بک لینک

سایت های کلیک دزد و پاپ آپ فیلتر می شوند !!!
سلام دوستان .

با خبر جدید رسیدم خدمتتون .

برای دیدن کلیپ خبر به لینک مقابل برید : http://www.aparat.com/v/0uW9G

دیگه از شر این پاپ آپ های مزاحم خلاص شدیم رفت Smile

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.adabi ، only
باسلام
دوست عزیز خبر خوبی بود ولی مهم نبود چون میشد با افزونه مرورگر این کارو کرد یعنی تمام پاپ اپ ها رو بلاک میکرد
پاسخ
بله میشه ولی نه با همه مرورگر ها

در کل به نظرم این نوع تبلیغ ریشکن بشه بهتره .

چونکه علاوه بر مزاحمت ، کلی از حجم نت رو میگیره .

و کلا با این روش هم حق بسیاری از سایتا ضایع میشه .

چونکه مثلا یه سایتی داره قانونی و با روال عادی به صورت اختصاصی فعالیت میکنه منتها رتبه خوبی نداره .

اونوقت یه سایت که اکثر مطالبش کپی هستن میاد و تبلیغات پاپ اپ رو میخره و رتبه رو همینطور روز به روز کاهش میده .

کلا کار مزخرفی هست  ....
پاسخ
 سپاس شده توسط only
ویرایش شد///
روش جلوگیری از باز شدن پاپ آپ حالا با افزونه یا بدون افزونه
در حال برنامه نویسی یک اسکریپت هستم...|منتظر باشید 
پاسخ
روش چی رو؟؟؟

این فیلم اخبار شبکه 1 هست  .
پاسخ
(94-5-11، 01:26 صبح)ebrahim.sh نوشته است: روش چی رو؟؟؟

این فیلم اخبار شبکه 1 هست  .
ولی اگه فیلتر بشن کارمون خراب میشهه ها ؟؟؟ بیشتر در امد ها از طریق پاپ اپ است مخصوصا سایت های بزرگ تا واردشون میشی3.4 تا پاپ اپ باز میشه

از یه لحاظ پاپ اپ فایده داره :

مثلا تو یه سایت بزرگ تبلیغات میکنی ( بنری ) همه که رو بنر کلیک نمی کنن ولی پاپ اپ که باز میشه همه میتونن ناخواسته اون وب رو ببینن
پاسخ
من کاملا با فیلتر شدن این سایتا موافقم چون متاسفانه چیزی که در ایران نیست جنبه هست موقعی میگن یکی پاپ آپ نه ده تا مثلا من خودم هیچوقت از پاپ آپ استفاده نکردم چون بدم میاد و الان رتبه ی الکسای جالبی ندارم و یک سایت میبینید که دو روزه تاسیس شده رتبه ی هزار جهان و سی هزار ایران داره و این اصلا عادلانه نیست 

دمت گرم پلیس فتا انشاالله از این کارا بیشتر بکنید 

با تشکر
ما برگشتیم
پاسخ
بنظر من کار خوبی هستش چون تو خیلی از سایتا میری یکدفعه سه چهار تا پاپ آپ باز میشه و آدم کلا صفحه اصلی رو گم می کنه.
ولی خوب برای افزایش الکسا این روش بهترین راه بود...
پاسخ
سلام دوستان راستش من نمیدونم خوشحال باشم از این خبر یا ناراحت من مدتی از این پاپ اپ ها درامد داشتم و چون متاهل هستم و یه بچه هم دارم باعث میشد لنگ نمونم ولی هیچ وقط از یک یا نهایتا دو پاپ آپ برای هر آی پی بیشتر اجازه نمیدادم باز بشه هر چند اکسر سایت های پاپ اپ مثل آذ پاپ آپ پاپ من وطن پاپ آپ کمی هم قاره دزد هستند یا بودند چون همشون مقداری از خود من دزدی کردن و قاره هم پولم رو نداد مجبورم کرد جاش بگم برام پاپ اپ باز کنه
و خوشحال بخاطر همین مسئله بی جنبه گی یعنی بلانسبت بقدری بیجنبه هستیم که فکر میکنم خدا هم از درک میزان بیجنبه گی استقفرالله قاصر هست یعنی میری تو یه وبلاگ میبینی 5 یا6 تا آخه چرا توهین میکنی به بازدید کنندت
حالا هیشکی ندونه فکر میکنه این بابا که 5 تا پاپ اپ باز میکنه الان بچه هاش از گوشنگی دارن میمیرن بلانصبت همه بچه ها، در صورتی که طرف یه بچه 14-15 ساله هست درسته زحمت میکشی میخوای در غبالش پول دربیاری خب یدونه نهایت دوتا برا هر ای پی ولی تمع لامصب بد چیزیه 
یا حق
اگر خدای تو پیش از هر چیز از تو پرستش می طلبد شیطان است یا شیطانی ست
یا حتما دارد شیطان می شود.
- اریش فرید -

پاسخ
 سپاس شده توسط Ali27 ، ebrahim.sh ، Bahamin ، omidg

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان