بک لینک

موضوع بسته شده است 
تغییر آدرس انجمن mybb
سلام دوستان عزیز
یه انجمن با mybb ساختم و میخام آدرسش رو عوض کنم ولی سلیقه ی خوبی ندارم.ممنون میشم اگه شما یه آدرس پیشنهاد کنید.
آدرس انجمن:www.taj-forum.xzn.ir
اگه زمینه فعالیتت رو بگی کاربر ها میتونن بهت کمک بکنن ولی اگه هدف انجمن مشخص نباشه انتخاب اسم خوب هیچ فایده ای نداره!!

در ضمن یه پیشنهادی داشتم اگه می خوای یه انجمن بزنی و دچار مشکل نشی از هاست رایگان استفاده نکن و از یه هاست پولی استفاده کن چون بعد یه مدت تمام فعایت و زحمتی که براش کشیدی از بین میره

من قبلا" دچار این مشکل شدم و الان رو هاست پولی انجمن راه انداختم
 سپاس شده توسط y235 ، mohsen55
(92-6-18، 05:31 عصر)amirrezahoseini490 نوشته است: سلام دوستان عزیز
یه انجمن با mybb ساختم و میخام آدرسش رو عوض کنم ولی سلیقه ی خوبی ندارم.ممنون میشم اگه شما یه آدرس پیشنهاد کنید.
آدرس انجمن:www.taj-forum.xzn.ir

انجمن روی هاست رایگان حتی ارزش نداره که اونو بسازی چه برسه به این که شما به فکر تغییر آدرسش هستید !
 سپاس شده توسط DV7 ، mohsen55
هاست پولی که هزینه زیادی هم نداره(البته با توجه به منفعتش)
پس چرا شما داری از هاست رایگان استفاده میکنی؟!؟!
حداقل یه نشونه از محتوای انجمنت بده داداش...
رو هوا که نمیشه اسم گفت....
ممنون که مارو لایق مشورت دونستی...
موفق باشی
سلام ، بعد از یک سال دوری از انجمن برگشتم...دنبال یکی میگردم که باهم یه وبلاگ طراحی گرافیک بزنیم. بهم pm بدید!

شما میتونین برای شروع از یه هاست 250 مگ با مبلغ 25000 تومن استفاده کنی و به گفته علی هزینه خیلی پایینی داره

در سایت xzn هاست رایگانش حتی بعد از مدتی نصب برنامه ها هم دچار مشکل میشه و تمام زحمتی که برای سایت کشیدی از بین میره

پشتیبانی خیلی ضعیفی داره و چون رایگانه حق هیچ گونه انتقادی از خدمات رو نداری
 سپاس شده توسط mohsen55
اگه بخام هاست بخرم سالانه باید پول بدم یا یه بار پول دادن برای همیشه هست؟
چون نمیتونم سالانه پول بدم
بعضی هاست ها مثل آلفاهاست هست که ماهانه پول میگیرین و بعضی هاست ها مثل میهن وب هاست هم هست که سالیانه پول میگیرن.
در ضمن هیچ هاستی هم اونطوری نیست که شما میخواید یعنی مادام العمر !
یا علی مدد
(92-6-19، 02:03 عصر)amirrezahoseini490 نوشته است: اگه بخام هاست بخرم سالانه باید پول بدم یا یه بار پول دادن برای همیشه هست؟
چون نمیتونم سالانه پول بدم

بله برای هاست هم سالانه باید پول بدین و مطمئن باشین که هاست رایگان هم یکسال بیشتر برای شما رایگان نخواهد بود
 سپاس شده توسط mohsen55
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان