بک لینک

موضوع بسته شده است 
ایا این کار به عنوان اخطار بلاگفاست؟
با سلام خدمت کاربران بلاگرز...یه مشکلی برای وبلاگم برای دومین بار پیش اومده/و این مشکل هم ریسیت شدن وبلاگم بود یعنی تمام ابزار و قالب پرید کامل//
این مشکل از چیه؟میتونه یه اخطار از سوی بلاگفا باشه؟توی این چند ساعت که قالب پریده بود بازدیدم خیلی کم شد..
و این که به نظر شما اگه وبلاگمو انتقال بدم به یه سیستم دیگه خوبه یانه ؟
ویه سول دیگه:اگه بخوام وبلاگو از بلاگفا به یه سیستم دیگه ببرم /اگه دی ان اس تنظیم کنم رو اون سیستمی که انتقال دادم /بازدید کننده به اون ادرس جدید میاد؟
ممنون میشم راهنایی کنید...
همه دیگه خاص شدن من دنبال عادی بودنم
شما اگه مطمئني كار خلاف قانون بلاگفا انجام دادي،قبل اينكه كلا بسته بشه صفحت اول از كل اطلاعاتت بشتيبان گيري كن_ بعدش ادرس وبلاگتو عوض كن مثلاjoke ‎‏ هست به jokes‏ انتقال بده ادرس قبلي هم ثبت كن_جون دامنه داري و تو web master google ‎‏ اگه ثبت كرده باشي با دامنتت مطالب ايندكس شدن و بازديد كننده از ادرس دامنت مياد
 سپاس شده توسط 4mirali
(92-9-18، 03:08 عصر)Jahanamsaket نوشته است: شما اگه مطمئني كار خلاف قانون بلاگفا انجام دادي،قبل اينكه كلا بسته بشه صفحت اول از كل اطلاعاتت بشتيبان گيري كن_ بعدش ادرس وبلاگتو عوض كن مثلاjoke ‎‏ هست به jokes‏ انتقال بده ادرس قبلي هم ثبت كن_جون دامنه داري و تو web master google ‎‏ اگه ثبت كرده باشي با دامنتت مطالب ايندكس شدن و بازديد كننده از ادرس دامنت مياد
من میخواستم با همون اسم قبلی داخل یه سیستم دیگه بزارم/
یه سوال دیگه/
ایا تایید نکردن نظر روی بازدید تاثیر داره؟
دوستان کسی نیست یه راهنمایی کنه؟؟؟؟Sleepy
اخطار بلاگفا به وبلاگت بوده چون این اتفاق برای من پیش اومد باز به کارم ادامه دادم بلاگمو حذف کرد
 سپاس شده توسط 4mirali
قالب تون چی بود؟ یعنی خودتون طراحی کرده بودید یا از جایی گرفته بودید؟
 سپاس شده توسط 4mirali
(92-9-18، 07:49 عصر)mhe نوشته است: قالب تون چی بود؟ یعنی خودتون طراحی کرده بودید یا از جایی گرفته بودید؟
داش ربطی نداره این مشکل برای منم پیش اومده بود
 سپاس شده توسط 4mirali
طبق تجربه ، ربط داره !
 سپاس شده توسط 4mirali
(92-9-18، 08:02 عصر)mhe نوشته است: طبق تجربه ، ربط داره !
منم تجربه دارم دارم میگم
 سپاس شده توسط mhe ، 4mirali
(92-9-18، 07:49 عصر)mhe نوشته است: قالب تون چی بود؟ یعنی خودتون طراحی کرده بودید یا از جایی گرفته بودید؟
قالب رو از جایی گرفتم و حدود 50 % رو ویرایش کردمConfused
-------------------------------------------------------------------------
به نظر شما وبلاگو به جایی دیگه منتقل کنم؟
دوستان دیگه هم لطفا نظر بدن
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان