بک لینک

موضوع بسته شده است 
قالب برای شروع
باسلام
دوستان حرفه ای میشه چندتاقالب ساده برای دست گرمی معرفی کنند؟
دوستانی که حرفه ای قالب طراحی میکنند لطفا چندتاقالب با ساختاروکدنویسی ساده معرفی کنند تاتجربم کمی بیشتربشه ومرحله به مرحله برم بالا
این قالب:کلیک
اینم کلا فایل های تصویری و صفحه html و css و فایل های دیگر+psd: کلیک
 رنگین کمان پاداش کسی است که تا آخرین قطره زیر باران می ماند.
 سپاس شده توسط Mr.AliReza ، Mansouri ، hsdn
Avazak.ir
پیچک.نت
من خودم انقدر اینا رو نگاه کردم که یه چیزایی دستگیرم شده Big Grin

(93-3-28، 10:34 عصر)عرشیامنصوری نوشته است: Avazak.ir
پیچک.نت
من الان کدهای قالبشونو نگاه کنم کلا دستگیرم میشه خط به خط داره چیکارمیکنه ولی کدنویسی آوازک رو قبول ندارم کداشو پیچونده والکی شلوغش کرده چیزهایی نوشته توی کد که لازم نیست اصلا وکاربردی نداره بعدشم کدنویسیش به سبک قدیمی هست وازتکنولوژی های روزاستفاده نمیکنه
درمورد دومی اطلاعی ندارم
بعدشم قالبمو باید خودت بنویسی بفهمی چی به چیه مثل نامگذاری ها و..... چون هرکسی روش خاص خودش رو داره برای طراحی.
قالب های طراحی شده دراین وبسایت های پیچیده هستند وتمامی امکانات رو دارند بنابراین براش شروع خوب نیستند من قبلاامتحان کردم
(93-3-28، 10:43 عصر)hsdn نوشته است:
پیچک.نت
من الان کدهای قالبشونو نگاه کنم کلا دستگیرم میشه خط به خط داره چیکارمیکنه ولی کدنویسی آوازک رو قبول ندارم کداشو پیچونده والکی شلوغش کرده چیزهایی نوشته توی کد که لازم نیست اصلا وکاربردی نداره بعدشم کدنویسیش به سبک قدیمی هست وازتکنولوژی های روزاستفاده نمیکنه
درمورد دومی اطلاعی ندارم
بعدشم قالبمو باید خودت بنویسی بفهمی چی به چیه مثل نامگذاری ها و..... چون هرکسی روش خاص خودش رو داره برای طراحی.
قالب های طراحی شده دراین وبسایت های پیچیده هستند وتمامی امکانات رو دارند بنابراین براش شروع خوب نیستند من قبلاامتحان کردم

من قالب ساده تر از اینا ندیدم !!

(93-3-28، 10:47 عصر)عرشیامنصوری نوشته است:
(93-3-28، 10:43 عصر)hsdn نوشته است:
پیچک.نت
درمورد دومی اطلاعی ندارم

من قالب ساده تر از اینا ندیدم !!
قالب هاشون سادست کدنویسیشون استاندارد نیست وپیچیدست
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان