بک لینک

موضوع بسته شده است 
نمونه کارهای بنده
(93-3-17، 10:11 عصر)عرشیامنصوری نوشته است: این نمونه کار آخر شما چه کاری کردید که اون دایره رو به داخل حرکت کرده.

چون من وقتی 3D می کنم یه جوری رو به جلو میاد رو به داخل نمیره!
استایل فرو رفته هست دیگه با گرادیانت زرد !!!

(93-3-17، 10:11 عصر)عرشیامنصوری نوشته است: این نمونه کار آخر شما چه کاری کردید که اون دایره رو به داخل حرکت کرده.

چون من وقتی 3D می کنم یه جوری رو به جلو میاد رو به داخل نمیره!
استایل فرو رفته هست دیگه با گرادیانت زرد !!!
طراحی حرفه ای با قیمت مناسب : کلیک کنید
میتونید پ.خ بدید !!
 سپاس شده توسط AmirRezaei
سلام

یک بنر که چند روز پیش کار کردم :

برخلاف کیفیت طرح ، بنر حجم کمی داره(58kb) و برای لود شدن زمان زیادی رو به خودش اختصاص نمیده .
بنرها رو نباید با تیزر تبلیغاتی اشتباه بگیریم ! حجم 250 کیلوبایت و حتی 150 کیلوبایت برای یک بنر گیف بسیار بالا و نامعقوله و مطمئنا سایتهای زیادی از پذیرش بنرهایی با این حجم سر باز میزنند .
 سپاس شده توسط mhe ، -Saeed- ، AmirRezaei ، mahdizz ، samankhosravi ، emperator ، ArashDma ، damaskrose ، tikweb ، HMD ، F.Seraji ، E.irannezhad
می تونم بگم تنها انتخاب رنگبندیهاتون چند هفته آموزش نیاز داره...آفرین
 سپاس شده توسط -Saeed- ، samankhosravi ، i.sharifi ، F.Seraji
کارهاتو خیلی عالی هستن یه جورایی واقعی .. نمیدونم چجوری بگم.. من هر کاری میکنم رنگها مثل شما با کیفیت درنمیاد و اون کیفیت لازم رو نداره.
....
 سپاس شده توسط AmirRezaei ، i.sharifi
بنر بسیار عالیه شده!
از فضا استفاده کامل شده!
فقط برای من یه سوال پیش اومد که چجوری بدون از دست رفتن کیفیت بنرتون حجمش رو میارید پایین!
اگه میشه دربارش توضیح بدید ممنون میشم!
 سپاس شده توسط mahdizz ، i.sharifi
سلام

تعدادی از بنرهایی که حدودا 2 3 سال پیش کار کردم رو اینجا قرار میدم که ببینید .

من همیشه سعی می کنم خودم متن بنر ها رو تهیه کنم . اینطوری راحت تر میتونم روی افکت ها مانور بدم .
این بنر از نظر جلوه های حرکتی به نظر خودم خیلی خوب شده . مخصوصا چند فریم اول که خلاقانه کار شده . اما ترکیب رنگ قابل قبولی نداره . البته تا حدودی طبیعی هم هست . 3 سال پیش سطح وب چنین رنگ هایی رو میپسندید .

بنر بعدی :

هم از نظر سرعت و هم از نظر رنگ این کار در سطح قابل قبولی قرار داره ، گرچه نسبت به کارهای جدید ضعفهایی داره .

و البته در سایز دیگری هم ساخته شده :

این بنر نسبت به دو بنر قبلی عمر کمتری داره :

و همینطور این بنر :

یک سری بنر قدیمی دیگه هم هست که به مرور در تاپیک قرار خواهم داد .
 سپاس شده توسط -Saeed- ، mhe ، mahdizz ، damaskrose ، E.irannezhad
سلام

بنر اولی افکتاش خیلی زیبا بودن سعی میکنم الگو بگیرم.

دومی و سومی رو از لحاظ ترکیب رنگ پسند نکردم یعنی رنگش برام جالب نبود.که خودتون هم توضیح دادید.ولی از لحاظ افکت هیچ چیزی از حرفه ای بودن کم ندارن.

بنر چهارم بسیار عالی بود.نمیشه ایرادی بهش وارد کرد.

بنر آخر هم نظری در موردش ندارم.اما اون شکل زیپ جالب بود. خودتون طراحیش کردید؟
Welcome To The Future
 سپاس شده توسط i.sharifi
بنر اول رو توی پرشین تولز دیده بودم!
عالی بود!
بنر دوم (هر دو سایز)یکم از نظر سرعت بندی گیر داشت و همون طور که سعید جان گفت رنگبندی نامناسبی داشت با توجه به اینکه رنگبندیش به بنر اول نزدیک بود!
بنر سوم با بکگراند تیره داشت با اینکه رنگ تیره رو پسند نمی کنم! خوب جلوه داده بود و افکت های جذابی درش بود!
و بنر اخر هم همون طور که سعید گفت اون زیپ افکت جالبی بود و یک لحظه من رو به فکر اینکه این بنر یک بنر فلشه انداخت ولی در کل بنر اول و اخر رو بیشتر پسند کردم والبته بنر سوم!
کلا شما در رنگبندی بنر ها خیلی ماهر هستید!
یه چیز جالب هم در بنر اول اون ترک بود که پشت شیپ پنهان بود!
در کل بنر ها خوب بودند!
اگه میشه در باره اون زیپ بیشتر بگید ممنون میشم!
کلا کار های شما رو می پسندم و یه سوال دارم اونم اینه که چطور بتونم با حفظ کیفیت بنر حجم اون رو پایین بیارم؟
ممنون میشم سوال هایی رو که مطرح کردم پاسخ بدید!
یا حق!
عید هم بر شما مبارک!
 سپاس شده توسط i.sharifi
شاید گفتن این حرف تکراری شده ولی واقعا باید بگم!خیلی کارتون بیسته
حرفی برا ادم نمیمونه
مخصوصا اون بنر اول خیلی خیلی خیلی عالی بود و جالب بقیه هم عالی 53
 سپاس شده توسط i.sharifi
ممنونم دوستان عزیز .

در خصوص اون زیپ بله ، به طور کامل ، از پارچه جین گرفته تا زیپ ، توسط بنده طراحی شده و اتفاقا ساختش بسیار ساده ست . با استفاده از نرم افزار فوتوشاپ (دارای لایسنس قانونی) هم طراحی شده .
در پاسخ به سوالات arash7900؛
باید تعداد فریم ها رو حداقل در نظر بگیرید و از به کار بردن گردینت و دیگر استایل ها حتی الامکان خودداری کنید . همونطور که گفتم قرار نیست تیزر بسازید ، پس سعی کنید افکتهایی رو به کار ببرید که برای بنر در این ابعاد قابل هضم باشه .
به طور مثال اگر قرار هست که برای یک رستوران سنتی بنر بسازید ، لازم نیست سناریو تهیه دیزی و کوبیده شدن گوشت و نخود توسط گوشت کوب رو در اون یک قلم جا اجرا کنید ! 

مهدی جان شما هم خیلی لطف دارید و ممنون از اینکه تاپیک بنده رو دنبال می کنید .
 سپاس شده توسط -Saeed- ، samankhosravi ، mahdizz ، ArashDma ، E.irannezhad
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان