بک لینک

موضوع بسته شده است 
نظر خواهی و پیشنهادات در مورد هدر ...
بنظر من هدرت عالیه
آقای ام بوی شما که به کار ما آشنایید ... کار ما رعایت قانونه اگر هم تاپیکی در سوال جواب مانده باشه آدرس بدید کوتاهی از ماست قالب اگر کد نویسی شده باشه می شه در سوال و جواب ندید گرفت ولی طرح جاش مشخصه.... البته بگذریم اینجا جاش نیست...!
الان بخش های مشخص شده را نگاه کنید قرمز ها اونایی که من مناسب نمی بینمشون.... از سمت راست ... الان پرستو بنظر من خیلی جالب نشده البته به نظرمن .. بعدش هم این رر این دایرهه اصلا معنای بودن و فلسفه ی وجودیش را درک نمی کنم نه تزیین خاصیه و نه ....
بعدش چند تا لوگو میذارید همون یکی کافی بود اون پایینیه که پرنده روشه دیگه چه دلیلی داره باشه .... بعد هم اونی که نوشتید کیفیت نماد مشتری مداری نمادش بزور خوانده میشه ولی بقیه اش یکم نیاز به کنتراست بیشتر داشت به نظرم ...
ولی خب در کنار اینا بگ راند در عین سادگی بسیار زیبا و شیکه ... با براش های ساده هم ساخته شده ولی خیلی خوب شده لوگوی سمت چپ کلا سمت چپ کار به نظر من خیلی خوب و حرفه ای در اومده....
عکس مربوط هم ضمیمه شده!

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
(93-6-25، 06:13 عصر)Miss Azad نوشته است: آقای ام بوی شما که به کار ما آشنایید ... کار ما رعایت قانونه اگر هم تاپیکی در سوال جواب مانده باشه آدرس بدید کوتاهی از ماست قالب اگر کد نویسی شده باشه می شه در سوال و جواب ندید گرفت ولی طرح جاش مشخصه.... البته بگذریم اینجا جاش نیست...!

:::::
من اصلاٌ قانع نشدم ، ببینید هر کسی که یک طرح رو برای جای معتبری میزنه و نیاز به نظر اکثریت داره داخل سوال و جواب ایجاد می کنه ، نمونه بارزش قالب آقا سجاد گل که مثل من یک عکس از کار گرافیکیشون گذاشتند و شما هم زیرش تشکر زدید و نظرتون رو دادید و همه کاربران انجمن تاپیکشون رو دیدند چون تو سوال و جواب موندش ، ولی شما تاپیک من رو اینجا انتقال دادید اکثریت یا بهتر بگم 90 درصد کاربران و طراحان ندیدند . این انصاف نیست ....

الان بخش های مشخص شده را نگاه کنید قرمز ها اونایی که من مناسب نمی بینمشون.... از سمت راست ... الان پرستو بنظر من خیلی جالب نشده البته به نظرمن .. بعدش هم این رر این دایرهه اصلا معنای بودن و فلسفه ی وجودیش را درک نمی کنم نه تزیین خاصیه و نه ....

داخل اون دایره لوگو تایپ کلمه پرستوئه

بعدش چند تا لوگو میذارید همون یکی کافی بود اون پایینیه که پرنده روشه دیگه چه دلیلی داره باشه .... بعد هم اونی که نوشتید کیفیت نماد مشتری مداری نمادش بزور خوانده میشه ولی بقیه اش یکم نیاز به کنتراست بیشتر داشت به نظرم ...

اون پرنده لوگوی شرکتشون که روی آدامس هاشون هم هست و باید می بود . در مورد کنتراست ممنون یه چک می کنم

ولی خب در کنار اینا بگ راند در عین سادگی بسیار زیبا و شیکه ... با براش های ساده هم ساخته شده ولی خیلی خوب شده لوگوی سمت چپ کلا سمت چپ کار به نظر من خیلی خوب و حرفه ای در اومده....
عکس مربوط هم ضمیمه شده!

ممنون Smile
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان