بک لینک

موضوع بسته شده است 
نمونه کارهای بنده
ساده و شیک..
 سپاس شده توسط Farshad0732 ، i.sharifi
سلام

یک سری باکس پلن ماهیانه طراحی کردم ، بد ندیدم اینجا هم منتشر کنم :

[تصویر:  by7a_preview.jpg]

نحوه انجام کار :

[تصویر:  a5ig_mon109208-300x150.gif]
 سپاس شده توسط AmirRezaei ، HMD ، Farshad0732 ، samankhosravi ، -Saeed- ، emperator ، mahdizz ، Pc-island ، damaskrose ، E.irannezhad
رقیب جدی آقای شاهو کریمی! احسنتتتتتتتتتت!
See The Great

Feel The Great
 سپاس شده توسط F.Seraji
عالیه. شماره ها رو به حالت سه بعدی در آوردین؟
....
 سپاس شده توسط i.sharifi
چيزي براي گفتن وجود نداره
سامانه طراحي آس-تم
.....سفارش بنر-هدر-كاتالوگ.....
 سپاس شده توسط i.sharifi
(93-3-17، 02:37 عصر)مهدیجون نوشته است: رقیب جدی آقای شاهو کریمی! احسنتتتتتتتتتت!
بازم آقا شاهوی خودمونو عشقه !!!!

اینا حرفه ای هستند ولی آقا شاهو هم از استادان بزرگ طراحی بنر ایرانی در سبک طراحیش تقلید می کنه که همین هم متمایزش کرده.

(93-3-17، 04:38 عصر)samankhosravi نوشته است: عالیه. شماره ها رو به حالت سه بعدی در آوردین؟

بله واضحه که شماره ها رو اول کج کردن بعد 3D بعدم که بک گراند و طبیعی کردند و احتمالا چند براش نور آفتاب و سایه پردازی دقیق

سپاس شده توسط sh.karimi
سلام دوست عزیز..واقعا عالیه کاراتون و افکت های مورد استفاده...

خواستم بپرسم ممکنه لطف کنید یه بنر هم برای ما طراحی کنید؟
 سپاس شده توسط i.sharifi
با سلام و عرض ادب

جناب mmsh این تابیک نمونه کار است نباید بسته شود . استارتر تابیک باید اعلام کند !
باز شد*

تابیک به حالت اولیه در آمد
 سپاس شده توسط mr.hosein ، -Saeed- ، samankhosravi ، mahdizz ، MR.MOHAMMAD ، damaskrose ، F.Seraji
تاپیک رو به چه دلیل بسته بودند ؟

(93-3-17، 04:38 عصر)samankhosravi نوشته است: عالیه. شماره ها رو به حالت سه بعدی در آوردین؟

سلام سامان جان

بله ، شماره ها سه بعدی شده و البته در این کار از براش و غیره استفاده نشده برخلاف تصور یکی دو نفر .

(93-3-17، 05:16 عصر)عرشیامنصوری نوشته است:
(93-3-17، 02:37 عصر)مهدیجون نوشته است: رقیب جدی آقای شاهو کریمی! احسنتتتتتتتتتت!
بازم آقا شاهوی خودمونو عشقه !!!!

اینا حرفه ای هستند ولی آقا شاهو هم از استادان بزرگ طراحی بنر ایرانی در سبک طراحیش تقلید می کنه که همین هم متمایزش کرده.

بله واضحه که شماره ها رو اول کج کردن بعد 3D بعدم که بک گراند و طبیعی کردند و احتمالا چند براش نور آفتاب و سایه پردازی دقیق

لطفا اگر نظری در خصوص نمونه کارهای همین تاپیک دارید بفرمایید ، خوشحال میشم بشنوم . در غیراینصورت از ارسال پست های بی محتوا و نامرتبط با موضوع این تاپیک خودداری کنید .

(93-3-17، 05:26 عصر)behzadzati نوشته است: سلام دوست عزیز..واقعا عالیه کاراتون و افکت های مورد استفاده...

خواستم بپرسم ممکنه لطف کنید یه بنر هم برای ما طراحی کنید؟

لطف دارید . لطفا در پیام خصوصی با بنده در ارتباط باشید .
 سپاس شده توسط -Saeed- ، Pc-island ، samankhosravi ، mahdizz ، ArashDma
این نمونه کار آخر شما چه کاری کردید که اون دایره رو به داخل حرکت کرده.

چون من وقتی 3D می کنم یه جوری رو به جلو میاد رو به داخل نمیره!

سپاس شده توسط Pc-island
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان