بک لینک

موضوع بسته شده است 
آموزش ساخت متن پشمالو !
با سلام

یه ذره سرم خلوت شد و تصمیم گرفتم یک آموزش جالب بزارم براتون.

تصویر نهایی :

[تصویر:  attachment.php?aid=2598]

ابتدا تکسچر زیر رو ذخیره کنید

کلیک کنید

سپس یک سند جدید با ابعاد 600 *400 باز کنید و متن خودتون رو بنویسید. برای مثال من کلمه mvg رو نوشتم

[تصویر:  attachment.php?aid=2593]

حال باید متن مورد نظر خود را rasterize کنید برای این کار در لایه متن کلیک راست کرده و گزینه rasterize type را بزنید. سپس باید متن مورد نظرتون رو در حالت انتخاب قرار دهید بدین منظور کلید Ctrl را نگه داشته(ول نکنید) و در محلی که در عکس مشخص کردم کلیک کنید تا متن در حالت انتخاب در بیاید.

[تصویر:  attachment.php?aid=2594]

حال کلید M را بزنید و در متن کلیک راست کنید و make work path رو بزنید و در 1.0 پیکسل قرار بدید

[تصویر:  attachment.php?aid=2595]

حال کلید B را فشار دهید، سپس از منوی Windows گزینه brush را انتخاب کنید یا کلید F5 را فشار دهید و تنظیمات را طبق تصویر زیر انجام دهید (براش مورد نظر در خود فتوشاپ موجوده)

[تصویر:  attachment.php?aid=2596]

سپس ابزار pen را انتخاب کنید ( کلید P را بزنید ) و در متن صفحه کلیک راست کرده و stroke path را بزنید و ok . اگه دیدید خوب نشد چندین بار این کار رو تکرار کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.
نکته : توجه داشته باشید که تیک simulate pressure غیر فعال باشید.
باید یه همچین چیزی شده باشه :

[تصویر:  attachment.php?aid=2597]

حال وقتشه که تکسچر رو وارد فتوشاپ کرده و در بالای لایه ها قرار بدید.
 در پانل لایه ها ، در لایه تکسچر کلیک راست کرده و create clipping mask را انتخاب کنید.( سایه دادن به تصویر هم یادتون نره)

و در آخر :

[تصویر:  attachment.php?aid=2598]

البته یک راه دیگش هم اینه که با استفاده از لایر ماسک  این کار رو انجام بدید که به نظرم این روشی که گفتم، آسون تره.

موفق باشید.
 سپاس شده توسط mhe ، Mr.ali ، Pc-island ، E.irannezhad ، سجاد781 ، mmsh ، Bahamin ، Sir.Mahdi ، MR.MOHAMMAD ، jangvazan ، 3iran ، evil1378 ، parsa123 ، Gh-Moradi ، kia12
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان