بک لینک

موضوع بسته شده است 
ساخت و نحوه آپلود کردن فرمت php
سلام.من یه متن دارم که میخوام به صورت فایل php ذخیره کنم و آپلودش کنم.
لطفا بگید چطوری این کار رو بکنم چون از فایل تکست که استفاده کنم،با فرمت htm ذخیره میشه.
اینم کدمه:
کد:
<html><head>

<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1252"></head><body></body></html>
قالب،ابزار،لوگو،بنر،هدر،آموزش و... در گلکسی تولز==> کلیک کنید
استقلالی ها برای دریافت قالب برای 4 سیستم وبلاگدهی بلاگفا،رزبلاگ،میهن بلاگ و لوکس بلاگ کلیک کنید.

به دنیای برنامه نویسی خوش اومدید...Undecided

این کد که کد خالی هست...وقتی فایل رو ذخیر میکنید مثلا اینجوری ذخیره کنید test.php و اگر از نرم افزار های مثل دریم ویور و یا

غیره استفاده میکنید که خودتون به صورت انتخابی اولش میتونید فرمت صفحه رو انتخاب کنید
 سپاس شده توسط y235 ، mj3a0111 ، -Saeed- ، Farshad0732
برای ذخیره کد رو در ویرایشگر متن مثل not pad وارد کرده و با نام مثلا: text.php ذخیره می کنید برای آپلود هم از برخی از آپلود سنتر ها که از این فایل پشتیبانی می کنند می تونین استفاده کنید
مثل: upcom.ir
 سپاس شده توسط Bahamin ، Black Ghost ، mj3a0111 ، -Saeed- ، Farshad0732
ممنون ولی همین کارا رو توی نوت پد قبلا انجام دادم اما نشد(شدش عکس زیر) و فرمتش txt باقی موند.
[تصویر:  gdrg.png]

- البته اینم بگم که من چند ماهی هست برنامه نویسی انجام میدم ولی php تا به حال انجام ندادم.
استقلالی ها برای دریافت قالب برای 4 سیستم وبلاگدهی بلاگفا،رزبلاگ،میهن بلاگ و لوکس بلاگ کلیک کنید.

سپاس شده توسط -Saeed-
با سلام

در هنگام ذخیره پس از انتخاب نام فایل به صورت test.php 

گزینه Save as type را روی All Files قرار دهید.
Welcome To The Future
(93-1-11، 04:05 عصر)mj3a0111 نوشته است: ممنون ولی همین کارا رو توی نوت پد قبلا انجام دادم اما نشد(شدش عکس زیر) و فرمتش txt باقی موند.
[تصویر:  gdrg.png]

- البته اینم بگم که من چند ماهی هست برنامه نویسی انجام میدم ولی php تا به حال انجام ندادم.

خب این عکسی که گذاشتین اینو نشون میده که در ذخیره مشکلی ندارین فقط اگه منظور شما شکل ظاهری فایل هست تغییر بعد از آپلود فایل در هاست صورت می گیره
در ذخیره با استفاده از notepade فقط encoding رو همیشه در utf-8 قرار بدین تا فایل ها به صورت صحیح ذخیره بشن
 سپاس شده توسط Bahamin
البته ممکن هم هست نام فایل شما text.php.txt باشد و پسوند ها نامرئی باشند. ابتدا My Computer رو باز کنید کلید alt رو بزنید و از منوی view به پنجره ی Folder Options بروید. سپس از تب View تیک گزینه ی " Hide extentions ... " رو بردارید و OK کنید. حال باید نام کامل تمامی فایل ها به نمایش در آید. یک بار دیگر فایلتان را Rename و پسوند آن را به php تغییر دهید.

اگر حوصله ی این همه کار رو ندارید (!) از نرم افزار هایی مثل Dreamweaver و Notepad++ استفاده کنید.
 سپاس شده توسط mmsh ، amir_vasfi ، Bahamin ، Gh-Moradi ، mhe ، -Saeed- ، mj3a0111 ، AmirRezaei ، Farshad0732
با راهی که آقای رهنما فرد دادن درست شد. منظور من هم از اون عکس این بود که php. به صورت اسم فایل در اومده و فرمتش نیست.مشکلم حل شد. ولی میشه یک نفر آموزش دید فایل php رو با نرم افزار easy php بده؟

موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان