بک لینک

موضوع بسته شده است 
تاثیر گوگل پلاس بر سرعت وبلاگ
میگن گوگل پلاس به شدت سرعت سرعت وبلاگو پایین میاره؟شما تایید میکنید این موضوع رو؟

یه درخواستیم دارم. اگه کسی یه کد گوگل پلاس متحرک که توش پر از تبلیغ نباشه داره بذاره
بله سرعت لود رو پایین میاره چون خودش هم دیر لود میشه.
منظورتون از متحرک چیه؟
البته این مشکل سرعت گوگل پلاس در ایران وجود دارد.
منظورم از ایناس که گوشه تصویره و همراه با بالا و پایین رفتن اونم حرکت میکنه و با ما میاد
کد گوگل پلاس دو قسمت دارد. یکی مربوط به فایلی است که باید از سایت گوگل فراخوانی شود و معمولا به صورت زیر است:

<script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/plusone.js">{lang: 'fa'}</script>

و دومین قسمت که مربوط نمایش آیکن است که آن هم معمولا به شکل زیر است:

<g:plusone size="small"></g:plusone>

بخش دوم یک تگ مخصوص است که هیچ تاثیر خاصی بر روی لود ندارد اما بخش اول چون حاوی فایلی است که باید از سایت گوگل فراخوانی شود از آنجا که گاهی اوقات اینترنت در ایران با اختلال مواجه است یا حتی به دلیل محدودیت هایی که گاهی نهاد فیلترینگ در اینترنت کشور اعمال می کند ممکن است لود نشود یا به کندی لود شود که همین امر سبب می شود بگوییم گوگل پلاس باعث کاهش سرعت لود وبلاگ می شود.
برای رفع این مشکل علیرغم اینکه توصیه می شود بخش اول کد در بین تگ هد ( <head> ) کپی شود اما من توصیه می کنم آنرا در انتهای کدهای قالب و قبل از تگ پایانی بادی( </body> ) قرار دهید. در این صورت تقریبا هیچ مشکلی به دلیل وجود کد گوگل پلاس در وبلاگ یا وبسایت شما به وجود نخواهد آمد. ضمنا آیکن در جایی نمایش داده می شود که کد دوم قرار داده شده که بنابراین کد گوگل پلاس هم در جای دلخواه شما به نمایش در خواهد آمد
 سپاس شده توسط رسول ، Browning ، رهنمافرد
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان