بک لینک

موضوع بسته شده است 
آواتارهای انجمن ارور میدن!!!کمکم کنید!!!
سلام دوستان یه اروری تو قسمت سلامتی سیستم نشون میده چیکارش کنم

عکس ارور ضمیمه شده

بگین چیه و چیکارش کنم؟؟؟ الان آواتار ها رو نشون نمیده

[تصویر:  98550114372380552046.jpg]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

سلام
شما برو توی هاستت ، و روی فایل هایی که توی عکس مشخص شده که سطح دسترسیشون مشکل داره راست کلیک کن و روی Change Permission کلیک کن و سطح دسترسی رو به 777 تغییر بده . ( برای تعیین دسترسی 777 ، باید همه تیک ها رو فعال کنی ) .
 سپاس شده توسط DV7 ، mohsen55 ، AmirRezaei ، mohammad1 ، y235 ، damaskrose
(92-6-21، 10:59 عصر)MohamadGh نوشته است: سلام
شما برو توی هاستت ، و روی فایل هایی که توی عکس مشخص شده که سطح دسترسیشون مشکل داره راست کلیک کن و روی Change Permission کلیک کن و سطح دسترسی رو به 777 تغییر بده . ( برای تعیین دسترسی 777 ، باید همه تیک ها رو فعال کنی ) .

من تمام کار هایی رو که شما گفتین انجام دادم و دسترسی ها رو به 777 تغییر دادم ولی مشکل حل نشد باز هم همون خطا رو میده و آواتار ها رو نشون نمیده حتی آواتار رو هم تغییر نمیشه داد
منم یه همچین مشکلی برام پیش اومده لطفا" راهنمایی بشه

البته این مشکل برای من موقعی پیش اومد که خواستم یه جدولی رو به uft-8 تبدیل بکنم چند تا از این خطاها نشون داد
 سپاس شده توسط AmirRezaei
برای من هم مشکل از همین جا پیدا شد و از دیشب دیگه آواتار های اعضا رو نشون نمیده 
دوستان تو این انجمن کسی نبود یه کمکی بکنه؟
[b]MohamadGh[/b]

کاملا درست گفتند.شما باید دسترسی ها رو به 777 تغییر دهید وتمام!
 سپاس شده توسط AmirRezaei
(92-6-21، 10:04 عصر)amir61 نوشته است: سلام دوستان یه اروری تو قسمت سلامتی سیستم نشون میده چیکارش کنم

عکس ارور ضمیمه شده

بگین چیه و چیکارش کنم؟؟؟ الان آواتار ها رو نشون نمیده

[تصویر:  98550114372380552046.jpg]
اول وارد کنترل پنل انجمن شو .سپس وارد فایل منجیر هاستت شو  سطح دسترسی پوشه uploads رو روی 777 قرار بده.
وارد پوشه ی uploads شو یه پو شه به نام avatars باید باشه سطح دسترسی اون رو هم روی 777 قرار بده سپس  فایل منجیر هاستت رو ببند. وارد کنترل پنل انجمنت شو و دکمه  F5 رو بزن تا صفحه بروز رسانی بشه برو تو بخش سلامتی سیستم اگه کارت راه افتاد اعتبار یادت نره53
 سپاس شده توسط AmirRezaei ، damaskrose
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان