بک لینک

موضوع بسته شده است 
بحث و گفتگو بین وبلاگ نویسان ایرانی
18ساله
دانشجوی کاردانی کامپیوتر
کاربرپراخطاربلاگرز هستم ونزدیک به اخراج 7تااعتباردارم 70درصد اخطارکه تازگی کمش کردن 90درصد بود
حدود6ساله بااینترنت آشنا شدم 2ساله حرفه ای توی وب فعالیت میکنم از سرویس وبلاگدهی مختلف تاوردپرس ،جوملا ،وانجمن های مختلف نویسندگی توی سایت های تکنولوژی مثل technew رو داشتم توی سایت های تفریحی وزبان انگلیسی نویسنده بودم با عملی کردن کدهای طراحی وب مشکل دارم مثلا حدود5بار تگ های  HtmlوCssرو یادگرفتم جاوااسکریپت رو بلدم جی کوئری تاحدودی با زبون های تحت ویندوز بیسیک وسی شارپ کارکردم برنامه تحت ویندوزواندروید رودوست دارم وباهاشون کارکردم درحال حاضر 2تاوبلاگ دارم وچندتاسایت(البته همشون خالیه وفقط اسمشون سایت ووبلاگه بیشترجنبه شلوغ کردن نت رودارند) درحال یادگیری تخصصی سی شارپ هستم فتوشاپ رو درحدمتوسط میدونم خودمو وطراحی بنر،لوگووطرح های psdمیزنم گاهی اوقات. ازکارهای گرافیکی خوشم میادخیلی خیلی سایت زدم تعطیل کردم همینطوروبلاگ واقعا خیلی زیاد انواع واقسام سیستم های وبلاگدهی خراجی وایرانی ولی هیچکدومشون رو ادامه ندادم به نظرم وقت تلف کردن بی خوده وارزش وقت گذاشتن نداره بابلاگرز ازطریق دوست گلم مرتضی آشناشدم که ازطریق سایتشون بهم گفت ازAlireza هم کمال تشکر رو دارم که واقعا راهنماییم میکنه وواقعا کمک بزرگیه وآقای شاهو که نمونه کارهاشون واقعا بهم کمک کرد وهمینطوربقیه دوستان راستی اولین وبلاگمو ازطریق معللمون سال دوم هنرستان زدم که گفته بود کی وبلاگ داره واینطورچیزها درمورد دانلود فیلم بود که موفق هم بود چون هرروز لینک ها تست می شد وفیلم های جدید گذاشته می شد ولی به دلیل کمبود وقت حذفش کردم قبل ازآشنا شدن با اینترنت هم کلا بازی میکردم با کامپیوتروگیمربودم به قول دوستان گیمرحرفه ای(من موندم بازی کردن چیه که حرفه ای باشی توش)بعدشم که بااینترنت آشنا شدم فقط فیلم وسریال دانلود میکردم وسودی ازش نمی بردم بعدش گرفتاربازی جنگ خانها شدم که واقعا خانمان سوزه وازاعتیادبدتره 21 اونجاهم مقام هایی داشتم 
فکرنکنم سوالی مونده باشه اگرهم بود خوشحال میشم جواب بدم

(93-4-10، 03:41 عصر)miladgraph نوشته است:
(93-4-10، 03:27 عصر)3iran نوشته است: میشه همون یکی پروفایلو نوشت؟
با سلام منظورتون رو متوجه نشدم به درستی  ؟ یعنی متنی که مینویسید مثله متنی باشه که تو پروفایلتون هست ؟
اگه جوابتون مساعده میتونم بگم بله فقط اندکی ویرایش بشه و نسبت به اونی که تو پروفایل قرار داره جامع و کامل تر بشه ...

خودت نذاشتی بیوگرافیا
 سپاس شده توسط miladgraph ، mahdizz ، shazan ، y235 ، jangvazan ، barati ، -Saeed-
سلام بروبچ گل Big Grin
رضا سلحشوری هستم! دارم میرم تو 19 سالگی..ساکن اصفهان ولی بچه ناف خوزستان10
رشته عمران ترم 2 هستم ولی عاشق کامپیوتر و اینترنتم..عاشق ک ن! معتادش شدم..
خب من از اواخر سال 91 نشستم پای کامپیوتر اونم فقط و فقط بخاطر بچه های محله Big Grin
آخه اون موقع یه چت روم زده بودن گفتن منم بیام..
اوایل با بلوتوث دیال آپ میومدم بلاگرز62
شروع کدنویسیمم از اونجا شروع شد ک ب یه دختره گفتم کد قالبتو بهم بده و نداد 2
منم غیرتم زد بالا اومدم تو انجمن..استادای کدنویسی من mohamadgh و ipry و arash ebrahimi بودن!
تو زمینه فتوشاپ هم آقا محسن گل خیلی بهم کمک کرد واقعا مدیونشم..
راستی یادم رفت بگم..
من زبان html و css رو بلدم و خیلی دوست دارم php و js رو یاد بگیرم و یه وب آموزنده و موفق مث محمد حسین جان (اف بنر) و امثال اون داشته باشم..
دوستون دارم
اینم از عکس من!
http://www.parsiup.com/upload/ml20_img_۲...۱۷۴۸۳۰.jpg
Reza
بازگشت دوباره 13دیزاین! (ب زودی)

سپاس شده توسط miladgraph ، mahdizz ، shazan ، y235 ، barati ، -Saeed- ، hsdn ، M.Wilson ، پویا ناجی
نام:فرنام
از اول راهنمایی وارد اینترنت شدم سال 2011 بود این 2011 اسمم برای همینه.همه بم میگن آپدیت شو ولی نمی شه.
اولین وبلاگم تو بلاگفا بود خیلی درپیت بود و روزی 10 تا بازدید هم نداشت.آخرین وبلاگمم تو بلاگفا هست.کارتون های قدیمی پیشرفت بسیار خوبی داشت و بازدیدش تا 2000 رفت.الان هم یک سایت زدم به اسم کج و کوله و فعلا مشغول اونم.یک فروشگاه هم دارم شکر خدا هیچی مشتری نداره.بیشتر تو بلاگرز مطالعه می کنم تا جواب بدم.Dodgy
فلش را یک سال کلاس رفتم و تقریبا مسلط شدم در حد ساخت بازی و بنر ولی هنوز ساخت بنر با فتوشاپ را هنوز بلد نیستم به نظرم فلش خیلی بهتر و جالب تر و با امکانات از از فتوشاپه تنها مشکلش اینه که خروجی gif با کیفیت نمی ده.58
HTML هم تقریبا واردم.
به هر کدوم از زبان های برنامه نویسی یک نوکی زدم.ولی هیچ کدومو به اندازه ی فلش و اکشن اسکریپت یاد نگرفتم.2
یک دو سالی هم بازی آنلاین می کردم و تو یک سریش رئیس قبیله و اتحاد و اینا بودم.الان فقط clash of clans بازی می کنم و به نظرم بازی قشنگ و جالبیه.4
خیلی تلاش کردم هک یاد بگیرم یک سال و نیم تو آشیانه بودم فیلم دیدم و خیلی و هم چیز خوندم ولی آخرش فقط sql injection را یاد گرفتم اونم نه خیلی خیلی حرفه ای در حد یکم حرفه ای ده گیگ فیلم هک دانلود کردم که نه هشت گیگش اس کیو ال اینجکشن هست.21
فکر نکنم دیگه چیزی باشه
دیگه وبمستر نیستم...
 سپاس شده توسط miladgraph ، mahdizz ، shazan ، y235 ، jangvazan ، E.irannezhad ، barati ، -Saeed- ، hsdn
بچه ها ب نظرم یه عکس از خودمون تو تاپیک بذاریم هم بهتر میشه..
البته این نظر منه
بازگشت دوباره 13دیزاین! (ب زودی)

سپاس شده توسط mhe ، shazan ، y235 ، E.irannezhad ، barati ، hsdn
نمیدونم چرا تاپیک های شما با استقبال روبه رو میشه
من یبار خواستم همه عکسشونو تو یه تاپیک بزارن تاپیک رو حذف کردن!
منم بیو خودم رو میگم
نام : مهدی
بتازگی ابتدایی رو تموم کردم و همونطور که در امضام مشخصه خوشبختانه در مدرسه استعداد های درخشان(تیزهوشان)قبول شدم
من 3 سال پیش با دوست صمیمیم یه وبلاگ real madrid راه انداختیم که جفتمون ولش کردیم بعد من خودم یه وبلاگ دانلود زدم
با نام مییهن دانلود دقت کنید میهن دانلود نه مییهن دانلود!
وبلاگم زیاد موفق نیس روزی 250 تا بازدید داره
سال پیش هم برای اولین بار با سایت و cms آشنایی پیدا کردم
من با جستجوی عبارت"ساخت بنر تبلیغاتی رایگان"در گوگل وارد انجمن شدم یه خانومی بود با نام کاربری 112112 که بعد تولد تلخ دیگه انجمن نیومد
بعد اون خودم ساخت بنر رو یاد گرفتم و خداروشکر پیشرفت کردم
یخورده چیزای دیگه مثل روتوش و اینا رو هم بلدم
و تقریبا مبتدی رو به متوسط به حساب میام
هیچ وقت نتونستم html یاد بگیرم نزدیک 4 باری سعی کردم ولی نتونستم
تا حالا کلاس طراحی وب و گرافیک نرفتم ولی الان مدرسمون برامون کلاس تولید محتوای الکترونیک گذاشته که از هفته بعد میخام برم
تنها انجمنی که دوست دارم بلاگرز و انجمن اند-روید هست
حدود 85 % به زبان انگلیسی آشنا هستم
والیبال رو هم به طور حرفه ای دنبال میکنم
دروازه بانی هم همینطور
بهترین بازی که دوست دارم FIFA 14 هستش که 113 تومن ارجینال خریدم اگه FIFA 15 بیاد حتما اونم ارجینال میخرم
سرتونو درد نیارم
نماز و روزتون قبول
See The Great

Feel The Great
 سپاس شده توسط mahdizz ، shazan ، y235 ، jangvazan ، 3iran ، E.irannezhad ، barati ، -Saeed-
این یه عکس از من با دوربین لب تابم گرفتم4توی گوشی هم که تو دستمه عکس دوستامه که معلوم نیست متاسفانه4
http://up.sabzdownload.com/uploads/140423491454991.jpg

(93-4-10، 09:21 عصر)مهدیجون نوشته است: نمیدونم چرا تاپیک های شما با استقبال روبه رو میشه
من یبار خواستم همه عکسشونو تو یه تاپیک بزارن تاپیک رو حذف کردن!
منم بیو خودم رو میگم
نام : مهدی
بتازگی ابتدایی رو تموم کردم و همونطور که در امضام مشخصه خوشبختانه در مدرسه استعداد های درخشان(تیزهوشان)قبول شدم
من 3 سال پیش با دوست صمیمیم یه وبلاگ real madrid راه انداختیم که جفتمون ولش کردیم بعد من خودم یه وبلاگ دانلود زدم
با نام مییهن دانلود دقت کنید میهن دانلود نه مییهن دانلود!
وبلاگم زیاد موفق نیس روزی 250 تا بازدید داره
سال پیش هم برای اولین بار با سایت و cms آشنایی پیدا کردم
من با جستجوی عبارت"ساخت بنر تبلیغاتی رایگان"در گوگل وارد انجمن شدم یه خانومی بود با نام کاربری 112112 که بعد تولد تلخ دیگه انجمن نیومد
بعد اون خودم ساخت بنر رو یاد گرفتم و خداروشکر پیشرفت کردم
یخورده چیزای دیگه مثل روتوش و اینا رو هم بلدم
و تقریبا مبتدی رو به متوسط به حساب میام
هیچ وقت نتونستم html یاد بگیرم نزدیک 4 باری سعی کردم ولی نتونستم
تا حالا کلاس طراحی وب و گرافیک نرفتم ولی الان مدرسمون برامون کلاس تولید محتوای الکترونیک گذاشته که از هفته بعد میخام برم
تنها انجمنی که دوست دارم بلاگرز و انجمن اند-روید هست
حدود 85 % به زبان انگلیسی آشنا هستم
والیبال رو هم به طور حرفه ای دنبال میکنم
دروازه بانی هم همینطور
بهترین بازی که دوست دارم FIFA 14 هستش که 113 تومن ارجینال خریدم اگه FIFA 15 بیاد حتما اونم ارجینال میخرم
سرتونو درد نیارم
نماز و روزتون قبول

13 سال به تازگی ابتدایی رو تموم کردین؟؟؟؟؟؟؟؟
 سپاس شده توسط shazan ، miladgraph ، y235 ، HMD ، samankhosravi ، E.irannezhad ، -Saeed- ، پویا ناجی
اینم دوتا عکس از خودم:
http://www.8pic.ir/images/6lkojqwvmyscjjorlmdn.jpg
http://www.8pic.ir/images/4ydql3o1udf0c52l8t2i.jpg
بله من تازه ابتدایی رو تموم کردم
شما حساب کن از 7 سالگی بری مدرسه
6 کلاس درس بخونی میشی 13 سال!
See The Great

Feel The Great
 سپاس شده توسط shazan ، y235 ، jangvazan ، E.irannezhad ، barati
(93-4-10، 09:23 عصر)mahdizz نوشته است: این یه عکس از من با دوربین لب تابم گرفتم4توی گوشی هم که تو دستمه عکس دوستامه که معلوم نیست متاسفانه4
مث نیمار هستی دادا 4
البته خوشتیپا
 سپاس شده توسط miladgraph ، y235 ، jangvazan ، mahdizz ، E.irannezhad ، HMD ، -Saeed-
(93-4-10، 09:39 عصر)مهدیجون نوشته است: اینم دوتا عکس از خودم:
http://www.8pic.ir/images/6lkojqwvmyscjjorlmdn.jpg
http://www.8pic.ir/images/4ydql3o1udf0c52l8t2i.jpg
بله من تازه ابتدایی رو تموم کردم
شما حساب کن از 7 سالگی بری مدرسه
6 کلاس درس بخونی میشی 13 سال!

(93-4-10، 11:06 عصر)shazan نوشته است:
(93-4-10، 09:23 عصر)mahdizz نوشته است: این یه عکس از من با دوربین لب تابم گرفتم4توی گوشی هم که تو دستمه عکس دوستامه که معلوم نیست متاسفانه4
مث نیمار هستی دادا 4
البته خوشتیپا

لطفا برای جلوگیری ازشلوغ شدن تاپیک تاپیک جدیدیتونو باویرایش تاپیک قبلی ایجاد کنید تا کاربران بتونند راحتتراستفاده کنند
 سپاس شده توسط y235 ، hamin1005 ، barati ، -Saeed- ، shazan
(93-4-11، 01:32 صبح)y235 نوشته است: میلاد خان من خیلی مشتاقم خودتون هم یک بیوگرافی بنویسید توی این تاپیک ( اگر سن خودت هم بنویسی داخلش که چه بهتر )
( miladgraph )
اقا یاور من که بیوگرافی ندارم :دی
اصلا نه من وبمسترم و نه وبلاگ نویس فقط وبمسترا و بلاگ نویسا رو دوست دارم :دی
 سپاس شده توسط y235 ، hamin1005 ، barati ، shazan ، پویا ناجی
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان