بک لینک

خراب بودن قالب itransform
سلام به همه
من مدتی هست که قالب itransform رو برای سایت وردپرسیم دانلود کردم. ولی از همون موقع در قسمت مدیریت سایتم یک سری مشکلات پیش اومد. مثلا اگر افزونه ای رو پاک میکردی صفحه ی سفید نمایش میداد. یا حتی اگه قالب یا افزونه رو فعال میکردی باز هم صفحه ی سفید نشون میداد. وقتی هم از قسمت پیشخوان بیرون میرفتی و دوباره میخواستی لاگین کنی صفحه ی سفید نشون میداد. خلاصه من همه چیز رو تغییر دادم تا اینکه فهمیدم مشکل از قالب هست. الان هر وقت میخوام وارد سایتم بشم باید نام پوشه wp-content رو عوض کنم تا وارد بشه. دوستان کسی میدونه من باید چیکار کنم؟
پاسخ
سلام
برای اینکه مشکل رو بفهمید باید نمایش اخطار های php رو فعال کنید تا به جای صفحه سفید اخطاری که موجب این مشکل شده رو ببینید.
برای این کار فایل index.php واقع در پوشه public_html سایت رو برای ویرایش باز کنید و در اولین خط اون کد زیر رو قرار بدید:

کد:
<?php
error_reporting(E_ALL);
ini_set('display_errors', 1);
?>

دقت کنید این کد باید قبل از هر کد دیگه ای حتی اون <?php خط اول باشه.
بعد از وارد کردن این کد همون صفحاتی که میگفتید سفید میشه رو باز کنید و اگر باز صفحه سفید خالی دیدید روی صفحه سفید یه بار کلید های Ctrl+F5 رو بزنید تا اخطار با فونت مشکی و معمولاً Bold نمایش داده بشه.
بعد متن اخطار رو اینجا بذارید تا بتونیم کمکتون کنیم.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط PC1
با سلام
با اضافه کردن این کد مشکل صفحه ی سفید درست شد. تشکر دوست عزیز
هیچوقت شادی رو از قلبت بیرون نکن
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان