بک لینک

موضوع بسته شده است 
افزودن انجمن ب سایت
سلام دوستان
میخوامیه انجمن به سایتم اضافه کنم اما نمیدونم چجوری به آدرسforumمتصلش کنم میشه کمک کنید؟؟؟
سلام
باید یک subfolder بسازید و بعد اسکریپت انجمن رو در subfolder نصب کنید.
بستگی داره بخوای آدرست چطور باشه ( این توضیح ساده است ) منظورم اینه که ساب دامین باشه یا نه به این شکل:
ساب دامین:                            forum.yuorsite.com
یا بخشی از سایت اصلی باشه: yoursite.com/forum مثل همین انجمن
این دو تا یک تفاوت مهم دارن در نوع اول دیتابیس شما از دیتابیس سایتتون جداست ولی در دومی یکی هست.
حالا کدوم رو میخوای؟
 سپاس شده توسط nosrati
(92-9-12، 04:49 عصر)شاهرخ نوشته است: بستگی داره بخوای آدرست چطور باشه ( این توضیح ساده است ) منظورم اینه که ساب دامین باشه یا نه به این شکل:
ساب دامین:                            forum.yuorsite.com
یا بخشی از سایت اصلی باشه: yoursite.com/forum مثل همین انجمن
این دو تا یک تفاوت مهم دارن در نوع اول دیتابیس شما از دیتابیس سایتتون جداست ولی در دومی یکی هست.
حالا کدوم رو میخوای؟
بله درسته میتونه sub domain یا subfolder باشه ولی در نوع دوم لزوما دیتا بیس با سایت یکی نیست.
 سپاس شده توسط شاهرخ
(92-9-12، 04:52 عصر)nosrati نوشته است: بله درسته میتونه sub domain یا subfolder باشه ولی در نوع دوم لزوما دیتا بیس با سایت یکی نیست.
ولی یک مبتدی متوجه این مطلب نمیشه که میتونه یک دیتا بیس جداگانه براش تعرف کنه.
 سپاس شده توسط nosrati
ن جداگانه باشه
شما باید وارد هاست بشید اونجا یک گزینه داره بنام subdomain با انتخاب اون توی صفحه باز شده نام forum رو برای ساب دامین انتخاب میکنید. وقتی وارد ساب دامین شدید میتونید خیلی راحت مثل دامین براش یک دیتابیس تعریف کنید. حالا فایلهای مربوط به سیستمی که میخواهید با اون انجمن بسازید مثبلً مای بی بی رو توی این فولدر آپ می کنید و طبق توضیحات خودش اونو نصب میکنید پس از پایان کار شما انجمنی به این شکل خواهید داشت: forum.yourdomain.com
البته اگر بخواهید ساب فولدر هم داشته باشید با دیتا بیس جداگانه توی همون دامین یک دیتابیس جداگانه درست میکنید توی root یک فولدر به نام forum درست میکنید و فایلهاتون اینجا آپ میکنید فقط زمان ایجاد انجمن باید متوجه باشید که نام دیتا بیس رو درست وارد کنید تا از هم جدا باشن در این صورت آدرس انجمن شما به این شکل میشه: yourdomain/forum.com
تو ساب دامین فرومو اضافه کردم حالا چ کنم؟
یک دیتا بیس هم بساز و فایل های انجمن ساز رو توی فروم آپ کن
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان