بک لینک

موضوع بسته شده است 
آیا وبلاگ های رزبلاگ میتونه به حد بالا برسه؟
یه حرف راست : تلاش و زحمتی که توی یک وبلاگ توی رزبلاگ برای رسیدن به بازدید x باید انجام بدید دو برابر تلاش و زحمتی است که توی یک وبلاگ بلاگفا باید برای رسیدن به بازدید x باید انجام بدید. حالا این عرض بنده رو هم آقایون قبول ندارند ؟!
 سپاس شده توسط alaedin
(92-6-11، 08:34 عصر)0292 نوشته است: رتبه بندی بهترین سرویس های وبلاگ دهی از نظر افزایش رتبه

1- نیلو بلاگ

2-میهن بلاگ

3- رزبلاگ

4-لوکس بلاگ

5- پارسی بلاگ

6-بلاگفا16
اونوقت این رتبه بندی بر چه معیاریه؟
بلاگفا که بهترین سرویس الکسایی و پیج رنکی ایرانه شده 6
پرشین بلاگ که 9 الکساس اصلا در فهرست موجود نیست
اما لوکس بلاگ که 60 الکساس به عنوان سرویس برتر در رتبه بندی گوگل قرار میگیره؟
در مورد نیلوبلاگ هم چیزی ندارم وقعا بگمAngel

رزبلاگ و پارسی بلاگ رو هم نمیشه در رتبه بندی برتر در نمایش رتبه گوگل و الکسا دونست.
ارزان ترین فروشگاه اینترنتی ایرانی...بزودی
 سپاس شده توسط y235 ، amir_vasfi
رزبلاگ سریع ترین سرعت ایندکس و پیشرفت رو داره ! وبلاگ بسازید در عرض 5 دقیقه در گوگل ایندکس میشه ! یعنی یه چیز تقریباٌ محال و غیر ممکن ! تو بلاگفا و این چیز ها حتی نمیشه سایت مپ ساخت ! چی میخواد ایندکس بشه ! تو بلاگفا و این سرویس های بی امکانات حتی امکان title  و  alt برای عکس ها وجود داره ! امکان heading برای متون وجود نداره ! اصلاٌ هیچ امکانی برای سئو و هزار چیز دیگه وجود نداره ! شما باید حرفه ای باشی و از طریق ویرایشگر کد برای هر کس تایتل و آلت بزاری ، برای هر متن h بزاری یا .......
(92-6-12، 01:04 صبح)mboy2050 نوشته است: رزبلاگ سریع ترین سرعت ایندکس و پیشرفت رو داره ! وبلاگ بسازید در عرض 5 دقیقه در گوگل ایندکس میشه ! یعنی یه چیز تقریباٌ محال و غیر ممکن ! تو بلاگفا و این چیز ها حتی نمیشه سایت مپ ساخت ! چی میخواد ایندکس بشه ! تو بلاگفا و این سرویس های بی امکانات حتی امکان title  و  alt برای عکس ها وجود داره ! امکان heading برای متون وجود نداره ! اصلاٌ هیچ امکانی برای سئو و هزار چیز دیگه وجود نداره ! شما باید حرفه ای باشی و از طریق ویرایشگر کد برای هر کس تایتل و آلت بزاری ، برای هر متن h بزاری یا .......

محسن جان ما یکسال دیگه هم باهم بحث کنیم هیچ یک قانع نخواهیم شد !(ولی اصل نظر افرادی هست که با تجربه اند و سال ها توی این کار ها هستند مثلاً از 10 سال پیش که متاسفانه نظر این افراد عمدتاً سخنان شما رو نقض می کند میتونید تحقیق کنید!)
من الان میتونم برات اثبات کنم که مطالب پرشین بلاگ هم توی 3 دقیقه ایندکس میشه !! آیا میتونی تکذیب کنی؟ نه !
 سپاس شده توسط alaedin ، DV7
(92-6-12، 01:22 صبح)یاور دروگر نوشته است:
(92-6-12، 01:04 صبح)mboy2050 نوشته است: رزبلاگ سریع ترین سرعت ایندکس و پیشرفت رو داره ! وبلاگ بسازید در عرض 5 دقیقه در گوگل ایندکس میشه ! یعنی یه چیز تقریباٌ محال و غیر ممکن ! تو بلاگفا و این چیز ها حتی نمیشه سایت مپ ساخت ! چی میخواد ایندکس بشه ! تو بلاگفا و این سرویس های بی امکانات حتی امکان title  و  alt برای عکس ها وجود داره ! امکان heading برای متون وجود نداره ! اصلاٌ هیچ امکانی برای سئو و هزار چیز دیگه وجود نداره ! شما باید حرفه ای باشی و از طریق ویرایشگر کد برای هر کس تایتل و آلت بزاری ، برای هر متن h بزاری یا .......

محسن جان ما یکسال دیگه هم باهم بحث کنیم هیچ یک قانع نخواهیم شد !(ولی اصل نظر افرادی هست که با تجربه اند و سال ها توی این کار ها هستند مثلاً از 10 سال پیش که متاسفانه نظر این افراد عمدتاً سخنان شما رو نقض می کند میتونید تحقیق کنید!)
من الان میتونم برات اثبات کنم که مطالب پرشین بلاگ هم توی 3 دقیقه ایندکس میشه !! آیا میتونی تکذیب کنی؟ نه !
عزیز بنده ، بنده هم 4 سال تجربه دارم ، اولین وبلاگمم یه وبلاگ اس ام اس در بلاگفا بود ، 1 سال و نیم هم هست با رزبلاگ کار می کنم ، اگر واقعاٌ فکر می کنی من دروغ میگم یک فیلم از 5 دقیقه ای ساخت تا ایندکس شدن وبلاگ تو گوگل میگیرم و میزارم ! همین فردا قرار میگیره ، اگر یادم رفت پ.خ بدید ، من وبلاگ ساختم در عرض 5 دقیقه ایندکس شد و یک مطلب اس ام اس جدید زدم که نه سایت رو تو گوگل وبمستر ثبت کرده بودم نه هیچ چیز دیگه ای و بعد 2 روز از اون مطلب تست ورودی گرفتم ! اصلاٌ یه سرعت ایندکس خارق العاده ای داره ! در حال محال ! فیلم رو که دیدید می فهمیدم .....
(92-6-12، 01:34 صبح)mboy2050 نوشته است:
(92-6-12، 01:22 صبح)یاور دروگر نوشته است:

عزیز بنده ، بنده هم 4 سال تجربه دارم ، اولین وبلاگمم یه وبلاگ اس ام اس در بلاگفا بود ، 1 سال و نیم هم هست با رزبلاگ کار می کنم ، اگر واقعاٌ فکر می کنی من دروغ میگم یک فیلم از 5 دقیقه ای ساخت تا ایندکس شدن وبلاگ تو گوگل میگیرم و میزارم ! همین فردا قرار میگیره ، اگر یادم رفت پ.خ بدید ، من وبلاگ ساختم در عرض 5 دقیقه ایندکس شد و یک مطلب اس ام اس جدید زدم که نه سایت رو تو گوگل وبمستر ثبت کرده بودم نه هیچ چیز دیگه ای و بعد 2 روز از اون مطلب تست ورودی گرفتم ! اصلاٌ یه سرعت ایندکس خارق العاده ای داره ! در حال محال ! فیلم رو که دیدید می فهمیدم .....

شما یه تاپیک بزن و یک فیلم بزار من هم پشتش یک فیلم مشابه اون از پرشین بلاگ یا بلاگفا میذارم قول میدم زمان مال من کمتر باشه !!
 سپاس شده توسط mboy2050
بسته شد . متاسفانه امروز تاپیک های زیادی به دلیل همین بحث های الکی درباره رز بلاگ بسته شد . در صورت تکرار مطمئنا برخورد میشود . پولشو یکی دیگه میگیره . دعواشو یکی دیگه میکنه .
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
 سپاس شده توسط Ali Bahadori ، Meysam Moghadam ، amir_vasfi
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان