بک لینک

موضوع بسته شده است 
پرشین بلاگ و سفارشی کردن قالب وبلاگ
یکی از بهترین مزیت های که سرویس پرشین بلاگ دارد امکان تغییراتی جزئی در رابطه با هدر.عکس پشت قالب. تغییر رنگ های ستون ها و لینک ها و بخش های مختلف سایت و ...بدون هیچ دانش و اطلاعی درباره کدنویسی و اطلاعات درباره کدهاجاواccsو... میباشد.تنها با انتخاب سفارشی کردن کد قالب در مدیریت وبلاگ میتوانید قالب خود را تا حدودی کمی ویرایش کنید
ارزان ترین فروشگاه اینترنتی ایرانی...بزودی
 سپاس شده توسط پويابهروش
ميشه بيشتر توضيح بدين
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
این سرویس پرشین بلاگ این امکان رو به شما میده که به طور مثال هدر وبلاگ خود را بدون هیچ دانش کدنویسی تغییر بدید
اول وارد مدیریت وبلاگ میشد بعد سفارشی کردن کد قالب رو انتخاب میکنی.چند تا گزینه بهت نوشون میده
به طور مثال:
رنگ پس زمینه صفحه
فونت عمومی وبلاگ
عکس پس زمینه صفحه
رنگ لینک عادی
عکس پس زمینه هدر
رنگ عنوان وبلاگ
فونت عمومی وبلاگ
رنگ متن توضیح وبلاگ
فونت متن توضیح وبلاگ
رنگ متن ستون کناری
رنگ لینک ستون کناری
رنگ لینک روشن ستون کناری
فونت عناوین ستون کناری
رنگ لینک پست
رنگ عنوان پست
فونت عنوان پست
و...
از گزینه هایی هستند که پرشین بلاگ امکان ویرایش آنها را به راحتی وبه زبان فارسی فراهم کرده است.تا کسانی که اصلا با کدها آشنایی ندارند.بتوانند تغییراتی در قالب خود فراهم آورند.این یکی از بهترین خدماتی است که فقط این سرویس آن را ارئه میدهد
 سپاس شده توسط پويابهروش
یعنی لازم نیست مث من یه ماه تموم واسه ویرایش یه قالب صبر کنی و کد نویسی و CSS و HTML یادبگیری تا یه تغییراتی بدی.با انتخاب یه گزینه قالبتو خصوصی میکنی.تموم.تو عکس ها رو بهش میدی اون خودش کدها رو تغییر میده.تو اندازه ها رو میدی اون ....
جالبه و مفید
 سپاس شده توسط DV7
من نمیگم کل قالب همین سرویس ها که در ارسال 3گفتم.این بهترین خدمت به یک وبلاگنویسه.

بله تمامی این کارهایی را که گفتم انجام میدهد
خوبه ولي بدرد نميخوره ! آقا پويا شما از اينكه سي اس اس ياد گرفتيد ناراحتيد ! فك نميكنم ! اين جور امكانات خوبه اما كاربران رو تنبل ميكنه ! وقتي من يه قالبي رو تغيير ميدم يه حس خوبي پيدا ميكنم . مطمئن هستم اين حس خوب رو كاربران ديگه هم دارن . حتي بيشتر
اما این برای کسانی است که هیچی از کدنویسی بلد نیستند و در ضمن این کار برای زمینه کوچک و جزئیه رو واسه کاربرای مبتدی فراهم میکنه.

ما این برای کسانی است که هیچی از کدنویسی بلد نیستند و در ضمن این کار زمینه کوچک و جزئیه رو واسه کاربرای مبتدی فراهم میکنه.
خوب ياد بگيرند !
خو حالا بده این سرویس رو به خاطر رفاه حال کاربران قرار داده.و اینکه منم میگم این کار سرویس پرشین بلاگ میتونه یک زمینه جزئی را برای یادگیری کدهای htmlوcss فراهم می آورد
 سپاس شده توسط alaedin
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان