بک لینک

تغير زمينه پست
با سلام خدمت دوستان
من يه وبلاگ دارم كه از قالب شميم استفاده كردم البته بيشتر بخش هاشو تغير دادم حالا ميخوام بدونم آيا ميشه زمينه پستها رو عوض كرد يعني براي زمينه پستها از يك عكسي كه دارم استفاده كرد اگر ميشود آدرس عكس رو كجا بزارم
sadeghiclub.blogfa.com
پاسخ
سلام 
این کد رو پیدا کنید 
کد:
.postbody {text-align:right;direction:rtl;padding: 10px 4px 3px 4px; line-height: 1.5em;font-family: Tahoma; font-size: 11pt;direction:rtl}
و این کد رو جایگزینش کنید 
کد:
.postbody {background:url(your image address) no-repeat  center center ; text-align:right;direction:rtl;padding: 10px 4px 3px 4px; line-height: 1.5em;font-family: Tahoma; font-size: 11pt;direction:rtl}
 جای your image هم آدرس عکسون رو بزارید
پاسخ
 سپاس شده توسط jam
ممنون از شما
پاسخ
بلا سلام مجدد
من اين كار رو كردم اما فقط يه مشكل باقي موند
تو پستهايي كه خيلي بلند هستند (بيشتر از ارتفاء عكس) دوباره عكس تمام پست رو نميپوشونه
sadeghiclub.blogfa.com/post/79
پاسخ
 سپاس شده توسط PC1
کد:
.postbody {background:url(your image address) no-repeat   ; text-align:right;direction:rtl;padding: 10px 4px 3px 4px; line-height: 1.5em;font-family: Tahoma; font-size: 11pt;direction:rtl}
دوباره امتحان کنید ! 
و بگید فرقی کرد یا نه !
پاسخ
اون كار رو انجام دادم باز نشد
پاسخ
دوباره بخشي از پست خاليه البته من يه تصوير  بلند رو هم انتخاب كردم
پاسخ
کد:
.postbody {background:url(your image address) no-repeat   ; text-align:right;direction:rtl;padding: 10px 4px 3px 4px; line-height: 1.5em;font-family: Tahoma; font-size: 11pt;direction:rtl}
این کد داخل قالبتون اضافی بود !!
[تصویر:  error.png]
پاسخ
اون كد رو پاك كردم  اما بازم مشكل هست  حتي موقع باز كردن يكي از بخشها  مثل مثلا "مقاله هاي علمي ورزشي " صفحه مشكي لود ميشه
پاسخ
البته ببخشيد من مدام مزاحم شما ميشم......
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان