بک لینک

موضوع بسته شده است 
محتوا پادشاه نیست
[تصویر:  8i10bc8040dwdcgq6nu.jpg]

گوگل با بروز کردن الگوریتم های خود به منظور مجازات کردن سایت های کپی و بدون کیفیت الگوریتم های پاندا و کبوتر را درست کرده است که به وبلاگنویسی را سخت می کند قبلا وبلاگنویس ها با کپی و مخلوط کردن کلمات کلیدی میتونستن رتبه خوبی را کسب کنند و وبلاگ نویس هایی که محتوای جدید تولید میکردند خسته میشدند و وبلاگنویسی را کنار میذاشتند 

گوگل با الگوریتم های خود وب هایی که قانون کپی را انجام نمی دهند پیدا می کند و ان ها را از نتایج حذف یا دور می کند حتی سایت هایی که فاکتور های گوگل را بدرستی انجام بدند اما محتوای ی کیفیت تولید کنند آنها هم به این سرنوشت دچار می شوند

خودم هم چندبارگفته ام برای کاربر مطلب بنویسید نه برای موتور جستجو اصلا موتور جستجو  فقط برای کاربر این همه فاکتورها را ایجاد کرده و تنها هدفش راحت بودن کاربرانش است 
  • چگالی کلمات کلیدی

استانداری برای تراکم کلمات کلیدی مشخص نشده برخی وبمستر های میگویند 1% خوب است و برخی دیگر میگویند 2 % خوب است و افرادی هستن با 5% هم نتیجه خوبی توانستند بگیرندهیچ نمی توان چگالی کلمات کلیدی را معین کرد

در استفاده از کلمات کلیدی در مقاله اغراق نکنید بنظرم اگر بیشتر 5% چگالی کلمات کلیدی دارد آنرا ویرایش کنید 
  • ساختار مناسب سایت 

ساختار سایت خیلی مهم هستند اما این ساختار را وبمستر ها رعایت نمی کنند و بیشتر وبلاگنویسای حرفه ای رعایت می کنند 

وقتی شما شروع به خواندن روزنامه میکنید بصورت منظم و پارا گراف بندی شده است در مطلب خود از نگارش های نوشتاری {؟,!,; و ..} در جای مناسب خود استفاده کنید 
  • مقالات کمتر از 300 کلمه 

اولین نشانه ای که محتوا بی کیفیت است مقالات شما کمتر 300 کلمه است که آنرا حذف یا ویرایش کنید بنظرم باید 400 کلمه در یک مقاله وجود داشته باشد

من خودم در هنگام نوشتن مقاله به تعداد کلمات توجه نمی کنم بیشتر اطلاعات کاملی در مقاله اضافه می کنم 

منبع : نوشته های معین انصاری
 سپاس شده توسط miss alone ، mojtaba.kh.18 ، EVIL ، mr.shahin ، sorooshpardaz
معین جان عالی بود

فقط یه کم قلمبه سلمبه حرف زدید

یعنی چی 5%  چگالی کلمات کلیدی؟

من متوجه نشدم اگه میشه توضیح بدید
Just Basic4Android (B4A) Is My Love
 سپاس شده توسط moeinansari
(94-3-29، 11:15 صبح)alamto2012 نوشته است: معین جان عالی بود

فقط یه کم قلمبه سلمبه حرف زدید

یعنی چی 5%  چگالی کلمات کلیدی؟

من متوجه نشدم اگه میشه توضیح بدید
چگالی کلمات کلیدی یعنی محاسبه تعداد کلمات در عبارت مختلف و بخش های های دیگر تقسیم بر کل کلمات ( شامل کلمات کلیدی)
اینکه بدتر شد معین جان.
لطفا واضح تر توضیح بده.
دوستان اسپم نیستش واقعا متوجه نشدم.
 سپاس شده توسط mojtaba.kh.18
بگزارید توضیح بدم!

فرض کنید شما 5 کلمه کلیدی در درون متنی دارید که 100 کلمه است!

حالا کلمه کلیدی ÷ کل کلمات = چگالی

5÷100 = 5%
 سپاس شده توسط mojtaba.kh.18 ، EVIL
سلام، در حال نوشته ای بودم که با این موضوع برخورد کردم و برای تکمیل گفته های معین بسیار خوبه و خوندنش خالی از لطف نیست ...
اهل تبلیغات نیستم میتونید از ادرس زیر پیگیری کنید (اولین مطلب) / Blog.arashdma.ir
پ.ن: معین جان بهتر وبلاگ نویسی رو شروع کنید Smile
 سپاس شده توسط moeinansari
معین جان یه وبلاگ دارند:
moeinansari.blog.ir
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان