بک لینک

موضوع بسته شده است 
نمونه کارهای بنده
باید بگم که از همون 5 سال پیش عالی بودید ولی کارهای الانتون از زمین تا آسمون با این فرق دارن و این نشانه پیشرفت شما از 5 سال پیش تا الانه.
امیدوارم شما رو تا 5 سال دیگه تو لیست اولین گرافیستان ایران ببینیم53
....
 سپاس شده توسط i.sharifi ، mahdizz
آقای شریفی میشه یه بیوگرافی از خودتون و کارتون بیان کنید؟ چون دوست دارم بیشتر بدونم ...
سایتی هم دارین که کارها و سفارش هاتون رو انجام می دین ؟
 سپاس شده توسط samankhosravi ، F.Seraji ، i.sharifi ، mahdizz
(93-3-27، 03:47 عصر)-Saeed- نوشته است: سلام اقای شریفی

لوگو خوبی هست.از لحاظ گرافیک که خیلی ابتدایی هست ولی از خیلی از لوگو هایی که در ابتدا زده میشن بهتره.
می دونید تو لوگو چی بیشتر منو جذب کرد؟
اون توانایی شما که از همون اول یه لوگو رو با فکر زدین. نه این که فقط دو تا متن رو استایل بدید و تموم.

یه سوال از کی لوگو ها رو ابتدا رو کاغذ میکشیدین بعد طراحی می کردین؟

و اینکه آیا لوگو های حرفه ای رو با فتوشاپ میزنید یا با نرم افزار دیگه ای؟
ممنون.

سلام آقا سعید .
خیلی ممنون که همیشه تاپیک من رو دنبال و بنده رو ساپورت می کنی . پست های شما و بقیه دوستان رو که میبینم کلی انرژی می گیرم .
فرمایش شما کاملا صحیحه . طراحی لوگو فقط شکل و شمایل نیست ، چیدمان چند عنصر در فضا نیست ، حتی خلاقیت تنها هم نیست . بلکه مجموعه ای از این موارد به همراه نکات تئوری و عملی رو باید مد نظر قرار بدیم تا به طرح ایده آلی برسیم .

- از همون آغاز کار
- لوگو رو بعد از اتود زدن ، در رایانه و با استفاده از نرم افزار های برداری مثل ایلوستریتور و کورل اجرا می کنم . برای طراحی لوگو نباید از نرم افزارهای پیکسلی مثل فوتوشاپ بهره ببرید . اینکه این گفته چه دلیلی داره ، خودتون سرچ کنید .

(93-3-27، 09:08 عصر)samankhosravi نوشته است: باید بگم که از همون 5 سال پیش عالی بودید ولی کارهای الانتون از زمین تا آسمون با این فرق دارن و این نشانه پیشرفت شما از 5 سال پیش تا الانه.
امیدوارم شما رو تا 5 سال دیگه تو لیست اولین گرافیستان ایران ببینیم53

سامان جان ممنون .
البته 5 سال از نظر من مدت زمان کوتاهی به نظر میرسه . اما فکر می کنم تا 8 الی 10 سال آینده به مرحله قابل قبولی برسم ، اگر عمری باقی باشه .

(93-3-27، 09:13 عصر)AmirRezaei نوشته است: آقای شریفی میشه یه بیوگرافی از خودتون و کارتون بیان کنید؟ چون دوست دارم بیشتر بدونم ...
سایتی هم دارین که کارها و سفارش هاتون رو انجام می دین ؟

در خصوص سوال دوم شما ، خیر من هنوز سایتی راه اندازی نکردم . چون همونطور که گفتم هنوز وقتش فرا نرسیده که خودم رو طراح بدونم و نباید نسنجیده عمل کرد . اما در نظر دارم برای سهولت مشتری ها و همینطور مقابله با سوء استفاده یک عده سودجو ، نمونه کارهام رو در سایت شخصیم به این آدرس : imansharifi dot com منتشر کنم .

----
امیر جان بیوگرافی رو خوب اومدی .
والا من کسی نیستم که بیوگرافی داشته باشم . بیوگرافی مال فوتبالیستها و بازیگرها و آدمهای مشهور ـه . اما اگر دوست دارید به عنوان یک دوست با بنده بیشتر آشنا بشید ، این چند خط خدمت شما :

بنده ایمان شریفی هستم و حدودا 31 سال سن دارم . کارم رو در یک شرکت ارائه دهنده راهکارهای حفاظتی-امنیتی با عنوان شغلی مدیر شبکه شروع کردم . بعد از گذشت حدودا یک سال دپارتمان معماری و تبلیغات شرکت آغاز به کار کرد و من با توجه به علاقه م و همینطور رشته دانشگاهیم ، با تغییر سِمَت ، به عنوان مشاور تبلیغات فعالیتم رو ادامه دادم و کم کم ضرورت تسلط بر ابزارها رو احساس کردم و همونطور که گفتم از حدودا 5 سال پیش شروع به یادگیری نرم افزارهای گرافیکی و تحقیق در زمینه طراحی گرافیک کردم .
متاسفانه چهره وب در ایران به شکل ناامیدکننده ای درآمده و سطح وب فارسی به شدت آلوده شده ، همینطور تاثیر غیرقابل انکار تبلیغات مجازی در فروش بیشتر محصولات و معرفی خدمات با توجه به گستردگی و همه گیر شدن فناوری های نو و اینترنت ، باعث شد که توجه من و مجموعه به این بخش معطوف بشه و در نظر دارم با یاری پروردگار یک سر و سامانی به چهره وب در ایران بدم . البته همونطور که گفتم برای رسیدن به اون نقطه برنامه های بلند مدتی تعیین شده و باید بی وقفه تلاش کرد .
 سپاس شده توسط ArashDma ، -Saeed- ، mahdizz ، mhe ، AmirRezaei ، samankhosravi ، E.irannezhad ، Mr.Navid ، E-Beshkani
سلام
من خیلی وقت دونبال یادگیری این افکتم:
شما چجوری تو بعضی از بنراتون مثل اینی که پایین گذاشتمحاله نور از روی نوشتتون رد می کنید.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

سپاس شده توسط mhe
(93-3-28، 01:08 عصر)maxmusic نوشته است: سلام
من خیلی وقت دونبال یادگیری این افکتم:
شما چجوری تو بعضی از بنراتون مثل اینی که پایین گذاشتمحاله نور از روی نوشتتون رد می کنید.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
داداش اسمش افکت هاله هست!
سرچ کنید پیدا می کنید!
 سپاس شده توسط maxmusic
سلام

نمیدونم این بنر رو قبلا اینجا ارسال کردم یا نه . اگر تکراریه عذرخواهی می کنم :
 سپاس شده توسط mahdizz ، samankhosravi ، E.irannezhad ، F.Seraji
سلام
در اندازه دیگشو ارسال کرده بودین 120*240
قشنگه53
 سپاس شده توسط samankhosravi ، i.sharifi
عالی و عالی و دیگر هیچ.
....
 سپاس شده توسط i.sharifi
سلام

نمونه بنر جدید که هفته پیش و به سفارش صنایع غذایی همینه طراحی شد :

سپاس شده توسط emperator ، -Saeed- ، HMD ، samankhosravi ، E.irannezhad ، mahdizz
از نظر افکت عالیه ولی کیفیت فونت ها و شیپ ها کمه
See The Great

Feel The Great
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان