بک لینک

قالب psd من بدون کد
رنگ صورتیش خیلی زیاده نارنجی هم جالب نیس
رنگ هات هماهنگ نیستن
پاسخ
(94-1-27، 04:52 عصر)amirrezahoseini490 نوشته است:
(94-1-27، 04:50 عصر)E-Beshkani نوشته است: به نظر من کلا یکم رنگش زننده هستش!

در ضمن شما از روی این ریپ زدین؟
کد:
http://www.rtl-theme.com/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86/
نه!ریپ نزدم فقط psd اش که رایگان بود رو دانلود کردم و میخام کد نویسی اش کنم

پس چطور میخاین بفروشینش بدون کد؟
آریاگراف
اولین و بهترین سایت کاملا ایرانی ارائه فایل و آموزش گرافیک خواهیم بود!
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani
اول از همه می خواستم تا در مورد قالب و تناسب نامناسب رنگ ها با هم در یک قالب خبری نظر بدم اما در پایین پست ها به نکته ای برخورد کردم

نقل قول: نه!ریپ نزدم فقط psd اش که رایگان بود رو دانلود کردم و میخام کد نویسی اش کنم

خب سوال من اینه که شما در اول ,پست رو نظرسنجی قالب پی اس دی طراحی شده خودتون قرار دادین و به نظر میومد که قالب رو خودتون طراحی کردین ولی اگه این طراحی خودتون نیست پس چرا برای نظر سنجی گذاشته شده؟
شما در اول از کد نویسی حرفی نزده بودید
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani
سلام ، دوست عزیز یک گرافیست (طراح) باید خودش اوریگامی رنگ هارو بلد باشه!
ببینید دوست عزیز شما از من میپرسید که کدام رنگ هارو عوض کنم ، درسته؟
خب حالا از خودتون بپرسید و شروع کنید به تغیر رنگ د ضمن سعی کنید که ازفونت های رسمی استفاده کنید!
اگر مدعی یک طراح رو دارید باید حرفی برای گفتن داشته باشید ، در دنیای مجازی که همه سعی دارند هم دیگه رو له کنند سعی کنید قو بیایید که له نشید در ضمن پودر های بدن سازی موثر نیست !
                                                                                                                                                                          ArashDma
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، amirrezahoseini490

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان