بک لینک

قالب TEHRAN
سلام؛ میخواستم نظراتونو درباره ی قالب زیر بدونم:
http://tehrantorist.blogfa.com/
تا حالا تایتانیک رو از نزدیک دیدی؟ (متاسفانه هاردم سوخت و هر چی تایتانیک و ... بود رو آب برد! برام دعا کنین درس شه :دی)
پاسخ
متن ها به سختی خونده میشن. به نظرم بهتره که اون پسزمینه ای که پشتِ مطالب قرار گرفته، توی کل صفحه باشه. به نظرم این پسزمینه تیره با رنگ سفیدی که دورش هست همخوانی نداره. درباره ما،تماس با ما و طراح قالبِش کار نمیکنه.
خیلی چیزها براش تعریف نشده. مثل موضوعات، آمار وبلاگ، خبرنامه و...
راستی در سایت ها و وبلاگ های ایرانی اسکرول رو در سمت راست میزارن.
گلِکسی تولز
دریافت ابزار ها و طراحی های گرافیکی

پاسخ
این دیگه چه فونتیه اصلا این چه قالبیه ادم اصلا نمیدونه مطالب کجاست
پاسخ
متن ها به سختی خونده میشن. «میگید چی کار کنم؟»
به نظرم این پس زمینه تیره با رنگ سفیدی که دورش هست همخوانی نداره. به نظرم بهتره که اون پس زمینه ای که پشت مطالب قرار گرفته، توی کل صفحه باشه. «من خواستم یه جورایی از استایل ویندوزفون استفاده کنم که background-position های باکس هاش fixed هست»
درباره ما، تماس با ما و طراح قالبش کار نمیکنه. خیلی چیز ها براش تعریف نشده. مثل موضوعات، آمار وبلاگ، خبرنامه و ... «اینایی که شما نام بردی بیش تر به محتوا مروبوط میشه و نه به قالب»
راستی در سایت ها و وبلاگ های فارسی اسکرول رو در سمت راست میزارن. «ممنون از یادآوری»
با تشکر از نظر شما Smile
تا حالا تایتانیک رو از نزدیک دیدی؟ (متاسفانه هاردم سوخت و هر چی تایتانیک و ... بود رو آب برد! برام دعا کنین درس شه :دی)
پاسخ
این دیگه چه فونتیه؟ «tahoma (البته در تیتر ها letter-spacing رو 3px قرار دادم)»
اصلا این چه قالبیه؟ «TEHRAN»
ادم اصلا نمیدونه مطالب کجاست؟ «مطالب در صفحه ی اول قرار داره و برای دیدن بقیه صفحات دیگه فقط کافیه که موس خود رو ببرید روی علامت مربوطه در سمت راست قالب»
با تشکر از نظر شما Smile
پاسخ
فکر نمی کنم هر کسی بتونه به راحتی از وبلاگ تون بهره مند بشه.
موضوع بسیار خوبی رو انتخاب کردید. گردشگری یکی از موضوعاتی هست که تو وب فارسی درموردش نوشته نمیشه اما خیلی پر طرفداره.
حیفه که با این قالب ارزش نوشته هاتون رو پایین بیارید. برای مخاطب راحتی مهمه نه زیبایی بدون کارایی.
یا حق.
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، ar-blogger
(94-6-7، 12:44 عصر)mhe نوشته است: فکر نمی کنم هر کسی بتونه به راحتی از وبلاگ تون بهره مند بشه.
موضوع بسیار خوبی رو انتخاب کردید. گردشگری یکی از موضوعاتی هست که تو وب فارسی درموردش نوشته نمیشه اما خیلی پر طرفداره.
حیفه که با این قالب ارزش نوشته هاتون رو پایین بیارید. مخاطب راحتی مفهمه نه زیبایی بدون کارایی.
یا حق.
از نظرتون ممنون! ولی ینی تا این حد ضایهس؟
پاسخ
به نظرمن که عوض کنم خیلی خسته کننده ست
پاسخ
(94-6-7، 04:49 عصر)MOUSA نوشته است: به نظر من که عرض کنم خیلی خسته کننده ست.
به هر حال اینم یه نظره : )
پاسخ
دیگه کسی نظر نداره؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان