بک لینک

کوچ از تلگرام به مقصدی نامعلوم در راه است (بخش اول) ....
خب اون 80 درصد باید درست شن
دیگه وبمستر نیستم...
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، only
(95-5-15، 02:44 عصر)farnam2011 نوشته است: خب اون 80 درصد باید درست شن

اگه دولت ما توانایی اصلاح فرهنگ مردم رو داشت مطمئن باش به جای این همه فـیلترینگ این کار رو میکرد اما خب وقتی نمی تونه مجبوره از راه زور و فـیلترینگ اجباری استفاده کنه دیگه Smile
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط only ، E-Beshkani
خب پس کلا باید مخابرات و تلفن و ... را هم تعطیل کنن چون خیلی استفاده های اونجوری ازش میشه.
در ضمن در مورد اون مشکل خود دختر هم مقصره چون میتونه اگه کسی مزاحمش شد فقط با دو تا کلیک اونو بلاک کنه. پس فضا مشکلی نداره افراد مشکل دارن اونم نه فقط یه طرف هر دو طرف مقصرن
دیگه وبمستر نیستم...
پاسخ
 سپاس شده توسط only ، E-Beshkani ، HSG
فیلترینگ که تا الان هر چقدر سود رسونده همونقدر هم ضرر رسونده ..
- دختر و پسر هم اگه هر دوشون عقل و شعور دارن پس دیگه شما چرا خودتو واسطه میکنی این وسط؟!
دیگه والا گشت ارشاد داخل تلگرام رو کم داریم !! Smile
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ
 سپاس شده توسط only ، E-Beshkani ، Mr.Navid ، HSG
(95-5-15، 08:50 عصر)farnam2011 نوشته است: خب پس کلا باید مخابرات و تلفن و ... را هم تعطیل کنن چون خیلی استفاده های اونجوری ازش میشه.
در ضمن در مورد اون مشکل خود دختر هم مقصره چون میتونه اگه کسی مزاحمش شد فقط با دو تا کلیک اونو بلاک کنه. پس فضا مشکلی نداره افراد مشکل دارن اونم نه فقط یه طرف هر دو طرف مقصرن

خب این دوباره بر می گرده به همون آمار ناهنجاری.
ببینید آخه الان مگه چند درصد هنوز اون مریض هایی که مزاحمت تلفنی ایجاد میکردن و فوت میکردن میخندیدن با وجود این همه تکنولوژی جدیدتر وجود داره؟ به همین دلیل تلفن چیزی نمیشه.
همین تلفن که میگید یادمه اون موقع که تازه مد شده بود چون کلی مزاحم تلفنی بودن و تقریباً هر خانواده ای حداقل یه مزاحم تلفنی داشت کلی دادگاه و شکایت و بررسی تو مجلس و... سر این مزاحم تلفنی ها شد که آخر سر چند تاشون رو جریمه های خیلی سنگین کردن تا اینکه الان مزاحم تلفنی کم شده.

دولت ما خدا رو شکر در هیچ زمینه ای بی کار نشسته پس مطمئن باش هیچ زمینه ای نمی تونی مثال بزنی که آمار ناهنجاری هاش بیشتر از هنجار هاش شده باشه و دولت ما کاری نکرده باشه.کاری هم نکرده باشن حداقل یه همایشی نشستی چیزی براش برگزار کردن Smile
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، PC1
فرهنگ مردم ب شدت پایینه...جهان سومی ینی فرهنگ پایین...
مطمئن باشید این حرفا هیچ فایده ای ب حال هیچکس نداره...
نه من نه شما و نه فرهنگ مردم
بهتره خودمون رو درست کنیم تا این بحثا...
فرهنگ مردم تا 100 200 سال آینده هم درست نخواهد شد
موفق باشید
در حال برنامه نویسی یک اسکریپت هستم...|منتظر باشید 
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon ، HSG
گویا یک سال از انتشار این بحث گذشته اما هنوز کوچی صورت نگرفته.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان