بک لینک

موضوع بسته شده است 
ارور
سلام.

سایت منfun4we.irهست.من میخوام یه انجمن به ادرسهfunbuzz.fun4we.irبراش بسازم.ساب دامین رو ساختم و فایلو هم اپلود کردم اما با این ارور رو به برو میشم:برای دیدن ارور کلیک کنید
[url=funbuzz.fun4we.ir][/url]چیکار کنم دوستان؟ 
مای بی بی رو مطمئنید درست نصب کردید .... چرا در تالار وردپرس زدید ؟؟
 بابانوئل

♥ Webmasters World  ♥
 سپاس شده توسط A.salehpour
من ساب دامین رو ایجاد کردم بعد تویه پابلیک اچ ی ام ال تو فایل فانبوز اپلود کردم وقتی اینستال میکنم این ارور میدهبرای دیدن ارور کلیک کنید
(92-11-19، 08:10 عصر)cr7 نوشته است: من ساب دامین رو ایجاد کردم بعد تویه پابلیک اچ ی ام ال تو فایل فانبوز اپلود کردم وقتی اینستال میکنم این ارور میدهبرای دیدن ارور کلیک کنید
پس از آپلود اونو unzip کردید؟
تغییرات لازم رو توی inc/db_mysql.php رو دادید؟
با توجه به طرح این مشکل در پشتیبانی سایت تهران هاست بنده در آنجا پاسخ دادم و مشکل رفع گردید اما برای توضیح بیشتر در اینجا باید عرض کنم که در زمان ساخت ساب دامنه یک فایل index.html داخل فولدر مربوط به ساب دامنه قرار می گیرد که در حقیقت فایل پیش فرض ساب دامنه است و راه حل آن بسیار ساده است چون کافیست قبل از آپلود فایل هایی که به طور پیش فرض در بخش عمومی قرار گرفته است را حذف نمایید
 سپاس شده توسط AmirRezaei ، Makaveli ، MR.MOHAMMAD ، Gh-Moradi ، پویا ناجی ، Farshad0732
این ارور بعد از نصب انجمن اومده یا اینکه از اولش بوده ؟
اگر بعد از نصب این ارور اومده ممکنه مشکل از فایل htaccess باشه
من اموزش نصب انجمن ساز MyBB رو بطور کامل توی انجمن توضیح دادم، می تونید استفاده کنید برای نصب.

http://blogers.ir/forum/showthread.php?tid=14231
اگه از مطالبی که میزارم راضی بودید «اعتبار» یادتون نره
تشکر یادتون نره
میگم یک سوال مابی بی نرم افزار ه؟؟؟
یک قوطی پر از حرف کلیک کنید اسم من علی اکبر هستش اخه بعضی ما رو شروین صدا میکنند
5سیستم مدیریت محتواست!
مای بی بی یه اسکریپت مدیریت محتواست مثل وردپرس ولی با این تفاوت که مای بی بی برای ساخت انجمنه
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان