بک لینک

موضوع بسته شده است 
نمونه کارهای بنده
خیلی ممنون خیلی زیبا بود شک کردم فونت باشه.53

کاملا درسته و کپی شده.
....
 سپاس شده توسط i.sharifi ، Mr.AliReza ، mhe
بسیار عالی طراحی شدن. مثل همیشه.

ایده گیری خوبه ولی کپی اصلا

والا ما که تو تاپیک شاهو پست میدیم که شبیه هستند پستو پاک می کنند.

این پست ها هم به زودی پاک میشه و پست جناب شریفی هم ویرایش میشه |:

به نظرم کسی که از خلاقیت حرف میزنه نباید از دیگران کپی کند

بدرود.
 سپاس شده توسط Mr.AliReza ، samankhosravi ، mhe ، i.sharifi ، Pc-island ، E.irannezhad
فکر نمی کنم نیازی به گفتن این حرف که کاملا مشخصه باشه :  http://blogers.ir/forum/showthread.php?t...#pid140964  4
فقط یه سوال ، حجم این بنر بالا نیست : http://www.hotup.ir/images/9hwlx84snodlkuzbsub1.gif
 سپاس شده توسط Mr.AliReza ، i.sharifi
@mvg
نه پست شما و نه پست بنده ایرادی ندارند که قرار باشه ویرایش یا حذف بشوند . نه توهینی شده نه بحث خارج از تاپیک بوده .
این هم یکی از نکات آموزشی بود که ارائه کردم و البته با ذکر مثال .

@mhe
کاملا حق با شماست . البته این بنر قرار بود فقط در سایت سفارش دهنده بنر و یکی دو سایت مربوط به خود ایشان به نمایش در بیاد که از لحاظ حجم مشکلی نبود . ضمنا این بنر همونطور که گفته شده حدودا 3 سال پیش کار شده و خب اون موقع خیلی در کاهش حجم بنرها مسلط نبودم . البته با توجه به تعداد بالای فریم ها ، افکتها ، تصاویر و آیکونهایی که در بنر به کار رفته خیلی هم حجم بالا نرفته . خصوصا در مقایسه با بنرهایی که کلا دو اسلاید دارن و فقط متن هستن و حجم بنر به 250 کیلوبایت هم رسیده !

---

یکی از سفارش ها که حدودا 3 سال پیش کار شده با موضوع تغییر لوگو :

[تصویر:  rebranding-1.jpg]

[تصویر:  preview1-1.jpg]

مراحل ایده پردازی و اجرا رو در تصویر زیر مشاهده می کنید :

[تصویر:  p-1.jpg]

البته این کار ضعف هایی هم داشت ..
 سپاس شده توسط samankhosravi ، mhe ، evil1378 ، mvg ، Mr.AliReza ، ArashDma ، Pc-island ، -Saeed- ، AmirRezaei ، fire ، mahdizz ، mortezaal ، E.irannezhad ، Mr.Navid
موفق باشين كارتون عالييه
 سپاس شده توسط ArashDma ، i.sharifi ، mahdizz
سلام

این اسلایدر رو اسفند ماه 92 برای گروه رها طراحی کردم .

[تصویر:  i8xu_s10.jpg]

متن "سال نو مبارک" توسط بنده طراحی شده و برای ساخت این اسلاید از عناصر زیر ،و البته با کسب اجازه از صاحب آثار ، استفاده شده :

[تصویر:  97d9_ho1.jpg]
 سپاس شده توسط -Saeed- ، samankhosravi ، ArashDma ، mortezaal ، E.irannezhad
خیلی عالی چقدر عناصر طبیعی کنار هم چیده شدن.

فقط یه سوال و یه راهنمایی برای تمام بچه های انجمن: چجوری به این مرحله از گرافیک رسیدید؟؟

آیا کلاس رفتید؟؟ نوار آموزشی دیدید؟؟ یا هر شیوه دیگر؟ ممنون میشم تووضیح بدید شاید سوال بیشتر بچه ها هم باشه.
....
 سپاس شده توسط AmirRezaei ، i.sharifi ، mvg ، mahdizz
(93-3-26، 09:26 عصر)samankhosravi نوشته است: خیلی عالی چقدر عناصر طبیعی کنار هم چیده شدن.

فقط یه سوال و یه راهنمایی برای تمام بچه های انجمن: چجوری به این مرحله از گرافیک رسیدید؟؟

آیا کلاس رفتید؟؟ نوار آموزشی دیدید؟؟ یا هر شیوه دیگر؟ ممنون میشم تووضیح بدید شاید سوال بیشتر بچه ها هم باشه.
ممنون . البته کار خیلی خوبی هم نشده؛ اما به هر حال منتشر کردم که در تاپیک تنوع ایجاد شده باشه .
در خصوص سوال شما اول باید بگم که من اصلا به مرحله ی قابل قبولی نرسیدم و هنوز به خیلی از مباحث تسلط ندارم .
خیر بنده کلاس نرفتم و کاملا خودآموز و با پشتکار ، صبر و صداقت پیش رفتم و پیش خواهم رفت و مطمئنا تا "گرافیست" شدن راه زیادی باقی مانده .
 سپاس شده توسط ArashDma ، emperator ، mvg ، mahdizz ، MR.MOHAMMAD ، samankhosravi ، -Saeed- ، mortezaal ، amirskin
سلام
وقت همگی بخیر

این لوگوتایپ رو حدودا 5 سال پیش طراحی کردم و اولین کار بنده با موضوع لوگو/لوگوتایپ بود .

موضوع : ارائه دهنده خدمات پیامکی

[تصویر:  fx64_farsa-logo.jpg]

شاید واستون جالب باشه بدونید ، من به مدت 1 سال کاملا رایگان فعالیت می کردم و این لوگوتایپ هم در همون سال اول طراحی شد .
 سپاس شده توسط -Saeed- ، samankhosravi ، mhe ، mahdizz ، mortezaal ، E.irannezhad
سلام اقای شریفی

لوگو خوبی هست.از لحاظ گرافیک که خیلی ابتدایی هست ولی از خیلی از لوگو هایی که در ابتدا زده میشن بهتره.
می دونید تو لوگو چی بیشتر منو جذب کرد؟
اون توانایی شما که از همون اول یه لوگو رو با فکر زدین. نه این که فقط دو تا متن رو استایل بدید و تموم.

یه سوال از کی لوگو ها رو ابتدا رو کاغذ میکشیدین بعد طراحی می کردین؟

و اینکه آیا لوگو های حرفه ای رو با فتوشاپ میزنید یا با نرم افزار دیگه ای؟
ممنون.
Welcome To The Future
 سپاس شده توسط i.sharifi ، samankhosravi ، F.Seraji ، mahdizz
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان