بک لینک

نظرسنجی: کدوم موضوع رو برای وبلاگ جدیدم انتخاب میکنی؟!
این نظرسنجی بسته شده است.
1. تفریحی (اس ام اس،مدل لباس و...)
61.54%
8 61.54%
2. مرجع آنتی ویروس (دانلود/آموزش آنتی ویروس های مختلف،آپدیت آنلاین/آفلاین و...)
23.08%
3 23.08%
3. پاسخگر (پاسخگوی مسابقات همه اینترنتی نظیر تبیان،درس هایی از قرآن و...)
15.38%
2 15.38%
در کل 13 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 
پیشنهاد موضوع وبلاگ
این موضوعات دیگراینقدرزیاد شده اند که موفق نخواهی بود مثلا همین اس ام اس وقتی توی گوگل سرچ کنی تا 5صفحه سایت های هستند که هرروزهم بروزمیشوند ونویسندگان فراوانی هم دارند سعنی کن موضوع خاصی انتخاب کنی وبلاگ برای گفتن حرف های خاص میباشد اگرخاص نباشی وبابقیه تفاوتی نداشته باشی پیشرفت نخواهی کرد من فقط پیشنهاددادم چندسالی هست دارم وبلاگ نویسی ونویسندگی سایت های مختلف رو انجام میدم وتجربمو گفتم تابتونی زودترپیشرفت کنی.
امادرمورد نظرسنجی نظر شخصی من اینه که همون نظرخودتو انجام بده بعدش اگرخواستی میتونی گسترشش بدی ونرم افزارهای دیگررو هم پوشش بدی انتی ویروس با ادرسی که گفتی البته نه تو نباید تقلید کنی ازاسم سایتی اینطوری رتبه بالای بدست نمیاری مثلا بازدید کننده پیداکنی اسم سایتت رو پیداحفظ میکنند اونوقت توی گوگل میزنند تااستفاده کنند سایت ایران ستاپ میاد ووقتی میبند اون بهتره وامکانات بیشتری دراختیارشون میذاره به سایت توبرنمیگردن سعی کن اسم هایی روانتخاب کنی که تک باشه یعنی با سرچ اسم سایت توی گوگل سایت رتبه های بالابیاددرمورد سرویس دهنده وب هم رزبلاگ به نظرمن بهترینه درحال حاضر البته
بازم سوالی بود خوشحال میشم کمکت کنم
 سپاس شده توسط arian tello ، ejamshidi41 ، rsgomez
تشکر میشه از همه دوستای عزیزم که در نظرسنجی شرکت کردن
و همچنین تمامی دوستانی که به بنده راهنمایی هایی کردن

ببخشین چند روزی مسافرت بودم تازه رسیدم تاپیکو جواب دادم

فک میکنم آخرش همون وب آنتی ویروس رو بزنم احتمال زیاد
ارائه پنل پيامك با 50% تخفیف => پیام خصوصی بدید
(بدون دریافت تمدید سالیانه پنل )
(93-1-9، 05:12 عصر)hsdn نوشته است: این موضوعات دیگراینقدرزیاد شده اند که موفق نخواهی بود مثلا همین اس ام اس وقتی توی گوگل سرچ کنی تا 5صفحه سایت های هستند که هرروزهم بروزمیشوند ونویسندگان فراوانی هم دارند سعنی کن موضوع خاصی انتخاب کنی وبلاگ برای گفتن حرف های خاص میباشد اگرخاص نباشی وبابقیه تفاوتی نداشته باشی پیشرفت نخواهی کرد من فقط پیشنهاددادم چندسالی هست دارم وبلاگ نویسی ونویسندگی سایت های مختلف رو انجام میدم وتجربمو گفتم تابتونی زودترپیشرفت کنی.
امادرمورد نظرسنجی نظر شخصی من اینه که همون نظرخودتو انجام بده بعدش اگرخواستی میتونی گسترشش بدی ونرم افزارهای دیگررو هم پوشش بدی انتی ویروس با ادرسی که گفتی البته نه تو نباید تقلید کنی ازاسم سایتی اینطوری رتبه بالای بدست نمیاری مثلا بازدید کننده پیداکنی اسم سایتت رو پیداحفظ میکنند اونوقت توی گوگل میزنند تااستفاده کنند سایت ایران ستاپ میاد ووقتی میبند اون بهتره وامکانات بیشتری دراختیارشون میذاره به سایت توبرنمیگردن سعی کن اسم هایی روانتخاب کنی که تک باشه یعنی با سرچ اسم سایت توی گوگل سایت رتبه های بالابیاددرمورد سرویس دهنده وب هم رزبلاگ به نظرمن بهترینه درحال حاضر البته

سلام دوست عزیز من با حرف شما موافق هستم اما اگه موضوع تکراری باشه و بتونیم امکاناتی رو برای کاربران به وجود بیاریم که در کمتر سایت موزیک یا موضوعات دیگه دیده میشه و یا اصلا وجود نداره مطمین باشید کاربران جذب میشن و سایت های دیگه رو ول می کنن . ولی خوب این کار اراده و تلاش بسیاری میخواد .
فروش دامنه های ir. : 
tikmovie - esmusic - magazineplus - movieyab
(93-1-13، 08:39 عصر)Mr.Emad نوشته است:
(93-1-9، 05:12 عصر)hsdn نوشته است: این موضوعات دیگراینقدرزیاد شده اند که موفق نخواهی بود مثلا همین اس ام اس وقتی توی گوگل سرچ کنی تا 5صفحه سایت های هستند که هرروزهم بروزمیشوند ونویسندگان فراوانی هم دارند سعنی کن موضوع خاصی انتخاب کنی وبلاگ برای گفتن حرف های خاص میباشد اگرخاص نباشی وبابقیه تفاوتی نداشته باشی پیشرفت نخواهی کرد من فقط پیشنهاددادم چندسالی هست دارم وبلاگ نویسی ونویسندگی سایت های مختلف رو انجام میدم وتجربمو گفتم تابتونی زودترپیشرفت کنی.

سلام دوست عزیز من با حرف شما موافق هستم اما اگه موضوع تکراری باشه و بتونیم امکاناتی رو برای کاربران به وجود بیاریم که در کمتر سایت موزیک  یا موضوعات دیگه دیده میشه و یا اصلا وجود نداره مطمین باشید کاربران جذب میشن و سایت های دیگه رو ول می کنن . ولی خوب این کار اراده و تلاش بسیاری میخواد .

اقا عماد میشه مثال بزنین چطوری؟!
ارائه پنل پيامك با 50% تخفیف => پیام خصوصی بدید
(بدون دریافت تمدید سالیانه پنل )
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان