بک لینک

موضوع بسته شده است 
تغییر شکل ظاهری پیوندهای وبلاگ
بله درسته من این قسمت رو با پیوندهای وبلاگ اشتباه گرفتم
معذرت میخوام30
بازگشت دوباره 13دیزاین! (ب زودی)

راهنمایی نمی کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ساده ترین کار اینه که اونها رو توی پیوند روزانه قرار بدید البته من هر چه تلاش کردم نه بلوک پیوندهای روزانه و نه بلوک پیوندها کار نمی کنه فکر کنم کلاً قالبت مشکل داره و این بلوک ها رو نشون نمیده. یک کار دیگه هم میتونی بکنی که یه کمی مشکله روشش اینه:
کدهای زیر رو در هد سایتت قرار بده:
کد:
<style>
#content {width:150px;text-align:right;}
#content A:link{font-family:Arial;font-size: 11pt; font-weight: bold; color: #000080; text-decoration: none; }
#content A:visited{font-family:Arial;font-size: 11pt; font-weight: bold; color: #000080; text-decoration: none; }
#content A:hover{font-family:Arial;font-size: 11pt; font-weight: bold; color: blue; text-decoration: none; }
#content span{font-family:Tahoma;font-size: 9pt; color: gray;}
</style>
حالا کدهای زیر رو زیر بلوک در باره فروشگاه و پیش از آخرین </div> قرار بده:
کد:
<div align="center" dir="rtl">
     <div id="content">
     <div style="height:10px"></div>

<a href="/post/33">فروش آثار عارف</a> - <span>شنبه دوم آذر 1392</span><br><a href="/post/32">فروش آثار نوش آفرین</a> - <span>شنبه دوم آذر 1392</span><br><a href="/post/31">فروش آثار حبیب</a> - <span>شنبه دوم آذر 1392</span><br><a href="/post/30">فروش آثار داریوش</a> - <span>شنبه دوم آذر 1392</span><br><a href="/post/29">فروش آثار فرهاد</a> - <span>شنبه دوم آذر 1392</span><br><a href="/post/28">فروش شو قدیمی رنگارنگ</a> - <span>شنبه دوم آذر 1392</span><br><a href="/post/27">فروش آثار فریدون فروغی</a> - <span>شنبه دوم آذر 1392</span><br><a href="/post/26">فروش بزرگترین آرشیو ترانه های ایرانی(فول آلبوم خوانندگان)</a> - <span>شنبه دوم آذر 1392</span><br><a href="/post/25">فروش آثار شادمهر عقیلی</a> - <span>شنبه دوم آذر 1392</span><br><a href="/post/24">فروش کاملترین آرشیو موزیک ویدیوهای ایرانی</a> - <span>شنبه دوم آذر 1392</span><br><a href="/post/23">فروش آثار فریدون فرخزاد</a> - <span>جمعه یکم آذر 1392</span><br><a href="/post/22">فروش آثار شهره</a> - <span>جمعه یکم آذر 1392</span><br><a href="/post/21">فروش آثار مهستی</a> - <span>جمعه یکم آذر 1392</span><br><a href="/post/20">فروش آثار هایده</a> - <span>جمعه یکم آذر 1392</span><br><a href="/post/19">فروش آثار حمیرا</a> - <span>جمعه یکم آذر 1392</span><br><a href="/post/18">فروش آثار ناصر عبداللهی</a> - <span>جمعه یکم آذر 1392</span><br><a href="/post/17">فروش آثار آغاسی</a> - <span>جمعه یکم آذر 1392</span><br><a href="/post/16">فروش کنسرتها و موزیک ویدیوهای داریوش و فرامرز اصلانی</a> - <span>جمعه یکم آذر 1392</span><br><a href="/post/15">فروش مجموعه کامل گلهای خوانندگان</a> - <span>جمعه یکم آذر 1392</span><br><a href="/post/14">فروش آثار هلن</a> - <span>جمعه یکم آذر 1392</span><br><a href="/post/13">فروش آثار سیاوش قمیشی</a> - <span>جمعه یکم آذر 1392</span><br><a href="/post/12">فروش آنونس ها و پيش پرده هاي فيلمهاي قديمي ، تبليغات و....</a> - <span>جمعه یکم آذر 1392</span><br><a href="/post/11"> فروش Greatest Hits ها و مصاحبه های شبکه من و تو</a> - <span>جمعه یکم آذر 1392</span><br><a href="/post/9">فروش کتابهای هنرمندان</a> - <span>جمعه یکم آذر 1392</span><br><a href="/post/8">عتیقه بازار</a> - <span>جمعه یکم آذر 1392</span><br><a href="/post/7">فروش آثار گوگوش</a> - <span>شنبه بیستم مهر 1392</span><br><a href="/post/6">فروش آثار لیلا فروهر</a> - <span>شنبه بیستم مهر 1392</span><br><a href="/post/5">فروش بزرگترین آرشیو رپ ایرانی</a> - <span>شنبه بیستم مهر 1392</span><br><a href="/post/4">فروش آثار شکیلا</a> - <span>شنبه بیستم مهر 1392</span><br><a href="/post/3">فروش فیلمهای قدیمی ایرانی</a> - <span>شنبه بیستم مهر 1392</span><br><a href="/post/2">فروش کلیه مجلات، روزنامه ها، کاورهای فیلمهای قدیمی و...</a> - <span>شنبه بیستم مهر 1392</span><br><a href="/post/1">فروش آثار ابی</a> - <span>شنبه بیستم مهر 1392</span><br>

</div>
     </div>
فقط یک توضیح کوچک بدم در کد دوم همونطور که میبینید لیست محصولات یا در اصل عناوین مطالب وبلاگ شما قرار داره که با راست کلیک روی صفحه مربوطه به دست آوردم و اینجا پست کردم شما هم باید هر بار که محصول جدیدی اضافه می کنید یا به آخر این کدها اضافه کنید و یا با راست کلیک همه مطالب رو دوباره وارد کنید.
ممنون از کمک و راهنمایی دوستان. مشکل برطرف شد. فقط دو مشکل بسیار کوچیک مونده که اگه این هم مرتفع بشه دیگه هیچ مشکلی نمیمونه و دقیقا همونی میشه که میخواستم.

متاسفانه بعضی از جملات که تعدادش از چند کلمه بیشتر بشه توی کادر جا نمیگیره. میخواستم بدونم کد مربوط به سایز این قسمت کجای کدهای قالبه که بتونم اندکی بزرگترش کنم. عکسش رو هم گذاشتم

http://8pic.ir/images/00434246471168612142.jpg

مشکل دوم اینه که میخواستم بدونم کد مربوط به رنگ کادر کدومه تا اون رو هم با توجه به سلیقه خودم تغییر بدم. منظورم زمانیه که موس روی لینک مربوطه نیست، چون اون موقع هم رنگ تغییر میکنه ولی منظور من این موقع نیست. ممنون از کمک شما دوستان

"کد قالب"

http://upir.ir/files/ghaleb_40be4.zip

اینم آدرس وبلاگ
aminebi3.blogfa.com

دوستان عزیز راهنمایی میکنید منو؟؟؟؟؟؟؟؟
واسه مشکل اولی ک گفتین من ب وبلاگتون سر زدم و چنین مشکلی ندیدم
واسه سوال دوم هم فک کنم اگه gray رو تغییر بدید رنگش تغییر میکنه
موفق باشی
بازگشت دوباره 13دیزاین! (ب زودی)

سپاس شده توسط maani
مشکل حل شد مرسی از راهنماییتون
موضوع بسته شده است