بک لینک

موضوع بسته شده است 
نظرتون راجع به این جدول مقایسه ی سرویس های وبلاگدهی چیه
سلام دوستان .
این جدول رو جایی دیدم گفتم بزارم تو انجمن تا شما هم ببینید و نظرتون رو راجع بهش بگید .
این هم از جدول :http://uploadco.ir/uploads/9d15p6kihpbb20rj5xeg.jpg

موفق باشید
 سپاس شده توسط radd ، HSG
سلام
این جدول غلطه:

۱.تنوع در قالب رزبلاگ داره بلاگفا و میهن بلاگ ندارن؟13
۲.آمارگیر پیشرفته فقط رزبلاگ داره؟43
۳.آرشیو پست ها رو فقط رزبلگ داره؟68

قشنگ معلومه کسی که جدول رو درست کرده روی رزبلاگ تعصب داشته و فقط می خواسته به این برسه که رزبلاگ عالیه 37

اشتباهات قدیمی:

۱.پرشین بلاگ و میهن بلاگ و پارسی کیوت (کانی وب) هم بخش آپلود داخلی دارن.بعد رزبلاگ آپلود داخلی در وبلاگ خودتون نداره که تو rozup.ir آپلود میکنه.
۲.تو میهن بلاگ هم میشه فروشگاه ساخت.
۳.ارسال مطلب با پست الکترونیک رو پرشین بلاگ از خیلی خیلی وقت پیش داشت.
۴.ساخت ساب دامین رو پارسی کیوت (کانی وب) هم داره.

من فقط این گزینه ها رو نفهمیدم:

سرعت: چرا همشون تیک خوردن؟ یعنی اگه یکیشون تیک نمی خورد اصلاً سرعت نداشت Smile
پشتیبانی: اینم همشون تیک خوردن در صورتی که سطح پشتیبانی وبلاگدهی ها از صفر تا صد فرق داره مثلاً پشتیبانی کانی وب خیلی بهتر از پرشین بلاگ است که هر چی به ایمیلش ارسال میکنی یه پاسخ تکراری رو Copy و Paste میکنه.حالا باز پرشین بلاگ خوبه پاسخ تکراری میده بعضی هاشون اصلاً پاسخ هم نمیدن.

بعد توی این لیست چرا بلاگ اسکای که من خیلی دوسش دارم نیست؟ حالا بلاگ اسکای هم بگذریم بلاگ http://blog.ir بود همشون رو یه تنه می خورد خصوصاً در بحث آمارگیر که بلاگ واقعاً آمارگیر خیلی خوبی داره حتی به نظرم از افزونه WP-Statistics وردپرس هم خیلی بهتره.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
 سپاس شده توسط torbat ، MohamadGh ، ebrahim.sh ، alivesali ، Mr.Navid ، Bahamin
سلام از نظر من تدوین کننده ی این مقایسه ، فقط خواسته امکانات رزبلاگ رو به رخ بکشه !
اما ای کاش همه چیز تنها به امکانات بود .
 سپاس شده توسط HSG ، torbat ، ebrahim.sh ، Mr.Navid ، AliTayefi ، سجاد781 ، E-Beshkani
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان