بک لینک

موضوع بسته شده است 
سوال خیلی فنی (لطفا دقیق جواب دهید)
سلام دوستان
من میخوام دامنه ای رو به یه وبلاگ متصل کنم.
موضوع کارم هم در مورد مسائل سرگرمیه برای همین نیاز دارم که از امکاناتی مثل کلمات کلیدی و مطالب مرتبط وهمه چیزیای که لازم است برای معرفی بیشتر به موترهای جستجو استفاده کنم.لطفا با دقت یه سوریس وبلاگدهی خوب رو برای کارم معرفی کنید.با تشکرفراوان
من به شما ثامن بلاگ رو معرفی می کنم چون تا حالا هیچ قطعی نداشته و بر عکس بسیاری از سرویس ها از سرور اختصاصی تهران استفاده می کند که سرعت لود رو بسیار بالا می برد و تازه امکانات منحصر به فردی داره که در صفحه اولش نوشته :

ادرس سایت : http://samenblog.com

بسیار از سایت های دیگر مثل بلاگ وب , لوکس بلاگ , رزبلاگ اکثر قطعی های بزرگی داشتند , مثلا بلاگ وب چند هفته پیش براش یک مشکل پیش اومد و باعث شده تمام مطالبی که از دی 1389 به بعد نوشته شده بود از بین برود.
میهن بلاگ
منم میهن بلاگ رو معرفی میکنم روز ب روز هم داره بیشتر پیشرفت میکنه و امکاناتی رو که میخوای داره
روزهای آخر سربازی چه کُند میگذره،کاش همهء زندگی اینطور بود!
منم میگم میهن بلاگ !

سایت خوبیه
هم منوی کاربر پسندی داره و هم ....
آقا من از میهن بلاگ استفاده می کنم و راضیم.
و اینکه برای دادن اطلاعات و معرفی به موتور های جستجو می تونید از meta name ها استفاده کنید و دستی این کار رو انجام بدید مثل:
کد:
<head>
<meta name="other" content="توضیحات اضافی,توضیحات دیگر,...">
</head>

یا هر نوع دیگر از متا نیم ها Cool
سه به یک
تصویب شد
میهن بلاگ. عوضش چهار تا بنر از سایتم میدم باید بذاری تو وبلاگت
Rainbow 
البته رزبلاگ هم امکانات خیلی خوبی داره ها!

ولی همانطور که گفتم:

نقل قول: و اینکه برای دادن اطلاعات و معرفی به موتور های جستجو می تونید از meta name ها استفاده کنید و دستی این کار رو انجام بدید مثل:
کد:
<head>
<meta name="other" content="توضیحات اضافی,توضیحات دیگر,...">
</head>
یا هر نوع دیگر از متا نیم ها Cool
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان