بک لینک

موضوع بسته شده است 
مشکل در حذف ارسال
سلام
چند روزی هست کهتوی انجمن خودمون نمی تونم ارسال های انجمن خودمو حذف کنم کلا گزینه ی حذف رفته و علامت هم میزنم که حذف بشه میگه شما هیچ موضوعی انتخاب نکردید دسترسی های خودم هم نگاه کردم همش فعال بود بعد به مدیرای دیگه هم گفتم اونا هم نمی تونن حذف کنن 
لطفا کمک کنید
تورو خدا یکی جواب بده
من الان هیچ کاری نمی تونم بکنم اینم متن ارورش
نقل قول: پوزش، شما هیچ موضوعی را برای اعمال درون خطی مدیر انتخاب نکرده‌اید و یا جلسه‌ی گذشته مدیران منقضی شده است (به طور اتوماتیک پس از یک ساعت غیر فعال بودن) لطفاً بعضی از موضوع‌ها را انتخاب کنید و دوباره تلاش کنید.
در حالی که من چند تا موضوع انتخاب کرده بودم تا به انجمن دیگه انتقال بدم چند بار هم از حسابم خارج شدم و دوباره وارد شدم ولی باز همونه
سلام

فکر کنم مشکل شما در یکی از پلاگین ها باشد پلاگینها رو غیر فعال کنید و دوباره امتحان کنید ، متاسفانه آقای mohammad1 آنلاین نمیشوند تا اینگونه مشکلات را حل کنند (البته شاید گرفتاری داشته باشند)
این روزها چقدر قیمت شیر و لبنیات گران شده ، به راستی کدام گاو مقصر است؟
 سپاس شده توسط Meysam Moghadam ، F.Seraji
ممنون ولی نشد!!
کل پلاگین هارو غیر فعال کردم ولی باز هیچ کاری نمی تونم بکنم
توروخدا کمک کنید
یه بار هم یه نام کاربری دیگه باز کنید و اسمش رو هر چی میزارید بزارید که به همه چیز دسترسی داشته باشه
از اون وارد بشید ببینید میشه یا نه
موفق باشی
حیف به وقتی که در بلاگرز گذراندیم....
 سپاس شده توسط Meysam Moghadam
دسترسی بفرستید نگاهی بیندازم!
(92-10-10، 08:21 عصر)فرهاد17 نوشته است: یه بار هم یه نام کاربری دیگه باز کنید و اسمش رو هر چی میزارید بزارید که به همه چیز دسترسی داشته باشه
از اون وارد بشید ببینید میشه یا نه
موفق باشی
ساختم ولی بازم نشد
برسی شد! متغیر حذف ارسال در پست بیت (postbit_class) موجود نیست!
متغیرش هم یادم رفته و الا براتون درست میکردم.
خب الان من چیکار کنم؟؟
http://my-bb.ir/member.php?action=register&referrer=507

:|
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان