واسش تاپیک زدم؟؟؟؟؟
توی نمونه کارام عکس پستری که درست کردم گزاشتم ننوشتم نقی و... که بیاد تو گوگل.
اینجا موندن وقت تلف کردنه...
من میگم تاپیک نمونه کار هام حذف شده و شما میگید خیلی احمقی که این کار و کردی...
اصلا شما پاک شما مئمن شما مستقیم دربست میرین بهشت....
اصابم خورد شد صد بار گفتم تموم شد دیگه بخثش رو نکنید...
حالا بازم یه نفر میاد اینجا و فحش میده!!!
مَشْتے ⇝گُنده تَر از زَمیــــــــن کِه نیســــتے ∅ ☜هستے؟؟؟✓ ☜ زَمین با هَمِــــــه اوبهـَــــتِشّ زیر پاے مَنه
آخرین نمونه کار وب: انجمن 98لاو - میم نما - ابزار قرمز - گپ استار
طراحی و دیزاین حرفه ای پروژه و وب شما , پ.خ بدین ... Html5 , Css3 , Jquery , Php
سلام
یه طرف قضیه حق با شماست اقا دانیال.
الان فکر کنم با این بحثا تقریبا فراموش شده ایشون برای چی تایپک زدن.تنها درخواستشون هم این بود که تایپکشون رو برگردونید.
یه طرف هم که دوستان گفتن.

بحث اون ملعون ربطی به این تایپک نداره اگر هم ایشون طراحی کردن فکر کنم تا الان دیگه متوجه شده باشن که برای کی طراحی کردن.

در هر صورت بهتره تایپک ایشون به جز اون پست که میگید خلاف قوانین انجمن هست رو برگردونید. 
Welcome To The Future
 سپاس شده توسط danialz ، HMD
آقا دانیال عزیز من از صفحه اول این تاپیک رو خوندم و بحث کامل رو می دونم البته باید بگم که من اون کاور طراحی شما رو ندیدم که نظر بدم و صد در صد ناظم و یا مدیری که این تاپیک رو حذف کرده دلیل منطقی برای اینکار داشته...

بحث من بر سر این موضوع شماست که شما با اینکه قبلا" آهنگ های این خواننده رو گوش می دادین ولی الان که با توهین به مقدسات ما و یکی از امامان ما همه مسلمانان رو آزرده خاطر کرده و حتی همه مسلمانان به خصوص خود ماها بسیج شده ایم تا با حمایت و انتشار پوستر و احادیث و کلام اون بزرگوار جستجو هارو به نفع خودمون تغییر بدیم
چرا شما برای این خواننده کاور درست کردین ؟؟؟
و یا چرا بعد از اینکه موضوع مشخص شد دارین با وقاحت تمام از ایشون حمایت می کنین؟؟

به نظر من حذف کل تاپیک نمونه کارها کوچکترین کاری بود که میشود انجام داد پس زیاد ادامه ندید....
 سپاس شده توسط danialz ، Miss Azad ، emperator ، Browning ، Hack!ng ، Bahamin ، Farshad0732
حالا هر چی هم بگم بازم شما ها حرف خودتون رو میزنین..
اصلا فردا یه پوستر واسه امام هادی هم طراحی میکنم....
خوبه؟تاپیک من چی شدش اخر؟
مَشْتے ⇝گُنده تَر از زَمیــــــــن کِه نیســــتے ∅ ☜هستے؟؟؟✓ ☜ زَمین با هَمِــــــه اوبهـَــــتِشّ زیر پاے مَنه
آخرین نمونه کار وب: انجمن 98لاو - میم نما - ابزار قرمز - گپ استار
طراحی و دیزاین حرفه ای پروژه و وب شما , پ.خ بدین ... Html5 , Css3 , Jquery , Php
 سپاس شده توسط barati ، -Saeed-
من قبل از اینکه کاربری ببینن و کسی متوجه بشه متوجه نبودن تاپیکتون شدم بعد بررسی که کردم و از ناظم مربوط در این باره پرسیدم!
راستش چیزی گفتن که دهنم بسته شد!
متاستفانه در شما پشیمانی ای دیده نمی شود! ولی من به این کار کاری ندارم بدونید شاید جای دیگه بودید الان خودتون هم مسدود شده بودید!
لطفا این بحث را ادامه ندهید که انشائ الله تا فردا ناظم مربوط آنلاین شوند و کاملا به شما توضیح بدهند!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط emperator ، Makaveli ، Browning ، AmirRezaei ، Hack!ng ، Bahamin ، Farshad0732 ، mj3a
جدا از بحث پاک شدن کامل تاپیک که مختص ناظم مربوطه هست و مطمئنا در این باره توضیحاتی خدمت شما خواهند داد ، این خیلی عجیبه که 3 صفحه در این رابطه بحث شده و شما همچنان دارید از طرحتون دفاع میکنید !
کسی که به مقدسات شیعیان بصورت کاملا آشکار توهین کرده ، و در قسمتی دیگر از همین انجمن تاپیکی مبنی بر حمایت از امام هادی شکل گرفته ، شما بیاید و از این شخص حمایت کنید !
اگر شما دوست دارید از این شخص حمایت کنید ، نه من نه کس دیگری ، با شما کاری نداره و نخواهد داشت ، هرکسی مسئول کارهای خودشه ، شما میتونید در وبلاگ و یا انجمن خودتون هر مطلبی مبنی بر حمایت از هر شخصی منتشر کنید ولی وقتی شما وارد این انجمن شدید باید به قوانین و افکار کاربران انجمن احترام بزارید .

تاپیک هم برای جلوگیری از اسپم و بحث های بی مورد بسته میشه تا ناظم مربوطه بعدا توضیحاتی رو در این باره برای شما ارسال کنند ، با تشکر .
You're Just A Little Infant
 سپاس شده توسط erfanoo ، Browning ، Miss Azad ، ArashDma ، Hack!ng ، Bahamin ، ArashEbrahimi ، Farshad0732 ، M.Wilson ، وبلاگ نویس ارزشی
دوست عزیز ، بنده تاپیک شما رو به دلایلی که الان خودتون می دونید ، حذف کردم ...

یکی از اشخاصی هستش که من به شدت ازش تنفر دارم ... تا جایی که تونسته به مقدسات ما توهین کرده . شما برو آهنگ "نقی" رو گوش کن ، کاملا متوجه ی منظورم میشی .

قبل از حمایت از کسی ، باید در مورد اون فرد اطلاعات کامل رو داشته باشید ... بعد از حذف اون تاپیک ، حتی اگه تمام اعضای این انجمن هم رو به روی من می ایستادند ، دفاع می کردم .

که خوشبختانه این طور نبود ... شما با این کار به تمام اعضای توهین کردید . ولی همچنان مقاومت می کنید ...

حالا این بحث که تموم شد . ولی کلا یه پیشنهاد که دور این آدمو خط بزن ... یه جمله ای قبلا تو نت خونده بودم :

آقای شاهین نجفی حال که توهین کردی منتظر توهین به عقایدت باش .
 سپاس شده توسط -Saeed- ، Makaveli ، Bahamin ، emperator ، Miss Azad ، Hack!ng ، mhe ، ArashDma ، mahdizz ، Farshad0732 ، AmirRezaei ، Sir.Mahdi ، maxmusic ، وبلاگ نویس ارزشی ، jangvazan ، mj3a
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان