بک لینک

موضوع بسته شده است 
مشکل در ارسال ایمیل از cpanel
سلام 
من یه اکانتی برای سایتم ساختم و الان میخوام از این اکانت به آدرس دیگه ایمیل بفرستم ولی وقتی میخوام بفرستم این ارورو میده:

Validation failed for: youhou@ Your From address is not a valid email address. This can be fixed in your Personal Information options page.

مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کجا باید درستش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
از کدوم سرویس ارسال ایمیل استفاده میکنید؟
ارزان ترین فروشگاه اینترنتی ایرانی...بزودی
(92-6-8، 12:34 صبح)DV7 نوشته است: از کدوم سرویس ارسال ایمیل استفاده میکنید؟
horde ولی از  roundcube استفاده کردم درست بود کار میکرد!
مشکلش چیه؟؟
مشکلی از سرویس نیست
احتمالا آدرس رو اشتباه وارد میکنید.
 سپاس شده توسط مسترامیر
(92-6-8، 12:50 صبح)DV7 نوشته است: مشکلی از سرویس نیست
احتمالا آدرس رو اشتباه وارد میکنید.
جایی نیست که آدرسو وارد کنم خودش پیشفرض استفاده میکنه
کجا باید عوضش کنم؟؟؟؟
آدرس ایمیل مقصد رو میگم.
(92-6-8، 12:57 صبح)DV7 نوشته است: آدرس ایمیل مقصد رو میگم.
نه صددرصد درسته
لطفا یکی از ناظما منتقل کنه
اینجا تالار وردپرسه !
فکر کنم دوباره برگشتم . . . .
<> عاشـقــم ، عـاشـق اون بـالـاســری . . .</>
با استفاده از سرویس ایمیل roundcube وارد ایمیل هاستتون بشید. در قسمت بالا سمت راست برروی علامت چرخ دنده کلیک کنید تا وارد محیط تنظیمات بشید. در صفحه باز شده در باکس سمت چپ به نام Settings برروی گزینه Identities کلیک کنید. در اون لیستی که در سمت راست وجود داره اگر گزینه ای هست ، روش کلیک کنید در غیر این صورت روی علامت + پایین صفحه کلیک کنید.
در اون قسمت سمت چپ که یه سری فیلد ها وجود داره ، در دومین فیلد به نام Email ، اون آدرس ایمیلی که میخواید ازش ارسال کنید رو وارد کنید و در فیلد اول هم یه اسم واسش بذارید و Save کنیدSmile اگر خواستید از ایمیل های دیگه هاستتون هم ایمیل ارسال کنید ، به همین آدرس برید و روی اون علامت + کلیک کنید و ایمیل های جدید رو اضافه کنیدSmile

برای نمایش ایمیل های اون آدرس ایمیل ها در همین سرویس به قسمت Settings برید.در باکس سمت چپ یعنی Settings روی گزینه Folders کلیک کنید و در لیستی که نمایش میده در ست راست ، ایمیل هایی رو که ایجاد کردید تیک دار کنید و Save رو بزنید.

برای بازگشت به ایمیل ها هم در سمت راست بالا روی گزینه Mail کلیک کنید و ایمیل هاتون رو توی پوشه های خودشون در سمت چپ در پایین پوشه ها ببینید Smile
 سپاس شده توسط amir_vasfi ، مسترامیر
(92-6-9، 11:57 صبح)پويابهروش نوشته است: با استفاده از سرویس ایمیل roundcube وارد ایمیل هاستتون بشید. در قسمت بالا سمت راست برروی علامت چرخ دنده کلیک کنید تا وارد محیط تنظیمات بشید. در صفحه باز شده در باکس سمت چپ به نام Settings برروی گزینه Identities کلیک کنید. در اون لیستی که در سمت راست وجود داره اگر گزینه ای هست ، روش کلیک کنید در غیر این صورت روی علامت + پایین صفحه کلیک کنید.
در اون قسمت سمت چپ که یه سری فیلد ها وجود داره ، در دومین فیلد به نام Email ، اون آدرس ایمیلی که میخواید ازش ارسال کنید رو وارد کنید و در فیلد اول هم یه اسم واسش بذارید و Save کنیدSmile اگر خواستید از ایمیل های دیگه هاستتون هم ایمیل ارسال کنید ، به همین آدرس برید و روی اون علامت + کلیک کنید و ایمیل های جدید رو اضافه کنیدSmile

برای نمایش ایمیل های اون آدرس ایمیل ها در همین سرویس به قسمت Settings برید.در باکس سمت چپ یعنی Settings روی گزینه Folders کلیک کنید و در لیستی که نمایش میده در ست راست ، ایمیل هایی رو که ایجاد کردید تیک دار کنید و Save رو بزنید.

برای بازگشت به ایمیل ها هم در سمت راست بالا روی گزینه Mail کلیک کنید و ایمیل هاتون رو توی پوشه های خودشون در سمت چپ در پایین پوشه ها ببینید Smile
ممنون از آقا پویا با توضیحات کاملشون عالیه
فک کنم horde مشکل داره یا باید تنظیماتش درست شه!!
بازم ممنون Smile
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان