بک لینک

موضوع بسته شده است 
مصاحبه اختصاصی با مدیران سایت ها
من امروز یه مصاحبه اختصاصی انجام دادم که نتونستم به صورت متنی اینجا قرار بدم! چون به گرافیک علاقه دارم!

خوب این اولین مصاحبه تو عمرم بود که با مدیر وبسایت گلمراد انجام دادم!

این سایت به شما یه وبسایت وردپرسی میده که رایگان هست و مهم تر از همه این که بدون تبلیغه!

امیدوارم که از این مصاحبه لذت ببرید.

برای بزرگ تر شدن روی عکس کلیک کنید.

[تصویر:  Interview-with-the-Webmaster.jpg]

منتظر نظرات شما دوستان هستم!
 سپاس شده توسط PC1 ، mr.hosein ، E.irannezhad ، HSG ، Elahi ، moeinansari ، Bahamin ، miladgraph ، سپهر صفائیان ، ArashDma ، mahdiii ، vahid.cloner ، torbat ، barati ، Hack!ng ، emperator ، EVIL ، Farshad0732
سلام دوستان!
خوب امروز به یه مصاحبه دیگه در خدمتتون هستم!
مهمان امروز ما آقا میلاد هستن (Hack!ng) که اینم سایت ایشون هست! :  فول سکوریتی

خوب بریم سراغ مصاحبه:

بسمه تعالی

1- آقا میلاد ابتدا خودتون را به طور کامل برای ما معرفی کنید.

سلام و عرض ادب؛ میلاد صفری هستم ملقب به میلاد هکینگ 20 ساله مجرد از رشت.

2- مدرک تحصیلی تون چیه و حال حاظر تحصیل رو ادامه میدید یا نه؟

در حال حاضر دیپلم رشته کامپیوتر رو دارم هم  اکنون دانشجو ی  رشته نرم افزار دانشگاه آزاد.

3- چطوری و از کی وارد دنیای مجازی شدید و اولین تجربه تون در اینترنت چی بود؟

از سال 85 وارد دنیای مجازی شدم فقط به صورت گردش در سطح اینترنت از سال 88-89 شروع کردم به وبلاگ نویسی و اولین تجربه هم همین بود.

4- از چه زمانی به برنامه نویسی و هک روی آوردید؟ از چه منبعی یاد گرفتید؟

از سال 1390 علاقه پیدا کردم به هک و امنیت و هر روزه با خوندن اخبار هکینگ علاقم بیشتر میشد تا الان که با کمک و لطف خداوند بزرگ حرفی برای گفتن دارم.

5- تا حالا چند تا سایت هک کردید؟ معروف ترینشون چی بوده؟

تعداد سایت ها مشخص  نیست ولی بالای 5 هزار سایت رو مورد نفوذ قرار دادم برای تیم های مختلف .سایت های زیادی بوده پروژه های زیادی انجام دادیم که در سطح اینترنت موجوده ولی تا جایی که به یاد دارم :
* نفوذ به چندين سرور دانشگاهي انگلستان
* نفوذ به وب سایت سازمان ملی تجزیه و تحلیل مسائل سیاست امریکا
* نفوذ به وب سایت شبکه خبری أخبار الحياة اليوم عربستان
* نفوذ به سايت هاي بيمارستان اسرائيل سايت پليس بنگلادش و پلیس تایلند
* نفوذ به سايت پشتيباني اندرويد
* نفوذ به 300 سايت مهم دولتي تايلند
* تغيير چهره چندين سايت امنيتي  antirootkit و axfordsecrutiy و epichackers
* نفوذ به پورتال سايت هاي دانشگاه هاي کشور هاي هند ، صربستان و استراليا ، انگلستان ، اندونزدي ، بلژيک ، چین ، پرتغال و اسپانیا
* نفوذ به وب سایت دادگستری نیجریه

6- شده تا حالا به خاطر هک کردن یک سایت توی درد سر بیفتید؟

سایت های ایرانی رو بی دلیل مورد نفوذ قرار نمیدم یه 2-3 باری شکایت شده که حل شده.

7- چی شد که به فکر راه اندازی فول سکوریتی شدید؟  هدفتون چی بود؟

از سال 92 ما دامین این سایت رو خریدیم البته دامنه قبلی منظورمه(fullsecurity.ir) که تا دی ماه 93 ما راه اندازی فول سکوریتی رو عقب انداخته بودیم به دلیل کمبود وقت و با تلاش های زیادی که انجام شد تونستیم بعد از یک ماه سایت رو بالا بیاریم که آغار فعالیت رسمی ما از تاریخ ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ بود و شکر خدا در حال حاضر سایت مشکلی نداره و راحت قابل دسترس کاربران میباشد و خوشحالیم که میتوانیم به کاربران کمک کوچکی در تامین امنیت کنیم هدف راه اندازی ارائه خدمات امنیتی به سایت های ایرانی بود چرا که بیشتر سایت ها به دلیل داشتن مشکل امنیتی هر روزه مورد نفوذ قرار میگیرند.

8- به جز انجمن وبلاگ نویسان در چه جا هایی فعالیت می کنید؟

در حال حاضر جز انجمن وبلاگ نویسان در اشیانه فعالیت میکنم که به دلیل
برخی موارد فعالیت چشم گیری در این سایت ندارم.

9- عمده فعالیت شما در اینترنت و خارج از اینترنت چیه؟
در اینترنت معمولا کانفیگ امنیتی نفوذ به وب سایت ها و کمک به دوستان برای پیشرفت در هکینگ.

10- توصیه شما برای اونایی که مثل من به برنامه نویسی و هک و امنیت علاقه دارن و میخوان توی این زمنیه موفق باشن چیه؟

علاقه خوبه ولی اگر بی هدف کار کنید چیزی جز وقت تلف کردن برای شما نداره اگر علاقه کافی رو دوست دارید سعی کنید هدفی برای خودتون داشته باشید چرا که بی هدف کسی موفق نیست و با تلاش پیشرفت خواهید کرد.

11- چندتا کلمه میگم اولین چیزی که با شنیدن این کلمه ها به ذهنتون میرسه رو برامون بگید .

امنیت : هکینگ
هکر های ایرانی: خرابکار
نود 32 : بدترین آنتی ویروس جهان
فتا : درد سر
جوان ایرانی : آینده دار
رشته IT (گرایش امنیت) :  آشنایی بیشتر
فول سکوریتی : آینده دار
امنیت سایت های ایرانی : خیلی کم

12-  تشکر و قدر دانی از آقای صفری عزیز و شما دوستان گرامی :

من از همین جا از آقای صفری خیلی سپاس گذارم که وقت با ارزششون رو در اختیار این حقیر گذاشند ، برای ایشاناز خداوند منان موفقیت و شادابی روز افزون را خواستارم. از شما خوانندگان گرامی نیز کمال تشکر را دارم!

با تشکر فراوان الیاس بشکنی

فایل گرافیکی این مصاحبه را مشاهده کنید! (حتما مشاهده کرده و نظر خود را بیان کنید!)

تشکر و اعتبار های شما مایه دلگرمی بنده می شود! 4
 سپاس شده توسط EVIL ، E.irannezhad ، Elahi ، mr.hosein ، ArashDma ، Hack!ng ، miladgraph ، Bahamin ، Farshad0732
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان