بک لینک

موضوع بسته شده است 
آوزش تایپوگرافی - سری اول - مبتدی
طبق نظر سنجی که دوستان لطف کردن و فقط چندنفر شرکت کردن منم این آموزش رو از مبتدی تا حرفه ای یاد میدم تا حالشو ببرین[تصویر:  12.gif]

نمونه ی ما :
.
[تصویر:  typography-tutorial-final-570x712.jpg]
.
خب این یه نمونه ی خوب از تایپوگرافی هست که یک پیغام ساده داره!این آموزش رو از مبتدی شروع میکنم وبه مرور زمان به حرفه ای میرسونمش
.
حالا آموزش رو شروع میکنم
.
فتوشاپ رو باز کنین,یک سند جدید بسازید,من با مشخصات زیر ساختمwidth of 8 inches
.height 10 inches
.البته شما میتونین این اندازه رو به دلخواه خودتون درنظر بگیرین
.
[تصویر:  typography-tutorial-1-570x320.jpg]
.
حالا یک لایه ی جدید بسازید,اسمش رو بزارید background .روش دابل کلیک کنید تا پنجره ی استایل لایه باز بشه
.
[تصویر:  typography-tutorial-2-570x320.jpg]
.
برید به Gradient Overlay و روی gradient کلیک کنید!یک پنجره باز میشه که به شما اجازه میده رنگ هایی که میخواین استفاده کنین رو دراختیارتون قرار میده.از رنگ های #6dd0f7 و #4aa8cd استفاده کنین و استایل رو روی Radial بزارین
.
[تصویر:  typography-tutorial-3a-570x320.jpg]
.
[تصویر:  typography-tutorial-3b-570x320.jpg]
.
حالا ما نیاز دداریم تا یک روبان بسازیم.Rectangle tool رو بکار بگیرید و یک مستطیل مثل شکل زیر بسازین با رنگ #8393ca.
.
[تصویر:  typography-tutorial-4a-570x320.jpg]
.
باستفاده از pen tool یه مثلث بسازین.شما باید قادر باشید که یه مثلث بسازید تا که بتونین یک روبان بسازیداز رنگ #6274b2 استفاده کنید
.
[تصویر:  typography-tutorial-5-570x320.jpg]
.
حالا مثلث رو کپی کنین و در طرف دیگه ی مثلث قرار بدین.و سپس با استفاده از rectangle tool یه مثلث دیگه بسازین و مثل شکل زیر قرار بدین با رنگ#8393caاز روبان کپی بگیرید
.
[تصویر:  typography-tutorial-6-570x320.jpg]
.
حالا نوشتتون رو روی روبان بنویسین.برای نوشته های روی روبان از فونت Yellow Peas Demo font استفاده کردمرنگش رو مشکی کردم,برای متن وسط,از فونت Vermin Vibes 2 White با رنگ #6274b2 استفاده کردم
.
[تصویر:  typography-tutorial-7-570x320.jpg]
.
[تصویر:  typography-tutorial-9-570x320.jpg]
.
و در آخر هم این طرح زیبا و شیک رو داریم :

[تصویر:  typography-tutorial-final-570x712.jpg]

منبع : http://www.iqpi.ir
دوستان هر سوالی دارین بپرسین جوابتونو میدم
 سپاس شده توسط MohamadGh ، mohammadhero ، damaskrose
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن: