بک لینک

موضوع بسته شده است 
نمونه بنرهای sAmAn
(93-2-29، 11:15 صبح)emperator نوشته است: پیشرفتت توی بنر سازی چشمگیر بوده هدرت هم خوب شده فقط یه مشکلی داره اونم اینه که احتمال فراوان مکان متن ها رو با دست تنظیم کردی چون در یک خط راست نیستند
خیلی ممنونم

متن هدر رو زیاد دقت نکردم برای همین اینطوری شد4

تو کارای بعدی درستش میکنم.

ممنون از نظرتون
....
سلام

به دلیل طولانی بودن تاپیک شما امکان بررسی کل تاپیک و همه نمونه کارها برای بنده وجود ندارد . از این بابت عذرخواهی می کنم .
در ارتباط با آخرین نمونه کار بنر من متوجه فلسفه وجودی اون نشانگر موس نشدم . اولا خیلی سریع و بدون هیچ پیش زمینه ای وارد صحنه شد ، ثانیا حرکت خوبی نداشت و به نظر من همون اندک نقاط قوت بنر رو هم تحت تاثیر قرار داد . اگر هم دلیل خاصی داشتید که از نشانگر موس استفاده کردید ، در اجرا ضعیف عمل کردید .
من با ابعاد فونت ها تقریبا موافق هستم . رنگ بندی کلی هم تا حدودی مورد پسند بنده بود ، اما طیف رنگی خوبی را به کار نبردید . اللخصوص در مورد پس زمینه که مرده و بی روح به نظر میرسه .
لطفا کمی از حاشیه بنر فاصله بگیرید . مثلا لوگو و قسمتی که نوشته شده سامان بنر خیلی به سمت چپ نزدیک شده .
در اسلایدی که دو عبارت لیست شدند ، عبارت "طراحی هدر و ..." به همین منوال به پایین بنر نزدیک شده .
روی افکت ها هم کمی کار کنید . کمی زمان بندی رو تغییر بدید تا اجزا حرکت روان تری داشته باشند .
کارهای قبلی هم ضعیف هستند . به نظر من آخرین کار شما از بقیه کارها بهتر از آب درآمده .
هدری هم که تهیه کردید فقط رنگ و متن و یک کاراکتر آماده بوده که اصلا خوب اجرا نشده .

لطفا از این ایراد گرفتن ها و صراحت بنده دلخور نشید و در راستای پیشرفت خودتون اونها رو کار بگیرید .
موفق باشید .
 سپاس شده توسط Gh-Moradi ، samankhosravi ، mahdizz ، AmirRezaei ، -Saeed-
(93-2-29، 07:55 صبح)samankhosravi نوشته است: نظر؟؟؟؟؟؟

[تصویر:  jcts_سام.gif]

سلام پست اول رو دیدم زیاد جالب نبود ولی الان خوب  پیشرفت کردید
 سپاس شده توسط samankhosravi ، mahdizz
(93-2-29، 03:26 عصر)i.sharifi نوشته است: سلام

به دلیل طولانی بودن تاپیک شما امکان بررسی کل تاپیک و همه نمونه کارها برای بنده وجود ندارد . از این بابت عذرخواهی می کنم .
در ارتباط با آخرین نمونه کار بنر من متوجه فلسفه وجودی اون نشانگر موس نشدم . اولا خیلی سریع و بدون هیچ پیش زمینه ای وارد صحنه شد ، ثانیا حرکت خوبی نداشت و به نظر من همون اندک نقاط قوت بنر رو هم تحت تاثیر قرار داد . اگر هم دلیل خاصی داشتید که از نشانگر موس استفاده کردید ، در اجرا ضعیف عمل کردید .
من با ابعاد فونت ها تقریبا موافق هستم . رنگ بندی کلی هم تا حدودی مورد پسند بنده بود ، اما طیف رنگی خوبی را به کار نبردید . اللخصوص در مورد پس زمینه که مرده و بی روح به نظر میرسه .
لطفا کمی از حاشیه بنر فاصله بگیرید . مثلا لوگو و قسمتی که نوشته شده سامان بنر خیلی به سمت چپ نزدیک شده .
در اسلایدی که دو عبارت لیست شدند ، عبارت "طراحی هدر و ..." به همین منوال به پایین بنر نزدیک شده .
روی افکت ها هم کمی کار کنید . کمی زمان بندی رو تغییر بدید تا اجزا حرکت روان تری داشته باشند .
کارهای قبلی هم ضعیف هستند . به نظر من آخرین کار شما از بقیه کارها بهتر از آب درآمده .
هدری هم که تهیه کردید فقط رنگ و متن و یک کاراکتر آماده بوده که اصلا خوب اجرا نشده .

لطفا از این ایراد گرفتن ها و صراحت بنده دلخور نشید و در راستای پیشرفت خودتون اونها رو کار بگیرید .
موفق باشید .

خیلی ممنونم از انتقاد سازنده تون آقای شریفی.

حتما این انتقادات رو بکار میگیرم و همچنین امیدوارم بتونم روزی بنرهایی مثل شما درست کنم.

من به هیچ وجه کوچکترین ناراحتی از انتقادهای شما ندارم و خیلی دوست داشتم و امیدوارم تمام کاربران هم همینطور عمل کنند.

بازم ممنون

(93-2-29، 03:33 عصر)Hacking نوشته است:
(93-2-29، 07:55 صبح)samankhosravi نوشته است: نظر؟؟؟؟؟؟

[تصویر:  jcts_سام.gif]

سلام پست اول رو دیدم زیاد جالب نبود ولی الان خوب  پیشرفت کردید

سلام آقا میلاد اولین باره که درباره نمونه کارام نظر میدید خیلی ممنون راه زیادی مونده هنوز برای من.
....
 سپاس شده توسط mahdizz
سلام

بنده بنر شما رو از نظر رنگ بندی تا حدودی بهینه کردم :

[تصویر:  1549_samanbanner.gif]

البته پیشنهاد می کنم فقط در مواقع خاص از پس زمینه با غلظت رنگ زیاد استفاده کنید .

موفق باشید .
 سپاس شده توسط samankhosravi ، mhe ، mahdizz
(93-2-29، 05:22 عصر)i.sharifi نوشته است: سلام

بنده بنر شما رو از نظر رنگ بندی تا حدودی بهینه کردم :

[تصویر:  1549_samanbanner.gif]

البته پیشنهاد می کنم فقط در مواقع خاص از پس زمینه با غلظت رنگ زیاد استفاده کنید .

موفق باشید .

خیلی ممنون واقعا شما دستتون طلاستHeart

بنر رو با نکاتی که شما گفتید تغییر دادم امیدوارم خوب شده باشه

ضمیمه شد.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

....
 سپاس شده توسط i.sharifi
از نظر سرعت فریم ها نسبت به نسخه قبل بهینه شده .
فواصل رو هم رعایت کردید .
و بالاخره مشخص شد که اون نشانگر موس به چه دلیل در بنر قرار گرفته .

همچنان روی رنگ بنر کار کنید .
 سپاس شده توسط samankhosravi
خیلی ممنونم آقای شریفی فقط اگر  سرعت فریم ها رو تو چند خط توضیح بدید که مناسب ترین سرعت و .... چیه ممنون میشم.
....
برای تایم بندی فریم ها قاعده کلی وجود ندارد .
اما برای حرکات پلکانی و خطی ، مثلا از بالا به پایین ، از چپ به راست و ... ، من 0.06 ثانیه رو پیشنهاد می کنم .
 سپاس شده توسط samankhosravi ، mahdizz
ایاک نعبد و ایاک نستعین

[تصویر:  gtj2_الله.jpg]
....
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان