بک لینک

یک تقلب عادلانه در بلاگفا؟!
(94-12-20، 09:43 عصر)amirARSHAN79 نوشته است: از جواب های کامل دوستان خیلی ممنونم Smile (ممنون که روشنم کردید D: ) پس برای عکس ها از پیکوفایل استفاده کنم. اما برای فایل های css و یا ... که نیاز به لینک مستقیم داره چی کار کنم؟

من تو وبلاگ بیشتر ترجیح میدم کد های CSS رو در تگ <style> داخل همون کد قالب قرار بدم تا اینکه فایل جدا کنمش اما اگر فایل جدا می خوایدش آپلودسنتر هایی هستن که CSS هم لینک مستقیم میدن چند تاش رو تو همین انجمن معرفی کرده بودن اما الان یادم نیست ولی از نظر من چون اعتباری به این آپلودسنتر های تازه راه افتاده نیست بهتره کد های CSS رو توی همون تگ <style> در همون کد قالب قرار بدید.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط amirARSHAN79
این سایت قبلا امکان آپلود css مستقیم را داشت الان نمیدونم سابقه ی بسیار خوبی هم داره و از خیلی وقت پیش تاحالا بوده
cdn.persiangig.com/home.html
دیگه وبمستر نیستم...
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، amirARSHAN79
من هم از این کوتاه کننده ها در بلاگ خودمون استفاده کردم در زمانی که به هر دلیلی نمی توانید ادرس مورد نظر را استفاده کنید می تواند از این کوتاه کننده ها استفاده کنید ...
پاسخ
 سپاس شده توسط amirARSHAN79

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان