بک لینک

چطور به گوگل بفهمونیم سایتمون منتقل شده؟
Question 
سلام وقتتون بخیر
من میخوام که از یه سرویس وبلاگدهی به وردپرس برم, اما چیزی که منو ناراحت میکنه اینه که نمیدونم چطور اینو به گوگل بفهمونم ؟
آخه الان سئوی سایتم تو وضعیت خوبی قرار گرفته, تو خیلی از کلمات رتبه اول رو دارم و مطالبم 4-5 ساعت بعد از نوشتن ایندکس میشن .. الان اگه برم روی وردپرس باید از نو شروع کنم؟
ممنون میشم اگه توضیحاتی دارید ارائه کنید
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، شاهرخ
(95-5-29، 06:30 عصر)Persian Geek نوشته است: سلام وقتتون بخیر
من میخوام که از یه سرویس وبلاگدهی به وردپرس برم, اما چیزی که منو ناراحت میکنه اینه که نمیدونم چطور اینو به گوگل بفهمونم ؟
آخه الان سئوی سایتم تو وضعیت خوبی قرار گرفته, تو خیلی از کلمات رتبه اول رو دارم و مطالبم 4-5 ساعت بعد از نوشتن ایندکس میشن .. الان اگه برم روی وردپرس باید از نو شروع کنم؟

راهی که به نظرم میرسه اینه که توی گوگل وبمستر ثبت نام کنید و آدرس هر دو تا وبتون رو اونجا ثبت کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon ، شاهرخ
(95-5-29، 06:30 عصر)Persian Geek نوشته است: سلام وقتتون بخیر
سایتتون رو از طریق همون اکانتی که وبلاگتون رو تو گوگل وبمستر ثبت کردید ثبت کنید، گوگل یه امکان به نام تغییر نام سایت داره که باید یک کد ریدایرکت301 تو فایل اصلی سایت اول بزارید ولی این امکان تو وبلاگ وجود نداره چون امکان دسترسی به .htaccess وجود نداره. اگر دیگه نمی خواهید با وبلاگتون کار کنید یک کد ریدایرکت تو قالبش بزارید تا تمام بازدیدهای وبلاگتون هم به سایت منتقل بشن.
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، TYphon
فراموش نکنید آدرس صفحاتتون تغییر نکنه. وگرنه همه چیز رو از دست می دید.
مثلا اگه قبلا آدرس صفحه بوده:
name.blog.com/date/page.html
در سایت جدید باید آدرس صفحات بشه:
site.com/date/page.html
بعد ریدایرکت بدید.

چون اگه انتقال بدید و گوگل با آدرس صفحه قبلی بیاد تو سایت جدید و با صفحه 404 روبرو بشه، به شدت شما رو جریمه می کنه
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon
یه مطلبی رو فراموش کردم تو پست پیشین بگم، اگر دیگه با وبلاگتون کار نمی کنید فایل robot.txt رو هم پاک کنید تا دیگه اندیکس نشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon
(95-6-4، 07:26 عصر)شاهرخ نوشته است: یه مطلبی رو فراموش کردم تو پست پیشین بگم، اگر دیگه با وبلاگتون کار نمی کنید فایل robot.txt رو هم پاک کنید تا دیگه اندیکس نشه.

نه عزیز فایل robots.txt هم حذف کنن باز سایتشون ایندکس میشه چون موتور های جستجو به صورت پیش فرض به تمامی صفحات عمومی سایت برای ایندکس کردن دسترسی دارن و این فایل وجودش صرفاً برای ایجاد محدودیت برای موتور های جستجو است نه اینکه مثلاً در این فایل معرفی کنیم چه صفحاتی باید ایندکس بشه.در این فایل معمولاً فقط صفحات حساسی مثل پنل مدیریت سایت رو برای موتور های جستجو مسدود میکنن تا مثلاً در سایت های با نویسنده زیاد که معمولاً آدرس پنل مدیریت زیاد باز میشه باعث نشه که اشتباهاً پنل مدیریت هم ایندکس بشه وگرنه سایر صفحات به صورت پیش فرض حتی بدون این فایل هم ایندکس میشن.

برای حذف ایندکس ها فقط کافیه که سایت رو در Google Webmasters ثبت کنن و اون جا یه بخشی داره قشنگ برای حذف ایندکس ها که البته اول به صورت موقت مخفی میکنه تا اگر خواستید بر گردونید ولی اگه بعد یه مدتی بر نگردونید کامل حذف میشه البته الان دقیق اسم اون بخش رو یادم نیست متاسفانه.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon
از طریق گوگل وبمستر میتونید این کار رو انجام بدید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان