بک لینک

موضوع بسته شده است 
پیشنهاد ایجاد انجمن متفرقه
(95-3-5، 01:22 صبح)AmirRezaei نوشته است: انتظار زیادی از این انجمن نداشته باشید انجمنی که فقط تبلیغات و پول در آوردن هدف اصلی شده و ارزشی به حضور کاربران متخصص قائل نمیشه مطمئنا" از این بدتر هم خواهد شد
زمانی آقای مافی و اکیپ تهران هاست اینجا رو به امان خودش رهاکرده بودن و الان هم آقای الهی!
مدیری که حتی به کاربرانش حق استفاده از یک پوسته شیک و در شان انجمن بزرگی به این بزرگی رو به کاربرانش نمی ده چه انتظاری میشه داشت.
چندین بار در مورد مشکلات با آقای الهی در پیام خصوصی صحبت شده ولی متاسفانه ارزشی به حرفها نمیدن

راست یا دروغش رو نمی دونم اما آقای الهی به بنده در پیام خصوصی گفته بودن که این انجمن رو 10 میلیون از جناب مافی خریداری کردن.
انجمن که این قدر نمی ارزه اما اگر واقعاً این قدر پول دادن منم جاشون بودم تا جون داشتم میذاشتم تا حداقل 10 میلیون خودم از راه تبلیغات در بیاد بعدش که به پول خودم می رسیدم اون موقع تبلیغات که فقط سود بودن رو کمتر میکردم.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
ببینیم و تعریف کنیم:/
Sad
به من گفتن 12 میلیون:/
جواب سوال دوستان
1- قالب درست شده همین چند روزه قالب جدید رونمایی میشه (لطفا دیگه تاپیک در این مورد نزنید) وقتی قالب جدید روی سایت قرار گرفته شد خودم یه تاپیک میزنم در مورد قالب جدید
2- مشکل با تبلیغات سایت بک لینک ها در فوتر هست و مشکلی ایجاد نمیکنه بنر های بالاهم که جای زیادی را نگرفته فقط میمونه بنر های شناور که ایشالله در قالب جدید درست میشه

این دهه هفتاد روی دوش ماست
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، only
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان