بک لینک

موضوع بسته شده است 
یه عالمه سوال دارمممم
سلام وبلاگ نویسا ی گلAngel
من چن تا سوال دارم
لطفا جواب بدین
مرسیییییی

1. چطوری میتونم کامنت گذاری رو در یک پست غیر فعال کنم
2.قسمت "موضاعت مطلب" چه نقشی داره وچی کار میکنه؟
3.من از یه قالب برای وبم استغاده کردم که وقتی صفحه ی وب رو باز میکنی ستون سمت چپ(همونی که اطلاعات وبلاگ و لینک ها و... هست) میره قسمت پایین
یعنی تا پایین نیای نمیبینیش
چی کار کنم؟
4.من جز خودم که مدیر وبلاگ هستم یک نفر دیگه رو هم جزو لیست نویسنده ها کردم
از چه پنجره ای باید وارد بشه تا وبلاگ براش باز بشه؟
یعنی صفحه ی ورود بقیه ی نویسنده ها کجاس؟

ممنون میشم ج بدین Heart
آقاااااااااااااااااااا؟؟؟
کسی نی ج ما رو دبه؟
سلام دوست عزیز اما بدون اتلاف وقت می رم سر جواب ها :
1- شما وقتی دارین مطلبتونو می نویسین با اسکرول بار بیایین پایین صفحه ارسال مطلب یه جایی داره به نام نظر دهی اونجا می تونی توانایی کامنت گذاری رو غیرفعال کنی .
2-اما قسمت موضوعات ، بر فرض تو 20 تا مطلب نوشتی که 10 تاش مربوط به یه موضوعه و 2 تا و ... به موضوع دیگر مربوطن مثل ورزش وقتی تو موضوعات مطالب یک موضوع جدید بنویسی سیو می شه و وقتی بیای تو صفحه ارسال مطلب می تونی از طریق یک کادری که ایجاد شده موضوع متنتو انتخاب کنی
3-به احتمال زیاد اشکال از مرورگر است به سایت ارائه دهنده قالب برو و ببین چه مرورگری را پیشنهاد کرده اما اگر نشد یک بار کل کوکی های اینترنت را حذف کن و یک بار دیگر قالب تو بریز و وبلاگو اجرا کن
4-وقتی وارد آدرس http://www.blogfa.com می شی سمت راست منوی ورود اعضا یه جایی داره به نام ورود به وبلاگهای گروهی ، دوستت باید وارد اون صفحه شه .

راستی اگر تونستم به همه سوالات درست و کامل و مانع جواب بدهم اعتبار یادت نره ممنونم
زندگی وزیدن برگ نیست ، زندگی امتحان ریشه هاست !
مرسی مستر
عالی بود
اعتبار هم یادم نرفت :دی
ببخشید من یه سوالم جا مونده بود
اینم ج بدین خیلی ممنون میشم
چطوری میتونم نظرات یک پست رو منتقل کنم به پست دیگه؟
این کار امکانپذیر نیست. ( در بلاگفا و میهن بلاگ رو مطمئنم. )
باید دستی این کار رو انجام بدید ( خودتون بردی نظر ها رو از تو copy paste کنید.
آره همین راه خوبه یعنی متن و مشخصات طرف رو خودت در قست نظرات پست دیگر وارد می کنی و بعد پست قبلی رو حذف می کنی
رتبه فراموش نشه
خیلی خیلی ممنونننننن
خواهش
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان